Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
 
 
 
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

 

Шановні викладачі і студенти!

Щиро вітаю Вас з Днем знань і початком 2012/2013 навчального року.

Перше вересня – день, з якого почалася дорога в майбутнє для кожного з нас, свято, що відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, свято молодості та надії!

Саме в цей день ми з особливою теплотою і ніжністю згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця.

Бажаю всім учасникам навчального процесу успішного старту на освітньому шляху і досягнення високих результатів на фініші навчального року.

Усім, хто в цей день прийшов до нас здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Шановні студенти, хочу запевнити вас, що наш факультет завжди буде вашим надійним плечем на шляху здобуття якісної юридичної освіти.

Окреме, велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії як навчання і виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої соціальної цінності. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни.

Усім вам міцного здоров'я, щастя і невичерпного натхнення! Досягайте високих результатів у навчанні та праці, завжди будьте активними у громадському житті.

Успіхів Вам у праці та навчанні!

 

Декан юридичного факультету Кагановська Т.Є.