Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
 
 
 
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

 

Установчі збори локального осередку Ліги Студентів АПУ у ХНУ імені В.Н. Каразіна

5 квітня 2013 року було проведено установчі збори локального осередку Ліги Студентів АПУ у ХНУ імені В.Н. Каразіна. На них були присутні: Голова Харківського осередку – Дар'я Сєдих, Керівник Центру корпоративних програм (Всеукраїнського правління) - Марк Сосуля та зацікавлені студенти юридичного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна, які виявили бажання приєднатися до Ліги Студентів. 

Було обрано в.о. голови локального осередку – студентку 5 курсу, переможницю багатьох юридичних змагань, автора низки статей, координатора Школи Приватного Права юридичного факультету - Олену Коваленко, заступника голови – студентку 3 курсу Тетяну Малярову, прес-секретаря – студентку 3 курсу, автора різноманітних публікацій правничої тематики – Анну Куц. 
Голова Харківського осередку Дар'я Сєдих розповіла студентам про заходи, які мають відбутися у квітні. Особливий інтерес викликали V Всеукраїнська школа кар'єрного росту юриста та Всеукраїнська школа міжнародної освіти. Бачення нових перспектив та можливість поспілкуватися з найуспішнішими юристами-практиками неабияк мотивує до участі в заходах. Керівник Центру корпоративних програм (Всеукраїнського правління) Марк Сосуля яскраво описав для присутніх їхні можливості щодо майбутнього працевлаштування та кар’єрного росту, поділився досвідом та маленькими секретами щодо правильного написання резюме, яке неминуче та безпрограшно привабить увагу працедавця. 

Пропонувалися і обговорювалися шляхи майбутнього розвитку локального осередку. Це означає, що попереду на нас чекає багато роботи і, водночас, багато нових вражень: конференції, змагання, майстер-класи, зустрічі з найвідомішими юристами України. Приємно вразила кількість бажаючих брати участь у підготовці до заходів. Члени Харківського осередку активно допомагають новим учасникам залучитися до роботи, і ми впевнені, що за допомогою Ліги кожен із присутніх зможе втілити в життя свої найсміливіші ідеї! 

Анна Куц, прес-секретар локального осередку Ліги Студентів АПУ у ХНУ імені В.Н. Каразіна Ліги студентів АПУ