Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
 
 
 
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

 

Після нелегкої приймальної кампанії до лав великої юридичної родини приєдналося 89 майбутніх фахівців з права. Всього по факультету було подано 1800 заяв від абітурієнтів.

Тих, кому пощастило стати студентами-першокурсниками юридичного факультету – одночасно найстаршого і одного з молодих у структурі навчального закладу, напередодні 31 серпня і 01 вересня привітало керівництво вузу, а також напутнє слово молодь почула від декана обраного факультету , Кагановської Тетяни Євгеніївни, заступників декана, кураторів академічних груп.

Традиційно День знань на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна розпочався зі вступної лекції для студентів. Така лекція для першокурсників уповністю була присвячена розповіді про обрану Alma Mater та організацію навчально-виховного процесу у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

«Віднині інститут – це ваша домівка на наступні 4-5 років. Тут ви познайомитеся з багатьма людьми – одногрупниками і студентами інших курсів, разом з якими будете плекати факультетську сім ' ю; кураторами – вашими старшими товаришами, помічниками і порадниками; викладачами, які прищеплюватимуть вам любов до професії», – розпочала свою лекцію помічник декана зі зв ' язків з громадськістю та пресою, старший викладач кафедри державно-правових дисциплін Алла Василівна Смульська.

Також студенти почули розповідь про університет, історію юридичного факультету з моменту заснування до закриття, і з часу відновлення до сьогодення, особливості організації навчально-виховного процесу в межах Болонської декларації, систему оцінювання знань студентів, права і обов'язки старости і куратора академічної групи тощо.

У кінці своєї розповіді А.В. Смульська побажала першокурсникам гордо нести ім'я студент, освоювати науку із задоволенням, любити свою Батьківщину і в майбутньому стати фахівцями своєї справи!