Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

Набір студентів на заочну форму навчання


Заочне навчання – вид навчання, який поєднує в собі риси самонавчання і очного навчання. Характеризується фазністю. У першу фазу відбувається отримання бази знань, навчальної літератури та її вивчення (настановча сесія), в другу – проводиться перевірка засвоєного матеріалу (заліково-екзаменаційна сесія). При цьому ці фази помітно віддалені одна від одної за часом (звичайно від декількох місяців до року).

Юридичний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна здійснює набір на заочну форму навчання з 2006 року за освітньо-кваліфікаціним рівнем «бакалавр права» (75 осіб), з 2009 року – «спеціаліст з права» (50 осіб), «магістр права» (50 осіб). На заочній формі є можливість отримати повну вищу освіту, другу вищу освіту або навчатися паралельно. 
Абітурієнти, які вступають на підставі атестату про повну вищу середню освіту, повинні подати до приймальної комісії сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти.
Контакти:
Деканат заочного відділення розташований за адресою: майдан Свободи, 6, Юридичний факультет, Північний корпус, 4 поверх, праве крило, каб.425 a, 
тел.: 707-50-69. 
Інспектори навчального відділу юридичного факультету
Радівілова Вікторія Юріївна