Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
 
 
 
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

06 листопада в ХНУ імені В.Н. Каразіна пройшло обговорення проекту Закону України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”.

Захід було організовано кафедрою цивільно-правових дисциплін ХНУ імені В.Н. Каразіна та Харківським регіональним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України».

Понад 70 учасників круглого столу, серед яких практикуючі юристи, викладачі та студенти ХНУ імені В.Н. Каразіна, мали змогу долучитись до жвавої дискусії.

Завдяки Skype зв’язку з вітальним словом до учасників заходу звернулась директор Центру комерційного права Валентина Данішевська. Вона розповіла про історію написання законопроекту та окреслила його подальшу долю. Зокрема пані Данішевська звернула увагу аудиторії на те, що законопроект не є власною ініціативою Центру. Робота у напрямку створення відповідного акту розпочалась ще у 2009-2010 роках, коли небайдужими юристами в сфері корпоративного права було створено активно працюючу робочу групу (при Державному агентстві з інвестицій та інновацій).