Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
 
 
 
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

 

ІV Науковий круглий стіл молодих вчених, аспірантів та магістрів

З метою становлення сучасного юриста з розвинутим самостійним мисленням, який здатен правильно аналізувати широке коло актуальних питань соціуму, 14 грудня 2012 року, на базі юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, відбулося засідання ІV Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів під загальним гаслом «Верховенство права-основоположний принцип правової держави», який був присвячений різним аспектам проблематики правової науки в сучасних умовах розбудови правової держави в Україні. 

Проведення серед молодих науковців та студентів-магістрів наукового круглого столу обумовлено нагальною потребою в апробації окремих результатів досліджень власних майбутніх дисертаційних та дипломних робіт, а також можливістю залучити до наукового життя студентів молодших курсів факультету, які тільки ще починають здобувати особистий науковий досвід та активно здійснюють перші кроки у цьому напрямку.   

У рамках круглого столу молоді вчені, аспіранти, здобувачі, студенти-магістри, а також досвідчені викладачі та науковці юридичного факультету мали змогу активно обмінятися своїми думками з приводу найрізноманітніших сучасних актуальних питань правової науки, усього взяло участь 73 особи – студенти, аспіранти та викладачі.

У результаті роботи учасниками заходу були прийняті відповідні рекомендації та резолюція, а також підготовлено окремий збірник тез наукових доповідей і повідомлень щодо проблем, які обговорювалися під час круглого столу.

Науковий круглий стіл – це гідна традиція відродженого юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна!

 

СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО