Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

Архів новин

15 березня

Вітаємо співробітників юридичного факультету з присвоєнням вчених звань:

професора кафедри цивільно-правових дисциплін доцента кафедри державно-правових дисциплін доцента кафедри державно-правових дисциплін
Венедіктову Ірину Валентинівну Стародубцева Андрія Андрійовича Смульську Аллу Василівну
доцента кафедри цивільно-правових дисциплін доцента кафедри цивільно-правових дисциплін доцента кафедри правосуддя
Гужву Антона Миколайовича Єпіфанову Юлію Сергіївну Магду Світлану Олександрівну

Бажаємо здоров’я, наснаги, творчих ідей та нових здобутків на професійній ниві!

Керівництво факультету

13 березня

Згідно з наказом ректора про проведення студентського моніторингу в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна у березні 2015 року з метою забезпечення якості навчального процесу на факультетах було проведено студентський моніторинг якості освіти за підсумками осіннього семестру 2014/2015 навчального року.

Результати студентського моніторингу, проведеного на юридичному факультеті, було обговорено на засіданні Вченої ради факультету за участю представників органів студентського самоврядування 13 березня 2015 року.

11 березня

Науково-практична конференція «Профілактика корупційних правопорушень»

Запрошуємо кандидатів та докторів наук, аспірантів, здобувачів наукового ступеня та практичних працівників взяти участь у роботі Науково-практичної конференції «Профілактика корупційних правопорушень», яка відбудеться 17 квітня 2015 року.

Увага! Мiсце проведення заходу змiнено!

Подання матеріалів: до 6 квітня 2015 року.

Інформаційний лист (PDF, 295 Kb)

10 березня

9 березня Україна вшановувала пам’ять видатного поета, письменника, художника, філософа і громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Каразінський університет завжди активно підтримує ініціативу проведення урочистих заходів з нагоди значної для українського суспільства події. Так, у рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка представники університетської спільноти підготували спеціальні проекти — відеодекламацію уривка вірша Кобзаря «Ісаія. Глава 35», що найповніше висвітлює його мрії та уявлення про життя, любов і правду, а також марафон віршів «Мій Шевченко», під час якого усі бажаючі мали змогу прочитати улюблені твори зі спадщини Кобзаря в режимі он-лайн.

Детальніше

9 березня

Увага! Затверджено Порядок планування освітньої діяльності у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, який є чинним до затвердження нового Положення про організацію освітнього процесу в університеті.

Детальніше


8 березня

Шановні жінки та дівчата юридичного факультету!

Щиро вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем-святом 8 березня! Бажаємо Вам завжди бути по-весняному чарівними, ніжними, усміхненими та вічно молодими! Щастя Вам справжнього жіночого, здоров’я міцного та успіхів у всіх починаннях!

Керівництво факультету

6 березня

Науковий гурток «Правова молодь за кваліфіковану юриспруденцію»

Шановні студенти! Незабаром відбудеться урочисте відкриття наукового гуртка «Правова молодь за кваліфіковану юриспруденцію» за участю декана факультету, доктора юридичних наук Тетяни Євгеніївни Кагановської та наукового керівника гуртка, кандидата юридичних наук Ганни Сергіївни Усеінової.

Вконтакте: https://vk. com/law_youth_kh


2 березня

22 березня 2015 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками.

Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з Правилами прийому до університету у 2015 році.

Детальніше


1 березня

26 березня Студентська рада запрошує всіх каразінців на грандіозний ШОУ-конкурс «МІСТЕР УНІВЕР-2015».

Прийди і підтримай учасника від юридичного факультету – Єгора Ташевського!1 березня

Профком студентів, аспірантів і докторантів та школа автомобільної майстерності АВТО-ДОР продовжує набір в навчальні групи з підготовки водіїв категорій «В».

Початок занять 16 березня!

Детальніше

28 лютого

Оголошено перелік стипендій для українців!

Міністерством освіти і науки України надано інформацію щодо Стипендіальної програми з навчання або стажування за кордоном на 2015/16 навчальний рік, якою можуть скористатися студенти та викладачі вищих навчальних закладів.

Зокрема, Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів ВНЗ. Заявки приймаються до 2 березня 2015 року.

Уряд КНР надає повних 57 стипендій на 2015-2016 навчальний рік. Заявки приймаються до 30 квітня 2015 року.

МЗС Румунії виділило 85 стипендій. Заявки приймаються до 5 березня 2015 року.

МОН Республіки Болгарія виділяє 5 місць для студентів та викладачів болгаристів та славістів. Заявки приймаються до 15 квітня 2015 року.

Детальніше

27 лютого

26 лютого керівництвом профкому ХНУ імені В. Н. Каразіна було проведено семінар-нараду з профгрупоргами першого курсу економічного, хімічного, юридичного, біологічного, філологічного, фізико-енергетичного факультетів та факультету іноземних мов.

На семінарі розглядалися питання діяльності Профспілки, стипендіального забезпечення, пільгового проїзду в метрополітені та проживання студентів у гуртожитках.


27 лютого

Вища освіта за кордоном

Триває прийом заявок на отримання грантів на навчання в найкращих університетах світу.

Фонд Віктора Пінчука продовжує 6 прийом заявок від потенційних кандидатів на участь у конкурсному доборі програми «Всесвітні студії». Зважаючи на виклики, які стоять перед Україною, цього року фонд в першу чергу підтримає тих, хто планує навчання в сфері державного управління. Крім того, будуть розглянуті заявки аплікантів, які мають бажання продовжити освіту в галузях, що сьогодні є не менш важливими для України, а саме: аграрні науки, альтернативна енергетика, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право та аерокосмічна інженерія.

Детальніше


До уваги студентів!    Розміщено розклад навчальних занять | → Детальніше


26 лютого

Суспільна місія класичного університету: історія, сучасність, перспективи

20 лютого 2015 року у Каразінському університеті відбувся круглий стіл «Суспільна місія класичного університету: історія, сучасність, перспективи».

Захід пройшов за участю представників юридичного, історичного, філософського, соціологічного факультетів та факультету психології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, а також історичного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Під час роботи круглого столу було обговорено актуальні питання розвитку університету та визначено перспективи співпраці з метою реалізації академічної та суспільної місії класичного університету.

Також в рамках заходу відбулась презентація концепції проекту «Університет — центр формування культури міста» (автор — директор Консультаційного центру юридичного факультету, доцент Юлія Сергіївна Єпіфанова), відповідно до якої представники каразінської спільноти братимуть активну участь не лише в науковій та навчальній, а й в просвітницькій діяльності університету.

26 лютого

Науково-практична конференція «Профілактика корупційних правопорушень»

Запрошуємо кандидатів та докторів наук, аспірантів, здобувачів наукового ступеня та практичних працівників взяти участь у роботі Науково-практичної конференції «Профілактика корупційних правопорушень», яка відбудеться 17 квітня 2015 року.

Напрямки роботи конференції:

 • правові питання протидії та запобігання корупційним злочинам в Україні та світі, профілактики проявів корупції в органах державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органах і суду, закладах освіти тощо;
 • теоретичні та практичні проблеми реформування і діяльності судової влади та системи правоохоронних органів в Україні в аспекті ефективної протидії корупції;
 • конституційні засади протидії корупції на сучасному етапі становлення правової держави в Україні;
 • методика розслідування корупційних злочинів та питання судової експертизи;
 • реалізація соціальної політики протидії корупції в різних галузях права та міжнародно-правовий досвід запобігання корупції;
 • проблематика соціології корупційного явища та соціологічні питання профілактики цих правопорушень у сучасних умовах в Україні;
 • проблеми кримінальної психології, психологічної детермінанти корупції, соціально-психологічного портрету сучасного правопорушника та психологічні питання ефективної профілактики корупції.

Подання матеріалів: до 6 квітня 2015 року.

Робочі мови конференції: англійська, російська, українська.

Інформаційний лист (PDF, 295 Kb)

25 лютого

Міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства — до правової держави»

Запрошуємо взяти участь у роботі XІ Міжнародної конференції молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства — до правової держави», яка відбудеться 24 квітня 2015 року.

Напрямки роботи конференції: Теорія та історія держави і права. Історія політичних і правових вчень. Філософія права. Конституційне право. Міжнародне право. Муніципальне право. Цивільне право та сімейне право. Цивільний процес. Кримінальне право. Кримінально-процесуальне право. Криміналістика. Кримінологія. Кримінально-виконавче право. Адміністративне право. Адміністративне процесуальне право. Митне та податкове право. Трудове право та право соціального забезпечення. Екологічне, земельне та аграрне право. Фінансове право. Банківське право. Господарське право та господарський процес. Право інтелектуальної власності. Інформаційне право. Проблеми боротьби зі злочинністю. Національна, регіональна та міжнародна безпека.

Подання матеріалів: до 14 квітня 2015 року.

Робочі мови конференції: англійська, російська, українська.

Інформаційний лист (PDF, 304 Kb)

23 лютого

23 лютого в Харківській області оголошено День жалоби за загиблими в результаті теракту, який стався 22 лютого під час мирної ходи біля Палацу спорту.

Детальніше20 лютого

20 лютого визначено Днем вшанування Героїв Небесної Сотні.

Детальніше


19 лютого

Увага! Вашій увазі пропонується інформація FINREP II — Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок

Детальніше


18 лютого

20 лютого регіональні центри оцінювання якості освіти завершують реєстрацію осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2015 році

Детальніше18 лютого

У Міносвіти з огляду на складну ситуацію, що склалася у Криму, Донецькій та Луганській областях прийняте рішення, відповідно до якого випускникам з неконтрольованих територій продовжено терміни реєстрації для участі у ЗНО до 20 квітня.

Детальніше


18 лютого

Святкуємо ювілей Каразінського разом: конкурс для студентів «Моєму університету–210!» Зробіть яскраве, творче, незвичайне і красиве фото- або відеовітання, присвячене ювілею університету, і отримайте цінну винагороду!

Прийом заяв і конкурсних робіт триває до 15 березня 2015 року.

Детальніше

18 лютого

Увага! Відділ з питань запобігання та виявлення корупції університету нагадує особам, доходи яких підлягають декларуванню, що згідно зі статтею 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» необхідно заповнити Декларацію про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік і подати до відділу кадрів університету до 1 квітня 2015 року.

Детальніше

17 лютого

У Каразінському університеті, 16 лютого 2015 року, в рамках урочистого засідання ректорату відбулося нагородження науковців університету почесними відзнаками.

Подяку Національної академії педагогічних наук України було вручено таким співробітникам юридичного факультету:

ВЕНЕДІКТОВІЙ Ірині
Валентинівні

завідувачу кафедри цивільно-правових дисциплін
ДАНЬШИНУ Максиму Валерійовичу

заступнику декана юридичного факультету

Вітаємо представників каразінської спільноти з нагородами, зичимо подальших здобутків на освітній та науковій нивах!

17 лютого

Директор УЦОЯО Ігор Лікарчук розповів про нову технологію визначення результатів ЗНО.

Детальніше
16 лютого

Webometrics Ranking of World’s Universities оприлюднив рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності у мережі станом на січень 2015 року. Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік та охоплюють дванадцять тисяч університетів з усього світу.

Каразінський університет посів 4 місце серед вузів України!

Детальніше


16 лютого

17 лютого 2015 року відбудеться звітно-виборча конференція Первинної профспілкової організації Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за період з лютого 2010 року по лютий 2015 року.

Детальніше


16 лютого

17 лютого у головному корпусі університету в ауд. 2-49 відбудеться презентація стипендіальних програм уряду Франції.

Директор Французького інституту у Харкові Гійом Мартен представить стипендіальні програми французького уряду, що передбачають можливості навчання або стажування українських студентів та молодих фахівців у Франції, а також ознайомить присутніх з основними напрямками роботи «Французького альянсу».


15 лютого

14 лютого 2015 року у Каразінському університеті відбулося відкриття ХХ обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-учасників Малої академії наук України. Першими свої наукові здобутки презентуватимуть представники відділення філософії, історії та суспільствознавства — юні історики, соціологи, юристи, релігієзнавці, філософи, педагоги та журналісти.

Від юридичного факультету до складу президії увійшли заступник декана юридичного факультету, д. ю. н., доцент, професор кафедри кримінально-правових дисциплін Максим Даньшин та к. ю. н., доцент кафедри державно-правових дисциплін Наталія Гришина.


14 лютого

В рамках тижня права відбулася зустріч студентів 2 курсу юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна — В’ячеслава Скрипнікова і Романа Роя з учнями старших класів Харківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I-III ст. № 9 для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи.

Предметом обговорення стали такі теми як: «Я і Міліція! Знай свої права!» і «Необхідна оборона і наслідки перевищення її меж».


14 лютого

Каразінському університету виповнилося 210 років!

Понад два століття тисячі науковців та студентів різних епох, країн та світоглядів формували велику й вагому каразінську спільноту, яка і сьогодні поважає освітні традиції, сприяє розвитку, вдосконаленню та пропагуванню провідних цінностей світової культури та науки.

Наразі університет має заслужений авторитет як в Україні, так і за її межами, про що свідчать численні почесні звання, премії, нагороди його науковців і випускників, плідне наукове співробітництво з вищими навчальними закладами та науковими установами країн усіх континентів світу.

Дізнатися більше про історію університету та сьогодення, а також привітати Alma Mater можна на ювілейному сайті.

Адреса сайту: 210years.karazin.ua

13 лютого

6 вузів України увійшли до рейтингу кращих університетів Східної Європи та Центральної Азії. Каразінський серед них!

Детальніше


13 лютого

Студенти вивчатимуть не більше 16 дисциплін на рік

У Міністерстві освіти і науки підписано наказ про особливості формування навчальних планів на 2015/2016 навчальний рік.

Детальніше


12 лютого

День Святого Валентина у стилі Мафія

Блог студентів Каразіна UNK за підтримки Студентської ради університету представляє свято, що запам’ятається надовго! У найромантичніший день року не пропустіть «Студентські весілля» у стилі Мафія.

За щорічною традицією Студентська рада організовує весілля у стінах університету. Цього року на вас чекає свято, де пари зможуть себе відчути Боні і Клайдом, а одружувати їх буде сам Хрещений батько сицилійської мафії. Приходьте 13 лютого з 9:30 до 14:00 у фойє Головного корпусу і одружіться за законами мафії. А той хто не має пари, зможе знайти її на весіллі «мафіозної сімейки». Для одруження треба буде лише прийти і мати бажання стати частиною цієї феєрії кохання.

Як відбувалися весілля у минулі роки, і чого можна очікувати цього року, можна подивитися у групі вконтакті. Долучайтеся і плануйте День Св. Валентина разом із Студрадою.

Make love, not war. Стань частиною свята, що зветься «Студентським весіллям».

Створюй кохання навколо себе!

12 лютого

Інтерв'ю декана факультету, професора Т. Є. Кагановської з приводу 10-річчя юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Детальніше11 лютого

Позаштатний радник міністра освіти розповів про прогресивну систему нарахування стипендій

Детальніше11 лютого

Парламентський Комітет з питань науки і освіти рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до Закону «Про освіту», що передбачає встановлення надбавки педагогічним працівникам в розмірі 20 % від посадового окладу

Детальніше


10 лютого

Юридичний факультет щиро вітає з нагородженням Почесною Грамотою Національної академії правових наук України за вагомий внесок у розвиток юридичної освіти та науки, підготовку та виховання високваліфікованих фахівців, розбудову висококультурного громадянського суспільства

Кагановську Тетяну Євгеніївну Венедіктову Ірину Валентинівну Трубникова Василя Михайловича
декана факультету,
доктора юридичних наук, професора,
Заслуженого юриста України
завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін,
доктора юридичних наук, доцента
завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін,
доктора юридичних наук, професора

Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, наполегливості й цілеспрямованості у здійсненні творчих задумів. Хай наступний рік буде щасливим і мирним!

10 лютого

Сьогодні виповнюється 242 роки від дня народження Василя Назаровича Каразіна — засновника Харківського університету, ученого-енциклопедиста, винахідника, просвітителя, педагога, громадського діяча.

Василь Назарович був видатною особистістю в усіх вимірах завдяки своїм унікальним здібностям, людиною, яка на століття випередила свій час, взірцем незвичайної моральної висоти, сміливості і прямоти.

Хай не згасає пам’ять про славетного Василя Назаровича Каразіна.

10 лютого

Сьогодні, о 14:00, відбудеться Асамблея Вчених рад університету, присвячена 210-й річниці з дня відкриття Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Детальніше
9 лютого

Шановні студенти-члени Профспілки!

До університету надійшли проект Договору про пільговий проїзд у метрополітені та Положення про надання права на пільговий проїзд студентам. Згідно цих документів пільговим проїздом у метрополітені можуть користуватися виключно студенти-громадяни України, які навчаються за денною формою.

Для отримання пільгової студентської картки Вам необхідно терміново написати заяву на ім’я ректора та здати копії паспорту (1, 2, 11 стор.), ідентифікаційного коду та студентського квитка відповідальній особі по факультету. Оригінали вказаних документів необхідно мати при собі.

Шаблон заяви (DOC, 27 Kb)

8 лютого

Вашій увазі пропонується розклад навчальних занять на 1—5-х курсах у весняному семестрі 2014/2015 навчального року

Розклад занять (PDF, 154 Kb)

8 лютого

Шановні колеги!

Юридичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна спільно з історичним, соціологічним, філософським факультетами та факультетом психології проводять 20 лютого 2015 року о 10:00, Круглий стіл за темою «Суспільна місія класичного університету: історія, сучасність, перспективи».

Запрошуємо до участі науково-педагогічних та наукових працівників, студентів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, здобувачів та всіх, кому не байдуже значення класичного університету в суспільному житті, житті міста, окремого індивіда.

Інформаційний лист (PDF, 206 Kb)

7 лютого

Навантаження на викладачів зменшиться, а студенти матимуть менше аудиторне навантаження

Детальніше
6 лютого

«У зв’язку з усе більшими можливостями онлайн-навчання освіта буде зміщуватися від конвеєрної моделі до особистісно-орієнтованої, яка буде персоналізована і індивідуально адаптована для кожної дитини.»

Детальніше


6 лютого

Внимание! Объявлен КАСТИНГ на участие в шоу-конкурсе «МИСТЕР УНИВЕР 2015»

Желающие представить свой факультет на одном из самых грандиозных событий университета могут получить всю информацию у Студенческих деканов своих факультетов, в ауд. 1.4 Центрального корпуса, у Марины Дудниченко либо у Андрея Лавреновича.

Свои заявки вы можете подавать до 15 февраля.

5 лютого

Шановні студенти-члени профспілки із зони АТО! На сайті профспілки для Вас створено спеціальний розділ із актуальною інформацією.

Детальніше4 лютого

Вашій увазі пропонується аналіз постанов Кабінету Міністрів, які внесли зміни до вступної кампанії у 2015 році

Детальніше
3 лютого

29 січня 2015 року юридичний факультет узяв участь у благодійному аукціоні «Університет. Мистецтво. Мир». Зокрема, факультетом придбано дві картини  — «Квітучий мигдаль» (В. Л. Ганоцький) і «Крим. Регата» (І. П. Чоботов).

Кошти, отримані з продажу картин, будуть передані Військово-медичному клінічному центру Північного регіону на підтримку поранених військовослужбовців із зони АТО.

2 лютого

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» представляє вузи Харкова та Харківської області, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2014 року. Привітаймо Каразінський університет, що по праву посів Перше місце!

Детальніше


1 лютого

До уваги студентів юридичного факультету пропонується інформація про навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

Детальніше
31 січня

Юридичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна взяв участь у проведенні Дня відкритих дверей університету.

У Каразінському університеті відбувся другий у поточному навчальному році День відкритих дверей, що зібрав понад 1 000 майбутніх вступників. Під час заходу абітурієнти та їхні батьки отримали змогу поспілкуватися з керівництвом університету, факультетів, кафедр та представниками приймальної комісії, а також ознайомитися з Правилами прийому на 2015/2016 навчальний рік.

До нововведень цьогорічної вступної кампанії, окрім сертифікатів тестування лише 2015 року, пріоритетів заяв, змін у переліку необхідних документів — з нього вилучено медичну довідку за формою 086-о (вступники на факультети геології, географії, рекреації і туризму, медичний та хімічний мають пройти медичний огляд в університеті), також належать зміни у розрахунку конкурсного балу: результати з конкурсних предметів множитимуться на вагові коефіцієнти, до яких додаватиметься помножений на коефіцієнт 0,1 середній бал додатка до атестата.

До основного конкурсного балу можуть нараховуватися додаткові окремим категоріям вступників: призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та IIІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (10 балів незалежно від ступеня диплома), випускникам підготовчих курсів університету, які вступають на спеціальності фізико-математичного або інженерно-технічного напрямку (до 10 балів залежно від результатів підсумкової атестації).

Також під час зустрічей з деканами, працівниками та студентами факультетів, абітурієнти змогли ознайомитися з історією та життям кожного окремого факультету, дізнатися особливості освітнього процесу.

Детальніше

30 січня

У парламенті зареєстровано законопроект, яким передбачено повернення права абітурієнтам подавати при вступі до вищих навчальних закладів сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання минулих років.

Детальніше


29 січня

Благотворительный аукцион «Университет. Искусство. Мир»

29 января 2015 года в Каразинском университете состоится благотворительный аукцион «Университет. Искусство. Мир». 

Целью мероприятия является сбор средств в поддержку раненых военнослужащих из зоны АТО, которые проходят лечение в Военно-медицинском клиническом центре Северного региона (г. Харьков).
Благотворительный аукцион проводится в рамках мероприятий, посвященных 210-й годовщине открытия университета, и продолжает двухсотлетние традиции благотворительности университетской общины.

Начало мероприятия: в 14:00
Место проведения: площадь Свободы, 6, северный корпус университета, 1-й этаж, Колонный зал

28 січня

СБУ просит харьковчан не выходить из дома без документов

В связи с усилением антитеррористических мер харьковчан просят носить с собой документы, удостоверяющие личность

Об этом заявил сегодня глава областного управления СБУ Александр Пивовар.

По его словам, гражданам следует иметь при себе водительские права, паспорта, студенческие билеты и т.д. на тот случай, если возникнет необходимость предъявить удостоверение личности по просьбе правоохранителей. В противном случае лица, вызывающие подозрение, будут доставлены в райотдел милиции.

Напомним, с 22 января Харьков дополнительно патрулируют 150 нарядов милиции.

28 січня

Рішення Вченої ради 
Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна 
"Про планування освітнього процесу в університеті" 
від 26 січня 2015 року

28 cічня

Каразінському — 210!

1927 рік: зведення будинку кооперації (нині Північний корпус університету).

28 січня


31 січня 2015 року Каразінський університет запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей!

27 січня


Вашій увазі пропонується опис нових елементів в технології проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році
Детальніше

27 січня

Міністр освіти і науки Сергій Квіт про основні цілі та механізми освітніх реформ


Детальніше

26 січня

Увага! В УЦОЯО повідомили, що однією з умов отримання атестата є проходження ДПА з української мови
Детальніше

23 січня

Профспілка працівників освіти просить президента сприяти відновленню трудових прав і гарантій освітян
Детальніше

23 січня

Увага! Робоча група Комітету ВР надала пропозиції до Концепції з реформування наукової сфери
Детальніше

 

22 січня

22 січня 2014 року відбулося перше засідання спеціалізованої вченої ради ради К 64.051.28 у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна на чолі з головою ради — д. ю. н., доцентом, завідувачем кафедри цивільно-правових дисциплін Венедіктовою Іриною Валентинівною та заступником голови — деканом юридичного факультету, д. ю. н., проф., Заслуженим юристом України Кагановською Тетяною Євгеніївною.

Цю подію по праву можна вважати визначною, оскільки відбулася вона практично в ті самі дні, коли було засновано Харківський імператорський університет, однак з однією різницею — практично через 210 років з моменту заснування самого університету.

Традиції Харківського імператорського університету нині плідно продовжують науковці кафедр юридичного факультету. Високий професійний рівень фахівців-правників, які включені до складу спеціалізованої вченої ради, а також їхні вагомі наукові досягнення сприяють розвитку як традиційних, так і сучасних напрямів правової науки. Університет має достатню наукову та організаційну базу для проведення якісної експертизи дисертацій та атестації спеціалістів вищої кваліфікації.

Саме тому, згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України 29.12.2014 року № 1528, у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відкрито спеціалізовану вчену раду К 64.051.28 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальностями 12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право», 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» та 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність».

Метою відкриття спеціалізованої вченої ради К 64.051.28 у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна було забезпечення органічної єдності змісту освіти з практичними потребами юридичної діяльності, яке здійснюється шляхом спрямування фундаментальних та прикладних досліджень і розробок на створення і впровадження новітніх навчальних методик та технологій, форм і методів здійснення юридичної діяльності, підготовки висококваліфікованих науково-педагогічних кадрів, розвитку різних форм наукової співпраці, участі у нормотворчому процесі.

22 січня

Вашій увазі пропонуються дані про заплановані витрати у сфері освіти в європейських країнах
Детальніше

21 січня

Вашій увазі пропонуються законодавчі зміни, які впливатимуть на освітню галузь у 2015 році
Детальніше

20 січня

ВНЗ мають затвердити нові положення про екзаменаційну комісію та про організацію освітнього процесу
Детальніше

19 січня

Увага! У Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна починає роботу Спеціалізована вчена рада К64.051.28 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальностями 12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право», 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» та 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність».

17 січня

Регламентовано порядок організації навчального процесу протягом весняного семестру поточного навчального року. Заняття у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна будуть проходити у традиційному форматі — розпочнуться 9 лютого 2015 року, а закінчаться 30 червня 2015 року.
Детальніше

16 січня


До Бюджетного кодексу внесені зміни, що відкривають університетам шлях до фінансової автономії
Детальніше

16 січня

У Міносвіти планують змінити систему нарахування студентських стипендій, що успадкована від СРСР
Детальніше

 

15 січня

15 січня - День жалоби за загиблими в результаті дій терористів

 

15 січня


Вашій увазі пропонується Бюджет освіти та науки- 2015
Детальніше

 

14 січня

Міністерство освіти і науки в 2015 році у ході реформування галузі має намір надати вищим навчальним закладам повну автономію: кадрову, академічну та фінансову. 
Детальніше

13 січня

Громадське обговорення проекту Положення про порядок підготовки фахівців ступеня доктора філософії та доктора наук

З метою забезпечення реалізації вимог та положень Закону України «Про вищу освіту» від 1 липня 2014 року та відповідно до частини першої статті 19 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» Міністерство освіти і науки України пропонує на громадське обговорення проект Положення про порядок підготовки фахівців ступеня доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (ад’юнктурі) та докторантурі вищих навчальних закладів (наукових установ).

Зауваження та пропозиції до проекту можна надсилати до 31 січня 2015 року на електронну адресуolexandr_sych@ukr.net.

http://www.mon.gov.ua/ua/pr-viddil/1312/1390288033/14..

Ссылка www.univer.kharkov.ua

 

13 січня

31 січня 2015 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з Правилами прийому до університету у 2015 році.

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація
Телефон +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти
(вступних екзаменів, творчих конкурсів)

Правила прийому до ХНУ імені Каразіна

12 січня


Навчальним закладам країни доручено вжити комплекс заходів щодо забезпечення безпеки.
Детальніше

7 січня


Різдво Христове - велике християнське свято, сповнене радості, щастя і веселощів. Це свято символізує початок нових справ, здійснення планів, адже Різдво це народження чогось нового. Святкуйте його в родинному колі, бо Різдво нас єднає. Зі святом! З Різдвом Христовим!

5 січня

Фінал правового тренінгу для учнів 9-11 класів ЗОШ м.Харкова області, що проводився Консультаційним центром юридичного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна. 27 грудня 2014 року.

 

27 грудня 2014 року відбувся фінал правового тренінгу для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл Харкова та Харківської області, що проводився Консультаційним центром юридичного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна.

Після фінального конкурсу, учасники були нагороджені сертифікатами в урочистій обстановці й запрошені до чаювання з тортом.
Тематика цього тренінгу пов’язана із вивченням основ правової поведінки і юридичної відповідальності.
Як зазначає Єпіфанова Юлія Сергіївна, директор Консультаційного центру юридичного факультету й організатор тренінгу, обрана тематика спрямована на формування правової культури у підлітків, підвищення рівня їх обізнаності з питань матеріального та процесуального права. Крім цього, участь у правовому тренінгу допоможе учасникам самостійно й свідомо визначитись із майбутньою професією.

Всього у тренінгу взяли участь 18 учнів з різних шкіл м.Харкова та Харківської області.

Під час тренінгу, з учасниками працювали 8 фахівців у галузі права. Серед яких 5 кандидатів юридичних наук, 3 адвокати, 1 кандидат педагогічних наук (спеціаліст у галузі ораторського мистецтва).

Під час навчання, застосовувались різні прогресивні методики. Зокрема, метод «Шести капелюхів мислення» Едварда Де Боно, що спрямований на організацію колективного й індивідуального процесу мислення, був покладений в основу тренінгу. Окремо, на заняття застосовувались такі методи: «Мовчазна дискусія», «Віч на віч», та інші, що допомагали учасникам сформулювати свої думки, озвучити їх, вступити у дискусію, відстоювати свою позицію.

3 січня


До уваги студентів і аспірантів! Оголошено початок прийому заявок на участь у другому етапі стипендіальної програми «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік.
Детальніше

1 січня 


МОН пропонує на громадське обговорення проект Положення про порядок підготовки фахівців ступеня доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (ад ’юнктурі) та докторантурі ВНЗ (наукових установ).
Детальніше

31 грудня

Щиро вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай Новий рік увійде у ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах!

Бажаємо, щоб для кожного з нас цей рік став кращим із кращих, приніс добре здоров’я, достаток, багато радісних днів. А для нашої спільної родини — юридичного факультету — хай він буде роком справжнього піднесення, успіхів, досягнень і відкриттів!

Добра і щастя всім вам!

30 грудня

До уваги студентів 5 та 7 курсів юридичного факультету заочної форми навчання розклад державної атестації!

РОЗКЛАД

24 грудня

17 грудня 2014 року у Будапешті (Угорщина) відбулася презентація нового рейтингу QS University Rankings: Eastern Europe and Central Asia 2014/15, під час формування якого досліджувалися 368 університетів із 30 країн.
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна зайняв у рейтингу 51–60 позицію. Також до Топ–100 увійшли ще 5 українських вищих навчальних закладів: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Сумський державний університет.
Каразінський університет також визнано одним з 5 найкращих в Східній Європі та Центральній Азії за часткою іноземних студентів, що вказує на активну міжнародну діяльність вищого навчального закладу.
Детальніше

23 грудня

У Каразінському університеті відбулася зустріч першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун із представниками адміністративної ланки вищих навчальних закладів Харківщини, метою якої було обговорення імплементації нового Закону України «Про вищу освіту».
Детальніше

20 грудня

19 грудня 2014 року делегація Каразінського університету на чолі із головою Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів Сергієм Махновським відвідала Харківську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І–ІІІ ступенів № 9 для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи.
Детальніше

19 грудня


26 грудня 2014 року відбудеться Конференція трудового колективу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Детальніше

17 грудня

26 грудня 2014 року з метою вдосконалення науково-методичного забезпечення навчального процесу в Каразінському університеті відбудеться ХV виставка-конкурс навчальної літератури, на якій буде представлено найновіші видання (розробки 2013–2014 років) — навчальна література для вищої та загальноосвітньої шкіл, рукописи навчальних посібників для вищої школи.
Детальніше

15 грудня

Вашій увазі пропонується звіт доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, к.ю.н. Єпіфанової Ю.С. про участь у першому етапі проекту «Інноваційний університет та лідерство»

Звіт

14 грудня

Освітній Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти розпочав свою діяльність. Про це повідомили у прес-службі Комітету.
Детальніше

14 грудня

Кабінет Міністрів запропонував спеціальний законопроект, який у разі його підтримання парламентом дозволить вищим навчальним закладам вивести свої спецфонди з Казначейства й обслуговуватися в банках без втрати статусу бюджетної установи. Про це у своєму Facebook повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.
Детальніше

13 грудня

З метою створення сприятливих умов для святкування Нового року та Різдва Христового для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, переносяться робочі дні:
з п’ятниці 2 січня 2015 року — на суботу 17 січня 2015 року;
з четверга 8 січня 2015 року — на суботу 31 січня 2015 року;
з п’ятниці 9 січня 2015 року — на суботу 14 лютого 2015 року.
1 та 7 січня 2015 року вхід до університету буде обмеженим: відвідувати його зможуть відповідальні по ректорату та працівники служб, які забезпечують життєдіяльність університету.
Бажаємо веселих новорічних та різдвяних свят!

12 грудня

Увага! Оприлюднено Правила прийому до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в 2015 році.
Детальніше

11 грудня

До уваги студентів юридичного факультету!

12, 15, 16, 17, 22 та 23 грудня 2014 року о 14-00 у межах спільного проекту з корпоративного і фінансового права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та юридичного факультету Корнелльського університету (м. Ітака, штат Нью-Йорк, США) відбудуться лекції проф. Чарльза Вайтхеда з проблематики «Злиття і поглинання корпорацій».

Лекції читатимуться англійською мовою.

Місце проведення лекцій:

12 грудня - ауд. 6-24

15, 16, 17, 22 та 23 грудня - ауд. 4-33 (Північний корпус).

Запрошуються студенти, які цікавляться проблемами корпоративного і фінансового права і володіють англійською мовою.

10 грудня

Увага! До 25 січня 2015 року!
Цей рік є особливим для Каразінського університету — він відзначає своє 210-річчя. На честь визначної дати в університеті оголошується студентський конкурс на краще фото- або відео-привітання рідної Alma Mater.
Детальніше


9 грудня

До уваги абітурієнтів обчислення конкурсного бала вступників приймальними комісіями ВНЗ у 2015 році! 
Увага! Особливості обчислення конкурсного бала абітурієнтів на кожний напрям навчання визначено правилами вступу до обраного Вами вищого навчального закладу.
Детальніше

9 грудня

Прем’єр повідомив про кроки заплановані урядом у напрямі реформування української освіти
Детальніше

8 грудня

У бюджеті 2015 року можуть зникнути деякі норми соціального захисту учасників освітнього процесу
Детальніше

7 грудня

3 грудня 2014 року відбулося засідання Науково-методичної ради університету на чолі з проректором, професором Юрієм Валентиновичем Холіним.
Під час заходу було схвалено проект Положення про планування роботи, звітування і оцінювання науково-педагогічних працівників Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, який розроблено з метою впровадження в освітню діяльність норм Закону України «Про вищу освіту».
Детальніше

 

6 грудня


3 грудня 2014 року в рамках засідання Науково-методичної ради університету проректор, професор Юрій Валентинович Холін презентував доповідь «Сучасні підходи до побудови освітніх програм», у якій висвітлив зміни у підходах до розробки освітніх програм та стандартів університетської освіти, що випливають із нового Закону України «Про вищу освіту» та європейського досвіду розвитку освіти.
Детальніше

5 грудня

Нещодавно була проведена перша із серіі зимових презентацій ELSA Kharkiv

У четвер, 4 грудня, правлінням ELSA Kharkiv 14-15, була проведена презентація організації на юридичному факультеті у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна, на якій були присутніми студенти 2-го курсу факультету.

Презентацію відкрила Шейніна Лія, віце-президент по конференціям і семінарам ELSA Kharkiv, яка у своєму виступі висвітлила питання історії Європейської Асоціації Студентів Права і її Харківської локальної групи, основних напрямків діяльності організації, порядку вступу та членства в ELSA, а також розповіла аудиторії про особливості функціонування її напрямку і оповістила присутніх про майбутні заходи ELSA Kharkiv.

Катерина Шокало, віце-президент зі STEP розказала про унікальну можливость для членів організації взяти участь у міжнародних стажуваннях

Висловлюємо подяку усім хто відвідав презентацію.

5 грудня

З метою забезпечення належного контролю за проведенням зимової екзаменаційної сесії у вищих навчальних закладах та оперативного реагування на можливі факти порушень і зловживань у Міністерстві освіти працюватимуть консультативні телефони за номерами (044) 481-32-15 та (096) 444-30-86. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Також за визначеними телефонами надаватиметься інформаційна та методична допомога студентам, викладачам та іншим категоріям громадян.

Консультативні телефони міністерства працюватимуть до 30 січня 2015 року.

Детальніше 

4 грудня

Рейтинг університетів країн BRICS й країн з економікою, що розвивається, від Times Higher Education

Детальніше

4 грудня

Сформовано склад Комітету ВР з питань науки і освіти
Детальніше

 

4 грудня

Вашій увазі пропонується розклад зимової сесії 2014-2015 н.р. на юридичному факультеті

Розклад

4 грудня

Згідно з розпорядженням ректора № 0101-079 від 25.11.2014 року "Про посилення охорони та забезпечення порядку під час святкування Нового 2015 року та Різдва Христового" перенести працівникам, яким установлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні:
з п'ятниці 2 січня 2015 року - на суботу 17 січня,
з четверга 8 січня 2015 року - на суботу 31 січня,
з п'ятниці 9 січня 2015 року - на суботу 14 лютого.

Таким чином, вихідними днями будуть: 1,2,3,4,7,8,9,10,11 січня 2015 р.

3 грудня

Після громадського обговорення Концепції розвитку освіти України на період 2015 – 2025 років, що завершиться наприкінці грудня 2014 року та публікації кінцевого варіанту, документ буде подано на розгляд уряду. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті Міністерства освіти і науки.
Детальніше

2 грудня

Парламент призначив Сергія Квіта на посаду міністра освіти і науки в уряді Арсенія Яценюка
Детальніше

30 листопада

Протягом навчального року Навчально-наукова психологічна служба Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна пропонує професійну консультаційну допомогу студентам із Донецького та Луганського регіонів. Зокрема, планується проведення:
— індивідуальних консультацій для зняття стресу, роботи над страхами тощо на основі методики психологічної діагностики, арт-терапії, пісочної терапії;
— зустрічей груп взаємопідтримки (до 14 осіб), орієнтованих на формування позитивного психологічного стану, знаходження внутрішніх ресурсів для стабілізації та розвитку особистості;
— інформаційно-просвітницьких зустрічей в рамках роботи клубу «Діалог з психологом». Орієнтовні теми для обговорення: довіра, спілкування, толерантність, конфлікти, саморегуляція та самовідновлення, формування особистісних планів і стратегій тощо.
Всі консультації є конфіденційними та безкоштовними.

Детальніше

30 листопада

Увага! Інформація від Студентської ради ХНУ ім.В.Н.Каразіна:

Дорогие студенты, в преддверии новогодних праздников, мы хотим подарить чуточку своего тепла деткам, которые больше всего нуждаются в этом.
Поэтому мы, студенты Харьковского национального университета, организовываем поездку в Богодуховский детский дом-интернат.

Мы хотим создать атмосферу праздника и чуда для этих очаровательных ребят и организовываем сбор средств для нашей поездки.

За детальной информацией обращайтесь к Студенческим деканам; в ауд. 1.4 или же в лс Марие Пантюх !!!

Кроме того, мы собираем вещи и игрушки для семей, которые покинули зону военного конфликта. Присоединяйтесь, вместе мы сможем оказать достойную помощь!

30 листопада

Вашій увазі пропонується наказ МОН "Про затвердження Календарного плану підготовки
до проведення зовнішнього незалежного оцінювання
результатів навчання, здобутих на основі повної
загальної середньої освіти, для осіб, які виявили
бажання вступати до вищих навчальних
закладів України в 2015 році"
Детальніше

30 листопада

Увага! Особливості тесту ЗНО з історії України 2015 року та матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень з історії України

Детальніше

30 листопада

Увага! Тести ЗНО он-лайн!
Детальніше

30 листопада

Український центр оцінювання якості освіти пропонує реформувати систему ЗНО в Україні
Детальніше 

27 листопада

Google Classroom: відкривай нові освітні можливості!

Детальніше

27 листопада

Працівники юридичного факультету — учасники проекту Tempus TRADIR!

Детальніше

27 листопада

До уваги магістрів і спеціалістів юридичного факультету денної і заочної форми навчання!
Вашій увазі пропонуються методичні вказівки до написання дипломної роботи зі спеціальності "Правознавство"

Методичні вказівки

27 листопада

Вашій увазі пропонується розклад зимової сесії 2014-2015 н.р. на юридичному факультеті

Розклад

22 листопада

Університет вшанував пам’ять жертв голодоморів
Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів — трагічних подій 1921–1923, 1932–1933 та 1946–1947 років, що назавжди закарбовані у свідомості українського народу як найжахливіші сторінки історичного минулого.
Каразінський університет традиційно долучився до пам’ятних заходів: у Музеї історії університету відбулася зустріч-реквієм за участю ректора, академіка Віля Савбановича Бакірова, проректорів, деканів факультетів, викладачів, працівників та студентів університету.

Детальніше

18 листопада

У Каразінському університеті пройшов традиційний День студентського самоврядування, приурочений до Дня студентів та 210-й річниці підписання Стверджувальної грамоти про заснування Харківського Імператорського університету.
Протягом дня в кабінетах деканів факультетів проходив прийом студентів: кожен бажаючий міг поставити питання, розповісти про існуючі проблеми, звернутися за порадою та допомогою. Окрім цього, відбулося спільне засідання ректорату та Студентської навчальної ради університету, до складу президії якого увійшли ректор, академік Віль Бакіров, голова Студентського наукового товариства Світлана Тарасова, виконуючий обов’язки голови виконавчого комітету Студентської навчальної ради Андрій Лавренович.

Детальніше

17 листопада

Вашій увазі пропонується відеокліп зі святкування дня юриста України на юридичному факультеті ХНУ імені В.Н. Каразіна

17 листопада

Сьогодні, 17 листопада, студенти України святкують Міжнародний День студента, що встановлений у 1946 році на Всесвітньому конгресі студентів, який відбувся в Празі, в пам'ять про чеських студентів-патріотів. 
Цей день об'єднує всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Студентство є найбільш прогресивним прошарком суспільства і професійне свято, це ще одна нагода не забувати про це.
Прийміть щирі вітання з нагоди свята, а також побажання здоров'я, успіхів та активної життєвої позиції. Саме від Вас та Ваших вчинків, залежить майбутнє!

14 листопада

До уваги студентів юридичного факультету!
Нагадуємо Вам, що другий семестр розпочинається 09 лютого 2015 року!
Слідкуйте за інформацією на сайті факультету та на дошці оголошень біля деканату.

14 листопада

Вашій увазі пропонується звіт доцента кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Григоренка Є.І. у межах програми «Відкритий Світ» за підтримки Центру Лідерства Відкритий Світ (США)

Звіт

Перейти до альбому

 

13 листопада

 

Вашій увазі пропонується огляд рецензій на навчальний посібник «Уголовное право Украины. Общая часть: учеб. пособие для обучающихся на русском языке» /М.В. Даньшин и др.; под. ред. В.М. Трубникова, Я.А. Лантинова. – Харьков: Харьков юри-дический, 2012. – 344 с.

Завантажити

 

 

 

 

11 листопада

Увага! Не пізніше 1 грудня вищі навчальні заклади мають розробити та затвердити власні правила прийому.
Детальніше 

11 листопада

Увага! УЦОЯО змінив адресу та номер телефону. З листопада 2014 року інформація з питань проведення ЗНО надаватиметься за телефоном (044) 486-09-62 
Детальніше

10 листопада

09 листопада 2014 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна провів День відкритих дверей.

У рамках заходу відбулася зустріч керівництва університету, деканів та представників Приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримали всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, факультетів, а також ознайомилися з умовами прийому до університету на 2015/2016 навчальний рік.

Після загальної зустрічі у головному корпусі керівництво юридичного факультету зустрілося з абітурієнтами і їх батьками у себе на факультеті, в аудиторії 429.
Зустріч провела декан факультету, професор Кагановська Т.Є. Також були присутні завідувачі кафедр, заступники декана, аспіранти і студенти старших курсів.
Присутні подивилися відеопрезентацію факультету і отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.

10 листопада

Враховуючи пропозиції громадськості, Міністерством освіти і науки внесено зміни до програми ЗНО з історії України.

Детальніше

10 листопада

За словами заступника міністра освіти Павла Полянського проект Концепції розвитку освіти на період 2015-2025 років має стати поштовхом для активної громадської дискусії щодо майбутнього освіти.

Детальніше

7 листопада

Вашій увазі пропонується інформація щодо VІ Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів «Верховенство права – основоположний принцип правової держави»

Текст

7 листопада

До уваги студентів заочної форми навчання 1-2-х курсів! Вашій увазі пропонується розклад навчальних занять зимової заліково-екзаменаційної сесії.

Розклад навчальних занять 1-го курсу заочної форми навчання

Розклад навчальних занять 2-го курсу (ЗЮП-21, ЗЮП-22) заочної форми навчання

Розклад навчальних занять 2-го курсу (ЗЮП-23) заочної форми навчання

7 листопада

УВАГА!

09 листопада 2014 року Університет запрошує на День відкритих дверей!

Детальніше

7 листопада

Вашій увазі пропонується збірник матеріалів VІ Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів «Верховенство права – основоположний принцип правової держави».

Відкрити

6 листопада

Міністерством освіти і науки презентовано проект Концепції розвитку освіти на період 2015-2025 років. Документ буде схвалений після процедури громадського обговорення.

Детальніше

 

6 листопада

В Міносвіти відбувся круглий стіл щодо розробки національного стандарту юридичної освіти!

Детальніше

6 листопада

До уваги студентів та аспірантів юридичного факультету!


Формується група (10-15 осіб) для участі у спільному проекті з корпоративного і фінансового права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та юридичного факультету Корнелльського університету (м. Ітака, штат Нью-Йорк, США).

Проект передбачає серію лекцій з проблематики «Злиття і поглинання корпорацій», які відбудуться на юридичному факультеті у листопаді-грудні 2014 року, а також в режимі відео конференцій (за участі викладачів та студентів Корнелльського університету) у квітні 2015 року. Про час та місце проведення заходів його учасників буде повідомлено додатково.

Лекції читатимуться англійською мовою.

До участі в проекті запрошуються студенти та аспіранти, які цікавляться проблемами корпоративного і фінансового права і добре володіють англійською мовою (переклад лекцій не забезпечується).

Участь у проекті передбачає попередню реєстрацію. Для реєстрації прохання надіслати листа з поміткою «реєстрація» на адресуfacultylaw_int@ukr.net із зазначенням ПІБ, курсу та групи.

З повагою та найкращими побажаннями,

Заступник декана юридичного факультету з питань

міжнародного співробітництва Червяцова А.О.

5 листопада

Адміністрація юридичного факультету вітає студентку 4 курсу, групи ЮП-41, Назарову Оксану, яка посіла І місце в університетському турі олімпіади з німецької мови!
Бажаємо Оксані подальших творчих успіхів і здобутків у вивченні іноземних мов!

 

5 листопада

3 листопада 2014 року у Каразінському університеті відбулася презентація англомовного проекту «Каразінська школа сучасних українських студій».

Організаторами школи виступили директор Центру міжнародного співробітництва Олена Шаповалова, директор Центру веб-комунікацій Максим Фоломєєв, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Ірина Венедіктова, заступник декана соціологічного факультету Ольга Гужва.

«У нас з’явилася ідея створити школу, куди ми могли б запросити цікавих людей з усього світу, щоб вони поділилися тим, що думають про сучасну Україну, які бачать проблеми та шляхи їх вирішення. Усі спікери виступатимуть англійською мовою, що надасть можливість українським студентам отримати мовну практику, а також долучити до роботи школи студентів-іноземців», — зазначила Олена Шаповалова.

Наразі проект реалізовується на базі трьох факультетів: міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, соціологічного і юридичного. Разом з тим, у майбутньому планується долучити до роботи представників історичного та філософського факультетів.

Перші лекції, які читатимуть екс-працівник Ради Європи Райнер Руж та представник Європейської комісії Олів’є Ведрін, пройдуть уже 5 листопада.

4 листопада


Вашій увазі пропонується рішення Вченої ради Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна від 3 листопада 2014 року "Про забезпечення академічної чесності й прозорості у навчально-виховному процесі".

3 листопада

Вашій увазі пропонується рішення Вченої ради Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна від 3 листопада 2014 року "Про готовність університету до роботи у зимовий період ".

31 жовтня

Проведено Школу кар’єрного росту юриста!25 жовтня 2014 року на базі юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна було проведено Школу кар’єрного росту для всіх студентів-юристів, які не лише мріють про успішну кар’єру, але і впевнено крокують до своєї мети. Це був довгоочікуваний захід, учасниками якого стали студенти не лише з Харкова, але і з інших міст, а почесними спікерами – відомі юристи, психологи, коучери, знавці своєї справи.

Детальніше

30 жовтня

14-15 жовтня 2014 року на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулися відкриті лекції Чарльза Уайтхеда, професора Корнельського університету (м.Ітака, США), фахівця з питань фінансових ринків, фінансового врегулювання та корпоративного управління, присвячені проблемам фінансового та корпоративного права.

Лекції відвідали студенти юридичного факультету та студенти факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу ХНУ ім.В.Н.Каразіна.

Презентація лекції

 

29 жовтня

До уваги студентів юридичного факультету!

Повідомляємо Вам, що за підсумками конкурсу за програмою Європейського Союзу імені Жана Моне проект, запропонований юридичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна «Запровадження курсу з європейського права», було відібрано для фінансування.
(http://www.tempus.org.ua/uk/news/1191-vitajemo-ukraji..)
Проект передбачає читання циклу лекцій з дисципліни «Європейське право» запрошеними викладачами, які представляють провідні університети держав-членів Європейського Союзу (Італія, Німеччина, Фінляндія, Польща, Угорщина, Литва). Лекції читатимуться англійською мовою з забезпеченням перекладу.
Заняття за проектом розпочнуться у квітні 2015 року.

Координатор проекту – доц. Червяцова А.О., заступник декана юридичного факультету з питань міжнародного співробітництва.

28 жовтня


Учора, 27 жовтня 2014 року, у актовому залі головного корпусу Каразінського університету розпочався традиційний щорічний конкурс творчості першокурсників Alma Mater–2014. Наш факультет розпочав естафету виступів найпершим. То ж привітаємо першокурсників юридичного факультету з успішним дебютом!!!

27 жовтня

31 жовтня 2014 року за ініціативою Студентської навчальної ради у Каразінському університеті відбудеться кінопоказ, присвячений святкуванню Дня всіх святих (Halloween).
Початок заходу: о 17:30

Детальніше

26 жовтня

Музей історії університету спільно з історичним факультетом запрошує студентів до участі в конкурсі електронних виставок-презентацій «Харківський університет — місту, Україні, світу!»  (PDF, 152 Kb), який проводиться з нагоди 210-ї річниці з дня заснування університету.

Детальніше

25 жовтня

Увага! 9 листопада 2014 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей!

Детальніше

23 жовтня

МОН створено міжвідомчу робочу групу щодо механізмів працевлаштування випускників ВНЗ

Міністерство освіти і науки створило міжвідомчу групу з питань формування механізмів працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалася за державним замовленням (наказ МОН №1175 від 17.10.2014 року).

Детальніше

 

23 жовтня

До уваги студентів, які отримали відмову на придбання пільгових квитків у касах Укрзалізниці!

Детальніше

23 жовтня

Увага! МОН затвердило нові умови прийому до ВНЗ на 2015 рік!

Детальніше на сайті МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УНРАЇНИ

Посилання на текст наказу

22 жовтня

Увага! Систему розподілу держзамовлення буде змінено!У 2016 році передбачається, що міністерства, які є замовниками, розподілятимуть до 80 % державного замовлення, а решта – 20%, додаватиметься тим, де навчатимуться найбільш підготовлені абітурієнти. Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун в ході круглого столу "Вступна кампанія 2014" під час обговорення системи розподілу державного замовлення.

Детальніше

22 жовтня

Увага! Ми серед лідерів!!!

За даними наукометричної платформи Scopus, станом на серпень 2014 року, вищим навчальним закладом за показником цитованості наукових публікацій, який посів друге місце, є Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. Загалом, рейтинг Scopus охоплює 120 вищих навчальних закладів України.

Детальніше

20 жовтня

Альма матер–2014»
Запрошуємо всіх на щорічний конкурс творчості.27-31 жовтня 2014 року Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна проводить традиційний конкурс талантів першокурсників «Альма матер–2014». Конкурсні виступи факультетів проходитимуть в Актовій залі головного корпусу університету.

За програмою конкурсу юридичний факультет виступатиме 27 жовтня 2014 року.

Приходьте повболівати за свій факультет та підтримати своїх друзів!

 

20 жовтня

День відкритих дверей: університет запрошує

9 листопада 2014 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників Приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, факультетів, а також ознайомляться з умовами прийому до університету на 2015/2016 навчальний рік.

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація

Телефон +380 (57) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

Джерело

 

17 жовтня

До уваги студентів 3-4 курсу заочної форми навчання!

Вашій увазі пропонується розклад навчальних занять. 

Розклад для студентів 3 курсу

Розклад для студентів 4 курсу

 

14 жовтня

До уваги викладачів!
29 вересня 2014 року відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, присвячене розгляду питання затвердження переліку видів методичної, наукової, організаційної роботи науково-педагогічних працівників.
Тематика заходу пов’язана із запровадженням річного навчального навантаження науково-педагогічного працівника обсягом 600 годин, зростанням значущості інших видів роботи викладачів та з метою підготовки до затвердження норм часу методичної, наукової та організаційної (крім вищих навчальних закладів, що мають статус національного або дослідницького) роботи для науково-педагогічних працівників відповідно до нового закону України «Про вищу освіту».

Детальніше

13 жовтня

ВНЗ самі оберуть, як організувати навчальний процес


Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун висловила переконання, що кредитно-модульну систему організації навчального процесу у вищих навчальних закладах потрібно було скасувати. Відповідний коментар вона надала у своєму Facebook.

Детальніше

12 жовтня

Увага! До 27 жовтня! Участь магістрів є обовязковою!

Науковий круглий стіл молодих вчених, аспірантів та магістрів «Верховенство права — основоположний принцип правової держави»


Запрошуємо взяти участь у роботі VІ Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів «Верховенство права — основоположний принцип правової держави», який відбудеться 5 листопада 2014 року.

Мета заходу: забезпечити українських студентів, аспірантів та молодих учених можливістю публікувати результати власних досліджень для ознайомлення з ними широких кіл громадськості, у тому числі й іноземних науковців.

 

 

11 жовтня

Лекції професора Корнельського університету з фінансового та корпоративного права


14–15 жовтня 2014 року у Каразінському університеті пройдуть лекції Чарльза Уайтхеда, фахівця з питань фінансових ринків, фінансового врегулювання та корпоративного управління, професора Корнельського університету (Сполучені Штати Америки), присвячені проблемам фінансового та корпоративного права.

Початок заходу: о 13:30

Місце проведення: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 4-й поверх, ауд. 429

Лекції читатимуться англійською мовою з забезпеченням послідовного перекладу.

Вхід вільний. Запрошуються всі бажаючі.

Джерело

 

10 жовтня

Психологічне здоров’я: консультаційна допомога студентам із Донецького та Луганського регіонів

Протягом навчального року Навчально-наукова психологічна служба Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна пропонує професійну консультаційну допомогу студентам із Донецького та Луганського регіонів. Зокрема, планується проведення:

— індивідуальних консультацій для зняття стресу, роботи над страхами тощо на основі методики психологічної діагностики, арт-терапії, пісочної терапії;

— зустрічей груп взаємопідтримки (до 14 осіб), орієнтованих на формування позитивного психологічного стану, знаходження внутрішніх ресурсів для стабілізації та розвитку особистості;

— інформаційно-просвітницьких зустрічей в рамках роботи клубу «Діалог з психологом». Орієнтовні теми для обговорення: довіра, спілкування, толерантність, конфлікти, саморегуляція та самовідновлення, формування особистісних планів і стратегій тощо.

Всі консультації є конфіденційними та безкоштовними.

Контактна інформація

Навчально-наукова психологічна служба університету,

майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 6-й поверх, ауд. 621

Телефон: +380 (57) 707-55-08

Джерело

8 жовтня

08 жовтня 2014 року у рамках урочистого зібрання з нагоди святкування Дня юриста України, що відбулось у Харківській облдержадміністрації,
Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм було нагороджено:

КАГАНОВСЬКУ
Тетяну Євгеніївну

– декана юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України;

ВЕНЕДІКТОВУ
Ірину Валентинівну

– завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктора юридичних наук, доцента.

Вітаємо нашого декана, Тетяну Євгеніївну, і завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, Ірину Валентинівну з високою відзнакою, бажаємо подальших здобутків на науковій та освітній нивах!

 

8 жовтня

Дорогі друзі!
Щиросердечно вітаємо юридичну громадськість із професійним святом – Днем юриста.
Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканність конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.
Зі здобуттям незалежності Українською державою професія юриста стає дедалі більш вагомою і необхідною.
Фах юриста набуває все більшого авторитету в державі.
Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.
Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.
Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України.

Керівництво юридичного факультету.

7 жовтня

До уваги молодих вчених, аспірантів та магістрів! 
24 квітня 2015 року на юридичному факультеті відбудеться ХІ Міжнародна наукова конференція студентів та молодих учених "Від громадянського суспільства - до правової держави".
Інформаційний лист буде оприлюднено додатково.

7 жовтня

До уваги науковців! 
У квітні 2015 року за участі юридичного і соціологічного факультетів та факультету психології відбудеться міжфакультетський науковий круглий стіл з питань протидії корупції, усунення причин та умов, що їй сприяють, а також формування у суспільства негативного ставлення до корупційних проявів. 
Інформаційний лист буде оприлюднено додатково. 

6 жовтня

До уваги студентів юридичного факультету!

14 та 15 жовтня 2014 року в аудиторії 4-29 о 13-30 відбудуться лекції Чарльза Вайтхеда (Charles Whitehead), професора Корнельського університету (Cornell University), США (Итака, штат Нью-Йорк), присвячені проблемам фінансового та корпоративного права.

Інформація про лектора є доступною за посиланням:

http://www.lawschool.cornell.edu/faculty/bio_charles_..

Лекції читатимуться англійською мовою з забезпеченням послідовного перекладу.

Запрошуються усі бажаючі!

З повагою,

Заступник декана юридичного факультету

з питань міжнародного співробітництва

Червяцова А.О.

6 жовтня

25 вересня 2014 року делегація Каразінського університету на чолі з ректором, академіком Вілем Бакіровим взяла участь у круглому столі, присвяченому реформі вищої освіти в Україні. Захід пройшов у рамках «Тижнів Німеччини в Україні» та проекту «Ніч науки» за підтримки Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку Детлефа Вольтера, Почесного консула Федеративної Республіки Німеччина в Харкові Тетяни Гавриш та представників Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Детальніше

5 жовтня


Колектив співробітників юридичного факультету щиро вітає старшого викладача кафедри цивільно-правових дисциплін Устименко Олену Анатоліївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук!
Бажаємо Олені Анатоліївні плідної праці, нових вагомих здобутків у професійній діяльності, значних особистих внесків у розвиток вітчизняної науки!

3 жовтня

Шановні вчителі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Нехай цей рік принесе вам багато світлих і щасливих днів, стане роком звершень і добрих справ. Бажаємо вам невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень. Нехай у Ваших справах завжди буде дух наснаги і оптимізму. Бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру і щастя!
30 вересня

 
 

До уваги студентів V курсу (група ЮПС-53)!!! Заняття з дисципліни «Прецеденти Європейського суду з прав людини» відбудуться за розкладом:


01 вересня 2014 року – лекція та семінарське заняття;
(11:40-13:15; 13:25-15:00)
06 вересня 2014 року – лекція та семінарське заняття;
(11:40-13:15; 13:25-15:00)
08 вересня 2014 року – лекція;
( 11:40-13:15)
15 вересня 2014 року – лекція та семінарське заняття;
(11:40-13:15; 13:25-15:00)
22 вересня 2014 року – лекція;
( 11:40-13:15)
29 вересня 2014 року – лекція та семінарське заняття;
(11:40-13:15; 13:25-15:00)
03 жовтня 2014 року – лекція;
(13:25-15:00)
06 жовтня 2014 року – лекція;
( 11:40-13:15)
10 жовтня 2014 року – лекція та семінарське заняття;
(11:40-13:15; 13:25-15:00)
11 жовтня 2014 року – лекція;
( 11:40-13:15)
13 жовтня 2014 року – лекція та семінарське заняття;
(11:40-13:15; 13:25-15:00)
17 жовтня 2014 року – лекція;
(13:25-15:00)
20 жовтня 2014року – лекція;
( 11:40-13:15)
27 жовтня 2014 року – лекція та семінарське заняття.
(11:40-13:15; 13:25-15:00)

   
Доцент кафедри конституційного,
муніципального і міжнародного права Червяцова А.О.

 

29 вересня

4545Запрошуємо взяти участь у роботі Karazin Law School. У рамках школи заплановано проведення різноманітних лекцій, семінарів та майстер-класів від провідних юристів-практиків Каразінського університету, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та юридичних фірм Харкова.

Організатори заходу: Центр працевлаштування студентів та випускників Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Харківський осередок Ліги студентів Асоціації правників України.

Учасники матимуть змогу дізнатися про загальні положення практичної діяльності юриста, побудову та розвиток кар’єри у галузі юриспруденції, взаємодію з органами влади, особливості діяльності юриста у різних сферах економіки, судову практику тощо.

Для участі потрібно до 16 жовтня 2014 року заповнити аплікаційну форму.

Відбір кандидатів відбуватиметься за мотиваційними листами, доданими до аплікаційної форми.

Контактна інформація

Центр працевлаштування студентів та випускників університету,

Телефон: +380 (57) 707-50-99

E-mail: career@karazin. ua

 

29 вересня

787845Протягом навчального року Навчально-наукова психологічна служба Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна пропонує професійну консультаційну допомогу студентам із Донецького та Луганського регіонів. Зокрема, планується проведення:

— індивідуальних консультацій для зняття стресу, роботи над страхами тощо на основі методики психологічної діагностики, арт-терапії, пісочної терапії;

— зустрічей груп взаємопідтримки (до 14 осіб), орієнтованих на формування позитивного психологічного стану, знаходження внутрішніх ресурсів для стабілізації та розвитку особистості;

— інформаційно-просвітницьких зустрічей в рамках роботи клубу «Діалог з психологом». Орієнтовні теми для обговорення: довіра, спілкування, толерантність, конфлікти, саморегуляція та самовідновлення, формування особистісних планів і стратегій тощо.

Всі консультації є конфіденційними та безкоштовними.

Контактна інформація

Навчально-наукова психологічна служба університету,

майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 6-й поверх, ауд. 621

Телефон: +380 (57) 707-55-08

Джерело

 

27 вересня

Керівництво та працівники Міністерства освіти і науки України щиро дякують всім керівникам, трудовим колективам і студентам, які в складні для української держави та українського народу часи не забувають про тих наших співвітчизників, які перебувають в зоні бойових дій і, щоденно ризикуючи своїм життям, захищають нашу Батьківщину, її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, а також відстоюють наші з вами конституційні права і права наших дітей на життя, роботу і навчання в мирному демократичному суспільстві. Серед цих героїв багато і тих жителів Донбасу, чиї діти (вихованці, студенти) приїхали до ваших навчальних закладів, намагаючись продовжити своє навчання на безперервній основі. Будьмо уважні до них, їхніх потреб і нагальних проблем! Проявимо свою українську гостинність, людяність і гідність!...

Читати далі

 

26 вересня

 
474
 

До уваги студентів заочної форми навчання пропонується розклад занять:

для груп ЗЮП-51, ЗЮП-52, ЗЮП-53

для груп ЗЮП-71, ЗЮП-72

 

25 вересня

1455Благодійна допомога постраждалим у Донецькому та Луганському регіонах

На долю нашої країни випали тяжкі випробування, що торкнулися кожного українця і вимагають єдності у підтримці один одного.

Ініційовано благодійний збір коштів для студентів та працівників університету, які постраждали внаслідок ситуації, що склалася у Донецькому та Луганському регіонах, та потребують нашої допомоги.

Як зробити благодійний внесок?

Он-лайн збір коштів триває на сайті Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів університету.

Допомога студентам. Звертатися до голів профбюро факультетів або до Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів університету (майдан Свободи, 4, кімната 2-52, телефон: +380 (57) 705-10-39).

Допомога працівникам. Звертатися до голови профбюро або керівника свого структурного підрозділу, а також до Первинної профспілкової організації працівників університету (майдан Свободи, 4, кімната 4-57, телефон: +380 (57) 707-54-13, +380 (57) 707-54-15).

Не залишайтеся байдужими!

Джерело

 

24 вересня

4554Запрошуємо долучитися до модернізації сайту Міністерства освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України з метою покращення роботи власного веб-сайту запрошує користувачів поділитися своїми враженнями стосовно інформаційного наповнення сайту, а саме його змістової частини, доступності та раціонального використання розміщених матеріалів.

Відгуки та пропозиції можна залишати в онлайн режимі, за телефоном: +380 (44) 481-32-39 або надсилати за адресою: i_skoropad@mon.gov.ua

Джерело

 

23 вересня

 
Шановні читачі!
 
 
 

23.09.2014 (вівторок) запрошуємо відвідати виставку-презентацію навчальної та наукової літератури українських видавництв, яка буде проходити у холі 4-го поверху біля залу засідань Ученої ради. Виставка-презентація працюватиме з 9.00 до 15.00

   
Центральна наукова бібліотека

 

19 вересня

Шість українських університетів увійшли до світового рейтингу QS World University RankingsОприлюднено рейтинг кращих університетів світу QS World University Rankings 2014/15. Цьогоріч до світового рейтингу ввійшло шість вищих навчальних закладів України.

Два ВНЗ потрапило до ТОР-500 рейтингу – Київський національний університет імені Тараса Шевченка (місце 421-430) та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (місце 481-490).

За результатами QS World University Rankings 2014/15 до рейтингу також увійшли Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (місце 551-600), Сумський державний університет (місце 651-700), Донецький національний університет (місце 701+) та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (місце 701+).

Нагадаємо, що минулого року лише КНУ імені Тараса Шевченка потрапив до ТОР-500 світового рейтингу. Цьогоріч університет покращив свої результати – у 2013 році займав 441-450 місце, у 2014 році – 421-430 місце.

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна вперше ввійшов до світового рейтингу, і одразу потрапив до ТОР-500 найкращих університетів світу.

Джерело

 

19 вересня

455Міністерство освіти і науки України оприлюднило на офіційному веб-сайті (рубрика «Громадське обговорення») порівняльну таблицю змін, які пропонується внести до проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2015 році.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу:  o_yanush@mon.gov.ua

Порівняльна таблиця змін до проекту Умов прийому до ВНЗ у 2015 році

Джерело

 

18 вересня

 
474
 

До уваги студентів заочної форми навчання пропонується розклад занять (установча сесія):

для 1 курсу

для другого курсу (ЗЮП-23)

для 6 курсу (спеціалісти)

для 6 курсу (магістри)

 

16 вересня

 
Шановні колеги!
 
 
4475
 

Запрошуємо вас взяти участь у роботі VІ Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів «Верховенство права – основоположний принцип правової держави», який відбудеться 05 листопада 2014 року на базі юридичного факультету.

Інформаційний лист

 

15 вересня

13-14 вересня Харківським осередком Ліги студентів Асоціації правників України було проведено ІІІ Всеукраїнську правничу школу з нерухомості і будівництва. Захід відбувся на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. У школі взяли участь найактивніші студенти з різних міст України, протягом двох днів вони глибоко досліджували найактуальніші питання з тематики школи. У якості експертів виступили провідні фахівці у сфері правового регулювання питань, пов’язаних із нерухомістю та будівництвом. Генеральним партнером заходу виступила міжнародна юридична фірма «DLA Piper», а партнером – юридична компанія «VBpartners».

Докладніше

 

10 вересня

1455Благодійна допомога постраждалим у Донецькому та Луганському регіонах

На долю нашої країни випали тяжкі випробування, що торкнулися кожного українця і вимагають єдності у підтримці один одного.

Ініційовано благодійний збір коштів для студентів та працівників університету, які постраждали внаслідок ситуації, що склалася у Донецькому та Луганському регіонах, та потребують нашої допомоги.

Як зробити благодійний внесок?

Он-лайн збір коштів триває на сайті Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів університету.

Допомога студентам. Звертатися до голів профбюро факультетів або до Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів університету (майдан Свободи, 4, кімната 2-52, телефон: +380 (57) 705-10-39).

Допомога працівникам. Звертатися до голови профбюро або керівника свого структурного підрозділу, а також до Первинної профспілкової організації працівників університету (майдан Свободи, 4, кімната 4-57, телефон: +380 (57) 707-54-13, +380 (57) 707-54-15).

Не залишайтеся байдужими!

Джерело

 

02 вересня

 
 

В університеті розпочався новий навчальний рік. Після літнього відпочинку багаточисельна спільнота викладачів, науковців, студентів та аспірантів повернулася до стін Каразінского університету. Першокурсники вже встигли взяти участь в університетській церемонії посвяти у студенти, прослухати перші актові лекції від провідних науковців університету. Попереду на них чекає знайомство з викладачами, специфікою навчання за болонською системою, традиціями Каразінського університету, а також участь у роботі студентського самоврядування та профспілкових організацій.

Також незабаром всі талановиті студенти зможуть проявити себе на загальноуніверситеських святах: конкурсах «Alma Mater», «Красуня університету», «Містер університет», Днях факультетів тощо.

Вітаємо студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету з початком нового навчального року, а першокурсників — із новим важливим етапом у їхньому житті! Бажаємо творчої наснаги та наукових звершень!

 

01 вересня

451222Сьогодні відбулась посвята першокурсників у студенти Каразінського університету

Традиційною церемонією посвяти першокурсників у студенти в Каразінському університеті розпочався новий навчальний рік. Захід пройшов за участю ректора, академіка В. С. Бакірова, проректорів, деканів факультетів, викладачів та студентів.

Цього року до каразінської спільноти приєдналися понад дві тисячі першокурсників, до яких із вітальною промовою звернувся ректор, академік В. С. Бакіров, побажавши натхнення, успішного навчання та незабутніх студентських років.

«Для кожного з вас це знаменна подія, адже ви — вчорашні випускники шкіл — стаєте студентами, отримуєте новий соціальний статус, нові права та обов’язки, відкриваєте нову главу життя. Сьогодні ви приєднуєтеся до величезної спільноти людей, які навчалися, навчаються і будуть навчатися в університеті. Кожен з вас зробив правильний вибір, обравши Каразінський — славетний, чудовий університет, знаний у всьому світі. Студентське життя — це, перш за все, складна, напружена, серйозна робота. Ви маєте розуміти, що навчаєтеся не для батьків чи професорів, а для себе, аби реалізуватися у житті, і ваша доля у ваших руках», — зазначивВ. С. Бакіров.

За традицією у День знань відбулося вшанування квітами пам’яті засновника університету, видатного громадського діяча та просвітника Василя Назаровича Каразіна, а також запалення вогню знань, що символізує прагнення та жагу до глибинної скарбниці надбань світової науки.

На завершення церемонії пролунав студентський гімн «Гаудеамус» у виконанні університетського хору. Також студенти-першокурсники отримали солодкий подарунок від Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів університету — печиво «Граніт науки», з якого легко розпочнеться їх навчання й самостійне студентське життя в одному із найкращих університетів країни.

Джерело

 

01 вересня

 
 

До уваги студентів пропонується розклад занять на 1-5 курсах юридичного факультету у осінньому семестрі 2014/2015 навчального року

 

30 серпня

 
 

Шановні студенти та співробітники факультету! Пропонуємо вам ознайомитись з Наказом щодо графіку навчального процесу у 2014/2015 навчальному році

 

29 серпня

 
 

29 серпня у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулася традиційна Конференція трудового колективу, під час якої було підведено підсумки роботи університету за 2013/2014 навчальний рік та окреслено завдання на наступний 2014/2015 навчальний рік.

Джерело

 

27 серпня

 
До уваги студентів 1-го курсу юридичного факультету!
 
 
 

29.08.2014 р. о 09-00 відбудуться загальні збори студентів та їх батьків, за адресою: пл.Свободи 6, 4-й поверх, ауд.429.

 

26 серпня

 
Увага!
 
 
 

Поселення студентів до гуртожитку відбудеться 28.08.2014 з 9:00.

За довідками звертатися в деканат юридичного факультету, каб.428а

 

26 серпня

До уваги кураторів академічних груп пропонуються методичні рекомендації щодо проведення 1 вересня 2014 року у вищих навчальних закладах першої лекції «Україна — суверенна демократична держава»

 

18 серпня

 
Шановні викладачі юридичного факультету!
 
 
123
 

У першому семестрі 2014/2015 навчального року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна змінено графік навчального процесу! 

Прохання в якомога найкоротші строки звернутися до деканату (каб.428) для узгодження розкладу навчальних занять!!!

УВАГА! РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ – ШЕСТИДЕННИЙ!

Початок І семестру – 01 вересня 2014 року.

Закінчення І семестру – 06 грудня 2014 року.

Початок зимової екзаменаційної сесії – 08 грудня 2014 року.

Закінчення зимової екзаменаційної сесії – 25 грудня 2014 року. Додатково 4 (чотири) дні ректорського тижня для перескладання академічної заборгованості студентами (26, 27, 28, 29 грудня 2014 року).

Початок зимових канікул – 02 січня 2015 року. 

Закінчення зимових канікул – 08 лютого 2015 року.

Початок ІІ (весняного семестру) – 09 лютого 2015 року. 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!

Період навчання з 09 лютого по 09 березня проводитиметься у дистанційному режимі.

 

15 серпня

 
Оприлюднено списки зарахованих (ОКР «Магістр», «Спеціаліст»)
 

Списки зарахованих на навчання за денною та заочною формами для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів «Магістр» і «Спеціаліст» за державним замовленням оприлюднено на стендах Приймальної комісії та сайті «Абітурієнт Каразінського».

Зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб на денну та заочну форми навчання відбудеться 27 серпня.

 

15 серпня

 
Оприлюднено списки зарахованих на заочну форму навчання (ОКР «Бакалавр»)
 

Списки зарахованих на заочну форму навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за державним замовленням оприлюднено на стендах Приймальної комісії та сайті «Абітурієнт Каразінського».

Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на заочну форму навчання проходитиме 27 серпня.

 

12 серпня

 
123
 

Списки зарахованих на денну форму навчання за державним замовленням оприлюднено на стендах Приймальної комісії та сайті «Абітурієнт Каразінського».

Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на денну форму навчання проходитиме 18 серпня.

 

31 липня

До уваги працівників пропонується ознайомитись з наступними фотокопіями документів, що стосуються виконання Указу Президента України від 21.07.2014 №607/2014 "Про часткову мобілізацію", і своєчасно відреагувати на дану інформацію:

Натисніть на зображення, щоб збільшити

 

21 липня

Вашій увазі пропонуються списки вступників на юридичний факультет, допущених до участі в конкурсному відборі.

Списки станом на 21 липня 2014 року

Списки станом на 17 липня 2014 року

Списки станом на 14 липня 2014 року

 

15 липня

До уваги вступників! Консультації з питань профорієнтації та адаптації до навчання у вищому навчальному закладі


4511Психологічна служба Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна пропонує абітурієнтам відвідати безкоштовні та конфіденційні індивідуальні консультації з питань профорієнтації та адаптації до навчання у вищому навчальному закладі.

Консультації надаватимуться протягом 14–28 липня по понеділках та четвергах.

Час проведення: з 10:00 до 15:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, права сторона, 2-й поверх, Центр первинної медико-санітарної допомоги університету, к. 4

 

 

10 липня

mrt23Відділом міжнародних програм та академічної мобільності Центру міжнародного співробітництва Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна надано 28 випуск інформаційного бюлетеню (PDF, 14 Mb) щодо актуальних міжнародних програм, стипендій та стажувань для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників.

Бюлетень містить детальну інформацію про літні школи, міжнародні програми навчання та стажування, зокрема у Іспанії, Італії, Канаді, Німеччині, Польщі, Сполучених Штатах Америки та Швеції.

Контактна інформація

Відділ міжнародних програм та академічної мобільності,

майдан Свободи, 6, кімната 400

Телефон: +380 (57) 705-09-54

 

07 липня

 
4545111
 

До уваги абітурієнтів пропонуються розклади екзаменів та консультацій для вступу на юридичний факультет


03 липня

 
ШАНОВНІ   ВИПУСКНИКИ  2014 РОКУ!
 
245 245

Керівництво юридичного факультету та професорсько-викладацький склад щиро вітають Вас із закінченням університету!

Ви здобули освіту в одному з провідних навчальних закладів, який славиться своєю історією і традиціями. Каразінський Університет підготував не одне покоління юристів.
Ми віримо в те, що всі Ви станете шанованими, авторитетними людьми – професіоналами своєї справи. Ми переконані, що за Вашими успіхами буде стояти не лише Ваш талант і працелюбність, а й частка нашої роботи, нашої душі.

Перед Вами велика й непроста робота. Переконані, спільними зусиллями ми створимо обличчя майбутнього нашої країни, таке ж красиве і життєрадісне, як і Ваші обличчя сьогодні.

Що вам побажати на порозі нового життя?.. Перш за все: цінуйте батька й матір, пам’ятайте своїх вчителів та університет, які вивели Вас у життя. Не робіть нікому зла і кривди, за добро спішіть віддячувати добром. Не зрадьте, не відверніться, не образьте! Не цурайтесь ніякої праці, бо краса людини лише в труді.

Хай щастить вам завжди і у всьому!

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і професійних успіхів!

Керівництво юридичного факультету

 

02 липня

До вашої уваги пропонуються Основні положення проекту Закону України «Про вищу освіту» (нова редакція)

 

01 липня

7777787У Каразінському університеті відбувся традиційний випуск студентів — спеціалістів та магістрів 2014 року, що розпочався урочистою ходою до Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка під супровід духового оркестру.

Випускники і викладачі, одягнені в мантії та конфедератки, на чолі з проректорами та деканами пройшли парком імені Т. Г. Шевченка, де відбулася традиційна церемонія покладання квітів до пам’ятника Кобзарю.

У приміщенні театру з вітальним словом (PDF, 188 Kb) до випускників звернувся ректор, академікВ. С. Бакіров: «Незалежно від профілю вашої підготовки — природничого, математичного, медичного, соціального чи гуманітарного, незалежно від факультету або кафедри, ви не могли не відчувати особливої загальноуніверситетської аури, пронизаної духом критичного мислення, демократизму, толерантності, наукової принциповості і відповідальності. Ця унікальна атмосфера створювалася багатьма поколіннями професорів та студентів, вона є найбільшою перевагою університету, оскільки формувала вас не лише як фахівців, але й як інтелектуалів, креативних особистостей, людей, для яких гідність і свобода є фундаментальними невід’ємними потребами. І все це якості, які відрізняли, відрізняють і відрізнятимуть випускників Каразінського університету».

Зі словами привітання виступив директор Радіоастрономічного інституту НАН України, Почесний доктор університету, академік Л. М. Литвиненко,побажавши випускникам успішно продовжувати університетські традиції та неодмінно зробити свій внесок у науково-технічний і соціальний прогрес.

У рамках святкування в Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка відбулося урочисте нагородження кращих випускників двадцяти факультетів пам’ятними університетськими медалями за успіхи у навчанні, наукові здобутки та активну громадську діяльність.

Від імені усіх випускників зі словами вдячності університету виступила вихованка екологічного факультету Аліна Свистунова: «Щиро дякуємо ректору, проректорам, деканам, викладачам та всім працівникам університету за ваш неоціненний внесок у наше майбутнє, за те, що попри все завжди в нас вірили, підтримували, допомагали, мотивували; за те, що вклали свою душу і любов в наше навчання. Ми, в свою чергу, обіцяємо зробити все можливе, щоб втілити наукові доробки у життя і допомогти нашій країні стати ще кращою».

Завершилися урочистості святковим концертом за участю творчих колективів університету — ансамблю танцю «Сонцеворот», Академічного студентського хору та вокального гурту «Універ», а також студентів і випускників.

Вітаємо вихованців Каразінського університету! Бажаємо втілення заповітних мрій, реалізації усіх планів та досягнення омріяних цілей!

 

20 червня

498З метою забезпечення можливості вступу абітурієнтів з Донецької та Луганської областей, для яких було перенесено дати складання Зовнішнього незалежного оцінювання, змінено терміни вступної кампанії–2014 (PDF, 202 Kb).

Цього року Приймальна комісія розпочне роботу 11 липня. Абітурієнти матимуть змогу подати документи для вступу в паперовій або електронній формі не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів на три напрями підготовки в кожному з них. Із переліком напрямів підготовки, за якими оголошено набір до університету, можна ознайомитися на сайті «Абітурієнт Каразінського».

Контактна інформація

Приймальна комісія

Телефон: +380 (57) 707-53-75, +380 (57) 707-52-70

E-mail: vstup@karazin.ua

 

18 червня

24 4245

777Протягом 2–6 червня 2014 року в Університеті Потсдама (Німеччина) у рамках проекту Тempus TRADIR «Навчання альтернативному вирішенню суперечок як підхід до забезпечення прав людини» (Training on Alternative Dispute Resolution as an Approach for Ensuring of Human Rights) проходила зустріч представників університетів-партнерів, метою якої стало знайомство з методикою підготовки магістрів та попередня розробка структури навчальної програми магістерського курсу.

Від України участь у заході взяли представники Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна — декан юридичного факультету, професор, заслужений юрист України Тетяна Кагановська та завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, доцент Ірина Венедіктова, Львівського національного університету імені Івана Франка та Хмельницького університету управління і права.

Під час зустрічей було обговорено і узгоджено навчальні плани майбутньої магістерської програми, а також затверджено змістовні частини підручників з питань альтернативних вирішень суперечок у кримінальному процесі, сфері природокористування та трудових відносин, корпоративного і договірного права, міжнародних комерційних угод (торгівельних і економічних відносин) та арбітражу, практики посередництва і медіації, розробка яких забезпечить навчальний процес.

 

18 червня

13255713 червня 2014 року в корпусі фізико-технічного факультету Каразінського університету напередодні 85-ї річниці від дня народження відкрито меморіальну дошку видатному фізику-ядерщику, першому проректору з наукової роботи, професору Іллі Івановичу Залюбовському.

Під керівництвом Іллі Івановича створено потужну експериментальну базу для розв’язання фундаментальних задач радіаційної фізики твердого тіла, радіаційного матеріалознавства, біофізики та медичної фізики, радіаційних випробувань та технологій, а також мікроаналізу речовини. При комплексних експериментальних дослідженнях процесів взаємодії випромінювання різного походження і енергії з речовинами й матеріалами виявлено нові закономірності та ефекти, пов’язані з радіаційним впливом на фізичні властивості металів, сплавів, напівпровідникових і полімерних матеріалів та біологічних об’єктів. Створені ним структурні підрозділи, які очолюють висококваліфіковані фахівці, продовжують розпочаті дослідження у співпраці з установами Національної академії наук та Національного космічного агентства України, а також з провідними науковими ядерно-фізичними центрами інших країн.

В церемонії відкриття пам’ятної дошки видатному вченому взяли участь генеральний директор Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут», академік Національної академії наук України, почесний доктор університету, професор І. М. Неклюдов, проректор університету, академік Національної академії наук України, професор М. О. Азарєнков, директор Інституту теоретичної фізики імені О. І. Ахієзера, академік Національної академії наук України, почесний доктор університету, завідувач кафедри ядерної та медичної фізики, професор М. Ф. Шульга, директор Інституту фізики твердого тіла, матеріалознавства та технологій, член-кореспондент Національної академії наук України, професор В. М. Воєводін, студенти та співробітники фізико-технічного факультету, а також колеги з Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут»

 

17 червня

До уваги абітурієнтів!:

Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році (зі змінами)

Нове в Умовах прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році

Основні терміни проведення вступної кампанії 2014 року

 

15 червня

Змінено терміни вступної кампанії–2014

1378456

З метою забезпечення можливості вступу абітурієнтів з Донецької та Луганської областей, для яких було перенесено дати складання Зовнішнього незалежного оцінювання, змінено.

Джерело

 

13 червня

ккуКаразінський університет за інтегральним показником діяльності вищих навчальних закладів України рейтингу університетів III, IV рівнів акредитації «Топ–200 Україна» в 2014 році посідає третє місце. Перше та друге місце поділяють Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Методика рейтингу побудована відповідно до міжнародних принципів ранжування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вищих навчальних закладів різних типів на основі низки універсальних критеріїв. У зазначеній методиці діяльність закладів оцінюється за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, навчального процесу, міжнародне визнання.

Довідково. Рейтинг вищих навчальних закладів України ЮНЕСКО «Топ–200» складається кафедрою ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» та навчально-науковим комплексом «Інститут прикладного системного аналізу». В основі методики оцінювання — система визначення рейтингів кращих університетів світу Shanghai Jiao Tong University TOP–500, яку було максимально наближено до української системи вищої освіти.

 

11 червня

 
2452
 

Юридичний факультет висловлює щирі вітання старшому викладачеві кафедрі правосуддя - Рибалко Глібу Сергійовичу з присвоєнням наукового ступеня кандидата юридичних наук!

Бажаємо невичерпного творчого потенціалу, натхнення та цікавих наукових ідей!

 

11 червня

 
245
 

Колектив співробітників юридичного факультету щиро вітає заступника декана з наукової роботи Даньшина Максима Валерійовича з присвоєнням наукового ступеня доктора юридичних наук!

Бажаємо Максиму Валерійовичу плідної працї, нових вагомих здобутків у професійній діяльності, значних особистих внесків у розвиток вітчизняної науки!

 

10 червня

До уваги студентів факультету:

245

07 червня

ааыыУ Каразінському університеті працює Центр працевлаштування студентів та випускників, звернувшись до якого, можна отримати допомогу у пошуку першого робочого місця. Центр проводить консультації з написання резюме, супровідного листа та рекомендацій, тренінги «Ефективний пошук роботи» та «Проходження співбесіди», здійснює пошук вакансій у базі Державної служби занятості.

Завдяки діяльності центру випускники, які уклали договір про роботу на посадах педагогічного профілю на строк не менше 3 років, отримують одноразову грошову допомогу. Також Центр працевлаштування студентів та випускників оформлює направлення на роботу і довідки про самостійний пошук роботи.

Крім того, можна скористатися рубрикатором компаній-роботодавців, розміщеному на сайті центру, які представлені у п’яти рубриках: «Юридичні компанії», «Банки», «Страхові компанії», «ІТ-компанії» і «FMCG-компанії», та ознайомитися з вакансіями організацій.

Попередньо домовитися про консультацію можна за телефоном +380 (57) 707-50-99. Консультації проводяться щодня з 13:00 до 15:00.

Прийом документів здійснюється щодня з 10:00 до 12:00, видача — з 13:30 до 15:30.

Контактна інформація

Адреса: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 5-й поверх, ауд. 563

Email: сareer@karazin.ua

 

05 червня

До уваги абітурієнтів пропонуються питання для підготовки до співбесіди з основ правознавства за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр 6.030401 «Правознавство» (друга вища освіта); програма вступного екзамену для абітурієнтів на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» 5.03040101 «Правознавство» на освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» 6.030401 та програма комплексного вступного екзамену за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та «магістр» спеціальності «правознавство»: Теорія держави і права

 

03 червня

 
452
 

Увага! Затверджено зміни до умов прийому до ВНЗ!

Докладніше

 

30 травня

245

До вашої уваги пропонується фотозвіт з конкурсу ораторської майстерності, який пройшов на нашому факультеті 22 травня

 

29 травня

 
До уваги викладачів і студентів!
 

2454254Згідно з розпорядженням №0101-033 від 27 травня 2014 року "Про посилення охорони та забезпечення порядку під час святкування Трійці - 8 червня 2014 р. та Дня Конституціії України - 28 червня 2014 р.", згідно з ч.3 ст.67 КЗпП України, у зв'язку з тим, що неробочий день Трійця 8 червня 2014 року збігається з вихідним днем неділею, а святковий день День Конституції України - 28 червня 2014 року збігається з вихідним днем суботою, ПЕРЕНЕСТИ ці вихідні на наступні понеділки - 9 та 30 червня 2014 року. Студенти навчаються відповідно до графіка екзаменаційної сесії.

 

26 травня

 
До уваги випускників!
 
 
5454
 

Виготовлення та видача Додатка здійснюється у порядку, затвердженому Наказом МОН України від 29.04.2010 № 365 «Про затвердження Порядку замовлення видачі та обліку Додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) та його опису».

Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) — це документ, що видається випускникам вищих навчальних закладів усіх форм власності і випускникам вищих навчальних закладів усіх форм власності і підпорядкування з метою надання інформації, необхідної для об’єктивної оцінки кваліфікації (ступеня) вищої освіти, здобутої особою, яка отримала диплом про вищу освіту. Додаток містить опис характеру, рівня, контексту, змісту і статусу навчання, яке було виконано та успішно завершено особою, зазначеною в оригіналі кваліфікаційного документа, до якого додається Додаток, а також персональні дані про цю особу, занесені в централізований банк даних Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Додаток заповнюється відповідно до структури, розробленої Європейською комісією, Радою Європи і ЮНЕСКО/СЕПЕС, що необхідно для забезпечення міжнародної зрозумілості та визнання диплома (кваліфікації вищої освіти) з метою доступу до подальшого навчання та/або здійснення професійної діяльності.

Додаток до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) є бланком документа про вищу освіту, який виготовляється друкарським способом на захисному папері розміром стандартного аркуша паперу А4 (210х297 мм). Для захисту бланка використовується графічні елементи захисту: захисні сітки, мікро шрифти різної будови, захисні фарби. Нумерація використовується захисною фарбою, яка наноситься способом високого друку. Додаток починається з преамбули (короткої пояснювальної записки), яка є обов’язковою частиною документа та розміщується в рамці у верхньому полі, першого аркуша з метою надання загальної інформації щодо його призначення та змісту. Додаток містить 8 розділів. Інформація до 8 розділу надається Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Додаток оформлюється українською та англійською мовами.

Виготовлення Додатку до диплому про вищу освіту європейського зразка є платною послугою, на основі договорів видаються платіжні доручення, за якими студенти здійснюють оплату. За інформаційні послуги, сума на оплату становить 75 грн. 00 коп., за виготовлення єврододатків — 33 грн. 90 коп.

Загальна сума сплати за додаток до диплому про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) становить 108 грн. 90 коп.

Основою для створення замовлення є дані щодо осіб-випускників вищого навчального закладу, які висловили бажання отримати Додаток до диплому про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT).

Строк виготовлення Додатка до диплому про вищу освіти європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) — місяць з дня подачі випускником вищого навчального закладу заяви про видачу Додатка.

 

24 травня

78493Запрошуємо до участі в конкурсі на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2014–2016 роки. Кандидатами на здобуття стипендій можуть стати молоді вчені, які мають значний науковий доробок та можливість проводити наукові дослідження.

Висунення осіб здійснюється за місцем їхньої основної роботи/навчання вченими (науково-технічними) радами вищих навчальних закладів ІІІ–IV рівнів акредитації, наукових установ за письмовою рекомендацією не менше двох докторів наук, особисто обізнаних з науковими досягненнями і здібностями молодого вченого.

Подання документів: до 16 червня 2014 року.

Інформаційний лист (PDF, 255 Kb)

 

23 травня

777У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна оголошено конкурс на визначення кафедр, що здійснюють найбільший внесок у підвищення якості підготовки фахівців, розвиток наукових досліджень, впровадження науково-методичних інновацій.

Рейтинг кафедр складається за підсумками 2013/2014 начального року окремо для кафедр природничо-математичного та соціально-гуманітарного профілів. У ході оцінювання враховуються нагороди і премії, отримані кафедрою за досягнення в навчально-методичній та науковій роботі, видання навчальної літератури, наявність власного веб-сайту кафедри, публікація монографій та наукових статей у періодичних виданнях, організація конференцій, семінарів, виставок, олімпіад, підготовка кадрів тощо. Рейтинги буде оприлюднено в інформаційно-аналітичних матеріалах за підсумками навчального року.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету (DOC, 80 Kb) та подати її в паперовому й електронному варіанті до Навчально-методичного центру університету. Кінцевий термін подання заявки — 15 червня 2014 року.

Контактна інформація

Адреса: майдан Свободи, 4, 4-й поверх, ауд. 4-66

Телефон: +38 (057) 707-53-62

E-mail: nmc@karazin.ua

 

21 травня

456У Каразінському університеті відбувся національний університетський форум «Консолідація суспільства і децентралізація влади: моделі, перспективи, ризики», що зібрав провідних експертів у галузі права, політології, філософії, соціології та інших наук, керівників та лідерів студентського самоврядування вищих навчальних закладів Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської та інших областей України.

Захід організовано і проведено під егідою Міністерства освіти і науки України спільно зі Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України, Національною академією педагогічних наук України, Національною академією правових наук України, Радою ректорів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації Харківської області та Українською асоціацією студентського самоврядування.

«Сьогодні Харків став центром політичного дискурсу, обговорення актуальних питань виходу України з кризи. Сподіваємося, що голос експертної університетської спільноти буде почуто, і в цей важкий для нас час ми допоможемо владі знайти найбільш короткі та ефективні шляхи виходу з нинішньої ситуації», — зазначив ректор університету Віль Бакіров

Докладніше

 

20 травня

До уваги іноземних студентів пропонується звернення декана юридичного факультету Кагановської Тетяни Євгеніївни (AZE; TUK)

Вниманию иностранных студентов предлагается обращение декана юридического факультета Кагановской Татьяны Евгеньевны (AZE; TUK)

 

20 травня

 
4545111
 

До уваги студентів юридичного факультету пропонуються наступні графіки та розклади:

Розклад державних екзаменів студентів юридичного факультету 2013/2014 навчального року

Розклад літньої екзаменаційної сесії юридичного факультету 2013/2014 навчального року

Розклад захисту дипломних робіт студентів юридичного факультету 2013/2014 навчального року

Списки студентів, що захищатимуть дипломні роботи у 2013/2014 навчальному році

 

19 травня

254 245245 24532

16 травня 2014 року в університеті за підтримки студентського наукового товариства у межах Дня Науки проводився фотоконкурс "Університет у моєму серці". Студентка 23 групи Надія Барлет посіла в ньому 3 місце з роботою "Імператорський університет". Вітаємо з перемогою!

 

17 травня

745820 травня 2014 року Міністерство освіти і науки України спільно зі Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України, Національною академією педагогічних наук України та Українською асоціацією студентського самоврядування на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводитиме Університетський форум «Консолідація суспільства і децентралізація влади: моделі, перспективи, ризики».

У рамках форуму заплановано роботу тематичних секційних засідань.

Докладніше

 

15 травня

 
До уваги студентів 1-го курсу денної форми навчання!
 
 
452
 

У четвер, 22 травня 2014 року, об 11-40, в аудиторії 429 відбудеться конкурс ораторської майстерності.

Явка усіх обов'язкова!

 

13 травня

 
До уваги студентів юридичного факультету!
 
 
245245
 

16 травня (п`ятниця) о 13-00 відбудеться засідання кафедри державно-правових дисциплін з порядком денним, який передбачає попередній захист дипломних робіт студентів 5-го курсу денного відділення та 6-го курсу заочної форми навчання.

ЯВКА ДИПЛОМНИКІВ ОБОВ`ЯЗКОВА!

 

12 травня

1112232За результатами оцінювання, проведеного Міжнародним рейтинговим агенством «Експерт РА», що є учасником асоціації рейтингових організацій IREG Observatory, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна входить до переліку найкращих вищих навчальних закладів СНД у 2014 році.

Рейтинг складено на основі аналізу статистичної інформації з урахуванням результів опитувань референтних груп: представників академічної та наукової спільноти, студентів, випускників і роботодавців.

Довідково. «Експерт РА» — найбільше у Росії міжнародне рейтингове агентство, що є лідером у галузі рейтингування, а також дослідницько-комунікаційної діяльності. Агентством присвоєно понад 800 індивідуальних рейтингів.

Обсерваторія з академічного ранжирування IREG — це міжнародна некомерційна асоціація, заснована в 2009 році за пропозицією Mіжнародної групи експертів з ранжування (International Ranking Expert Group), створеної за спільною ініціативою Європейського центру вищої освіти ЮНЕСКО та експертів, які займаються дослідженням якості академічного ранжування. Метою асоціації є поліпшення якості міжнародного та національного ранжування вищих навчальних закладів, встановлення партнерських відносин з теоретиками і практиками у зазначеній галузі.

 

07 травня

 
4545111
 

До уваги студентів 4 та 5 курсів юридичного факультету пропонується розклад літньої екзаменаційної сесії юридичного факультету 2013/2014 навчального року

 

06 травня

785115У Каразінському університеті з нагоди святкування Дня Перемоги відбулася низка урочистих заходів, що розпочалися покладанням квітів до пам'ятника студбатівцям — студентам-героям, які загинули в боях, захищаючи Батьківщину. До традиційного дійства долучилися ветерани Великої Вітчизняної війни, проректори, декани факультетів, викладачі, працівники, студенти університету на чолі з ректором, академіком Вілем Савбановичем Бакіровим.

«Словами неможливо виразити всі ті почуття, які нас переповнюють. Ми безмежно вдячні нашим дідам, батькам, всім, хто в буремні роки боровся за нашу свободу, а також тим, хто по закінченню війни відроджував зруйновану країну, ветеранам, які стали для нас прикладом патріотизму, честі та гідності», — звернувся до присутніх В. С. Бакіров.

Із доповіддю «Харківський університет у роки війни» виступив професор Сергій Михайлович Куделко, розповівши про організацію студентських батальйонів та випробування війною, крізь які пройшли каразінці: «Ми пишаємося іменами наших героїв і вічно пам'ятатимемо той неоціненний внесок, який вони зробили на благо Батьківщини. Вже у 69 раз ми відзначаємо День Перемоги, і сьогодні, у день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця, я хочу побажати всім нам перш за все миру».

Окрім цього, у рамках свята учасників Великої Вітчизняної війни було нагороджено пам'ятними медалями Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Зокрема, відзнаку отримали Анатолій Леопольдович Соколов, Василь Семенович Черниш, Василь Дмитрович Чернцов, Наталя Іванівна Шерстюк, а також професор філософського факультету Олексій Маркович Куць.

Також з нагоди 69 річниці перемоги каразінська спільнота підготувала для ветеранів святковий концерт, під час якого пролунали відомі воєнні вірші та пісні у виконанні талановитих студентів університету і вокального колективу «Універ», продемонстровано театралізовану постанову про події буремних часів. Завершилося святкування виступом Академічного студентського хору університету.

Довідково. Пам'ятник бійцям студентських батальйонів встановлено біля головного корпусу Каразінського університету 28 жовтня 1999 року. Символічна споруда — шана героїчній молоді, знак самопожертви та готовності віддати усі свої сили і вміння за свободу народу.

 

06 травня

 
245
 

9 травня - День Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

За можливість прокидатися під мирним небом, дружити, любити, творити, шукати себе, помилятися і перемагати… Усім, хто пройшов шляхами Великої Вітчизняної війни, хто подарував нам Велику Перемогу. Усім, хто народився у ті буремні роки і має горде ім'я - «діти війни». Усім, хто народився після 9 Травня і пишається іменем «діти Перемоги». Усім, хто виріс після війни під мирним небом, хто пишається своїми дідами і прадідами - наші вітання! Зі святом, найсвітлішим і найпрекраснішим. 9 Травня - День Перемоги!

 

06 травня

11225ШАНОВНІ НАУКОВЦІ!

Юридичний факультет започатковує електронне (фахове) видання «Часопис Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з юридичних наук».

Запрошуємо Вас до публікації БЕЗКОШТОВНО!

У журнал приймаються статті з усіх галузей права українською та англійською мовами до 20 травня 2014 року.

Для публікації статті у науковому виданні «Часопис Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з юридичних наук» просимо Вас надіслати на електронну адресу chasopys-hnu@yandex.ru такі матеріали: 

1) електронний варіант статті ((мінімум 8 сторінок): шрифт Times New Roman-14 пт, інтервал - 1,5, УДК, анотації і ключові слова українською,російською,англійською мовами);

2) у випадку відсутності у автора наукового ступеня – відскановану рецензію доктора або кандидата наук на статтю, що подається до друку;

3) інформація про автора (ПІБ повністю, місце роботи, посада, науковий ступінь, вчене звання, електронна адреса, контактний телефон).

СПОДІВАЄМОСЯ НА СПІВПРАЦЮ!

 

06 травня

7774452Запрошуємо взяти участь в інтелектуальній грі «Брейн-ринг», яка буде проходити у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна. Команди формуються з п’яти студентів, кількість команд-учасниць необмежена.

Організатор конкурсу: Студентське наукове товариство університету.

Реєстрація команд: до 12 травня 2014 року.

Контактна інформація

Студентське наукове товариство університету,

майдан Свободи, 4, ауд. 9-6

Телефон: +38 (099) 044-87-69 — Світлана Тарасова, +38 (097) 531-20-46 — Ірина Чайка

 

05 травня

4577746 травня 2014 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудуться урочисті заходи з нагоди святкування Дня перемоги, зокрема:

— Покладання квітів до пам’ятника студбатівцям | о 13:30 | узвіз Пасіонарії

— Урочисті збори та концерт | о 14:00 | майдан Свободи, 4, головний корпус, 2-й поверх, Актова зала

Взяти участь у святкуванні запрошуються всі бажаючі.

 

05 травня

4577816 травня 2014 року у Каразінському університеті з ініціативи Студентського наукового товариства відбудеться традиційний День науки.

Програма заходу:

— Виставка «Університет у моєму серці» | о 9:00 | фойє головного корпусу університету

— Круглий стіл «Задача сучасного університету: формування особистості і / або компетентного фахівця» | о 12:00 | головний корпус університету, 2-й поверх, ауд. 2-49

— Гра «Що? Де? Коли?» | о 14:30 | головний корпус університету, 10-й поверх, Велика фізична аудиторія

Контактна інформація

Телефон: +38 (099) 044-87-69 — Світлана Тарасова, +38 (097) 531-20-46 — Ірина Чайка

 

30 квітня

4555522Відділом міжнародних програм та академічної мобільності Центру міжнародного співробітництва Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна надано 26 випуск інформаційного бюлетеню (PDF, 11,7 Mb) щодо актуальних міжнародних програм, стипендій та стажувань для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників.

Бюлетень містить детальну інформацію про літні школи у Болгарії, Італії, Румунії міжнародні програми для навчання в Іспанії, Німеччині, а також стипендії для навчання за кордоном.

За детальною інформацією звертайтеся до відділу міжнародних програм та академічної мобільності (майдан Свободи, 6, кімната 400) або за телефоном: +380 (57) 705-09-54.

 

29 квітня

44125Запрошуємо до участі в конкурсі на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2014–2016 роки. Кандидатами на здобуття стипендій можуть стати молоді вчені, які мають значний науковий доробок та можливість проводити наукові дослідження.

Висунення осіб здійснюється за місцем їхньої основної роботи/навчання вченими (науково-технічними) радами вищих навчальних закладів ІІІ–IV рівнів акредитації, наукових установ за письмовою рекомендацією не менше двох докторів наук, особисто обізнаних з науковими досягненнями і здібностями молодого вченого.

Подання документів: до 16 червня 2014 року.

Інформаційний лист (PDF, 255 Kb)

 

26 квітня

 
віап
 

До вашої уваги пропонується звіт Х Міжнародної конференції молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави»

 

25 квітня

іавп

 
Шановні відвідувачі сайту!
 

До вашої уваги пропонується збірник тез наукових доповідей Х Міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених "Від громадського суспільства - до правової держави"

 

20 квітня

 
Дорогие наши выпускники!
 

кеМы убеждены, что обучение в Харьковском национальном университете имени В.Н. Каразина – один из самых интересных периодов в биографии каждого из Вас, сыгравший важную роль в Вашем личностном развитии. Сегодня Вы – успешно дипломированные специалисты, эффективно применяющие усвоенные в университете знания на ответственных государственных должностях. 
Конечно, в этом есть и бесспорный вклад преподавателей, которые отдали свои силы, знания и энергию для Вашего обучения и роста в настоящих профессионалов. 

Спасибо, что храните чувства уважения, благодарности и признательности к своим преподавателям за полученные знания и умения в жизни.

Желаем всем Вам вдохновения, здоровья, оптимизма, успешной и плодотворной работы!

В этом году нашему юридическому факультету исполняется 10 лет. За этот период мы выросли, окрепли и многого достигли, и все это бесспорно, благодаря Вам – нашим выпускникам! Своим трудом и успехами Вы вносите значительный и яркий вклад в развитие профессии и страны, прославляя свою Alma Mater.

С уважением, декан юридического факультета, д.ю.н., профессор Татьяна Кагановская

P.S. Празднование Дня факультета переносится и будет совмещено с профессиональным праздником – Днем юриста! Приглашаем Вас, дорогие выпускники, в качестве гостей и участников!

іпо іопор 67 іво

 

19 квітня

444У Каразінському університеті за ініціативи Асоціації випускників, викладачів і друзів університету відбувся традиційний День випускника, який подарував випускникам чудову можливість згадати студентські роки, поринути в атмосферу науки, культури і зустрічей.

«Сьогодні в університеті проходить зустріч випускників — день, коли люди, незважаючи на зовнішні обставини, забувають про всі неприємності, проблеми, зустрічаються і поринають у добрі спогади. День випускника є саме тим заходом, що об’єднує людей, допомагає їм обмінюватися позитивною енергією та відчувати себе сильнішими», — зазначає директор Асоціації випускників, викладачів і друзів університету Вікторія Круглова.

Урочисту церемонію відкриття розпочав ректор, академік Віль Бакіров, розповівши присутнім про життя та діяльність університету за останній рік, зокрема досягнення каразінської спільноти у науковій, освітній та культурній сферах, просвітницькі заходи і фундаментальні проекти, що розробляються. У рамках церемонії відбулося нагородження званням «Почесний член Асоціації випускників» видатних вихованців університету

Докладніше

 

18 квітня

 
іпва
 

Шановні викладачі і студенти!

Щиро вітаємо Вас зі святом Великодня!

Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

 

18 квітня

Иностранные студенты юридического факультета Харьковского национального университета имени В.Н. Каразина

 

 

18 квітня

ппві   півап

4545У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна згідно наказу «Про вдосконалення вивчення студентами іноземних мов», починаючи з 2014/2015 навчального року, запроваджується дисципліна «Іноземна мова за фахом».

На немовних факультетах на першому курсі за вибором університету викладатиметься предмет «Іноземна мова за фахом. Початковий рівень», на другому, третьому та четвертому курсах проводитимуться факультативні заняття  з дисциплін «Іноземна мова за фахом. Просунутий рівень–1», «Іноземна мова за фахом. Просунутий рівень–2» та «Іноземна мова за фахом. Просунутий рівень–3» відповідно.

Рекомендовано також введення факультативних занять з вивчення іноземної мови на немовних факультетах для магістрів.

 

 

16 квітня

ваіпиУ п’ятницю, 11.04  студентами-консультантами Юридичної клініки було проведено лекцію з правової тематики для учнів 8-11 класів ХЗОШ № 131.

У рамках виїзної лекції консультанти надали правову інформацію з питань конституційного, цивільного, кримінального та інших галузей права.

По закінченню студенти-консультанти отримали схвальні відгуки про свою роботу від учнів та викладачів навчально-виховного комплексу, які зазначили, що такі заняття дійсно сприятимуть формуванню у молоді правової поведінки, відповідального і ціннісного ставлення до суспільства і держави, поваги до закону, а також запрошення до подальшої співпраці  з питань правового виховання учнів.

До вашої уваги пропонується фотозвіт

 

14 квітня

вап
 
иіваі

До уваги студентів юридичного факультету пропонуються матеріали до державного екзамену з дисципліни "Кримінальне право України":

Програма Державного екзамену українською та російською мовами;

Питання для самостійної підготовки до Державного екзамену українською та російською мовами

 

13 квітня

rrr19 квітня 2014 року у Каразінському університеті за ініціативою Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться традиційний День випускника.

Програма заходу:

— Реєстрація учасників | об 11:00 | фойє головного та північного корпусів університету

— Виставка «Універсальні науки» | о 12:00 | майдан Свободи, 6, північний корпус університету, «ЛандауЦентр» (вхід з боку готелю «Харків Палас»)

— Зустріч випускників-ювілярів | о 12:00 | головний корпус університету, 10-й поверх, Велика фізична аудиторія

— Урочиста церемонія відкриття та нагородження званням «Почесний член Асоціації випускників» | о 13:30 | головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

— Студентський концерт «Вітаємо тебе, випускник!» | о 14:00 | головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

Контактна інформація

Телефон: +38 (057) 719-23-53, +38 (050) 303-89-80

Довідково. Асоціацію випускників, викладачів та друзів університету було створено у 2001 році як співтовариство активних, ініціативних і небайдужих до університету людей. Асоціація надає всебічну допомогу в реалізації наукових, освітніх і соціально-економічних програм, створює необхідні умови для повноцінного спілкування спільноти університету та є впливовим культурно-просвітницьким центром України.

 

12 квітня

Увага! До 14 квітня 2014 року!

fffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuЗапрошуємо взяти участь у роботі Х Міжнародної конференції молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства — до правової держави», що буде проходити у форматі веб-конференції.

Організатор конференції: юридичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Напрямки роботи конференції:

 • Теорія та історія держави і права. Історія політичних і правових вчень. Філософія права.
 • Конституційне право. Міжнародне право. Муніципальне право.
 • Цивільне право та сімейне право. Цивільний процес.
 • Кримінальне право. Кримінально-процесуальне право. Криміналістика. Кримінологія. Кримінально-виконавче право.
 • Адміністративне право. Адміністративне процесуальне право. Митне та податкове право.
 • Трудове право та право соціального забезпечення.
 • Екологічне, земельне та аграрне право.
 • Фінансове право. Банківське право.
 • Господарське право та господарський процес.
 • Право інтелектуальної власності. Інформаційне право.
 • Проблеми боротьби зі злочинністю. Національна, регіональна та міжнародна безпека.

Подання матеріалів: до 14 квітня 2014 року.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Контактна інформація

Адреса оргкомітету: 61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 6, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, юридичний факультет, ауд. 434

Телефони: +38 (057) 707-54-85, +38 (063) 830-66-30, +38 (063) 604-69-38, +38 (093) 686-39-80

Інформаційний лист (PDF, 560 Kb)

 

11 квітня

рраувоіМіністр освіти і науки України Сергій Квіт та перший заступник міністра Інна Совсун завіталидо Каразінського університету. Розпочався візит із відвідання Центру сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр», заснованого з ініціативи Асоціації випускників, викладачів та друзів університету з метою популяризації сучасного мистецтва та культури і створення поліфункціонального майданчика для демонстрації виставкових проектів.

Також очільник міністерства завітав до Музею археології та етнографії Слобідської України, що реконструюється, експонатами якого стануть майже 200 тисяч одиниць зберігання, зокрема артефакти та предмети старожитностей, етнографічні колекції та стародавності з приватних колекцій, а також одні з найбільших в Україні та за її межами зібрання предметів бронзового століття, скіфської епохи, античного часу, черняховської та салтівської культур.

Окрім цього, міністр відвідав один із перших музеїв, створених при вищих навчальних закладах України — Музей історії університету, який визнано одним із кращих центрів музейної справи Харківщини. Сьогодні в ньому нараховується понад 15 000 експонатів основних фондів і близько 800 одиниць допоміжних. У фототеці музею, створеній Євгеном Симоновським, зібрано близько 10 000 негативів, що висвітлюють історію Харківського університету.

До вашої уваги пропонується фотозвіт

 

8 квітня 2014 року

вап01 березня 2014 року відбувся фінал правового тренінгу для учнів загальноосвітніх середніх навчальних закладів, який організував Консультаційний центр юридичного факультету.

Останнє заняття відбулося у формі судового засідання, де всі учасники тренінгу взяли участь у розгляді правової ситуації на тему «Основи права інтелектуальної власності». Учасників було поділено на дві команди - команда «Позивачів» та команда «Відповідачів». Кожен мав змогу виступити й довести свою правову позицію, посилаючись на чинне законодавство України, а також уявити себе справжнім учасником судового засідання.

Після закінчення тренінгу колегією суддів було обрано команду-переможницю, визначено «Кращого оратора», а також кожному було вручено сертифікат учасника правового тренінгу.
Після урочистого вручення нагород учасники правового тренінгу мали змогу за чаєм з тортом обговорити всі питання, що цікавили їх під час змагань.

Фотозвіт

 

7 квітня 2014 року

 
пріап
 

Колектив співробітників, колеги по кафедрі державно-правових дисциплін та студенти юридичного факультету щиро вітають декана юридичного факультету, завідувача кафедри державно-правових дисциплін Кагановську Тетяну Євгеніївну, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України з присудженням вченого звання ПРОФЕСОРА кафедри державно-правових дисциплін! Бажаємо нових наукових здобутків, невичерпної енергії, творчих злетів та реалізації всіх життєвих задумів і мрій!

 

28 березня 2014 року

і

 

28 березня 2014 року

 
4545
 

До уваги студентів, які оплачували послуги навчання/проживання у гуртожитку через банк «МЕРКУРІЙ»!

Якщо ваші кошти не були перераховані за призначенням, тоді вам необхідно принести копію квитанції про сплату до економіста дирекції студмістечка.

 

28 березня 2014 року

 
4545
 

Каждый день до 01.04.2014 г. студенты университета могут бесплатно пройти флюорографическое обследование.

с 9.00 до 14.00 (Пн. – Пт.) во дворе на химической стороне работает передвижной флюорограф.

 

25 березня 2014 року

 
івп
 

До уваги студентів 4-го курсу розпорядження на проведення медичного огляду!

 

25 березня 2014 року

 
уено
 

27 березня 2014 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудеться конкурс «Красуня університету–2014».

Організатор заходу: Культурний центр університету.

Конкурс проводиться за підтримки Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів університету.

Крім того, до 20:00 25 березня 2014 року триватиме голосування за учасниць конкурсу на сайті профспілки. Переможниця онлайн-голосування отримає титул «Міс Профком» та спеціальний приз.

Початок заходу: о 16:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Актова зала

Підтримаймо учасницю від юридичного факультету - студентку 2 курсу - Китань Анну!

 

24 березня 2014 року

 
івапвап
 

23 березня в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбувся День відкритих дверей. Шановні відвідувачі сайту, до вашої уваги пропонується фотозвіт, який розповість, як зустрічав абітурієнтів юридичний факультет в цей прекрасний сонячний день

івап
віап
івп

 

23 березня 2014 року

455551Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на здобуття іменних стипендій в галузі науки.

За результатами конкурсу іменні стипендії призначаються 20 видатним науковцям розміром 600 гривень і 20 обдарованим молодим вченим (віком до 35 років) — у розмірі 400 гривень, які щомісячно будуть перераховуватися на рахунок закладу за місцем роботи чи навчання стипендіатів із травня 2014 року по квітень 2015 року.

Подання матеріалів: до 15 квітня 2014 року.

Оголошення переможців конкурсу відбудеться у травні 2014 року під час святкування Дня науки.

Докладніше

 

22 березня 2014 року

півап
Вітаємо студента 1 курсу юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Скрипнікова Вячеслава з отриманням Диплома ІІІ ступеня за перемогу у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за роботу "Способи удосконалення та забезпечення захисту прав споживачів".
ьов

 

22 березня 2014 року

 
454545
 

14 березня 2014 року юридичним факультетом МДУ імені М.В. Ломоносова було підведено підсумки VIII міжнародного конкурсу робіт з римського права. У цьому році участь у конкурсі взяли студенти з різних міст Росії, Вірменії, Білорусі та України.

Вітаємо П'ятіну Анастасію Ігорівну, студентку 2 курсу юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за здобуття ІІІ місця за роботу "Пакти, що приєднуються до договору купівлі-продажу. Їх рецепція у сучасному праві"

 

22 березня 2014 року

784144517 квітня 2014 року у Каразінському університеті відбудеться VІ Ярмарок вакансій, під час якого студенти університету отримають можливість поспілкуватися із роботодавцями, надати їм своє резюме та записатися на співбесіду.

Графік роботи: з 12:00 до 15:00

Місце проведення: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 1-й поверх, Колонна зала

Генеральний інформаційний спонсор заходу — регіональна служба пошуку роботи rabota.kharkov.ua, організаційну підтримку надають Асоціація випускників, викладачів та друзів, Академічний сенат та Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів та докторантів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Тестування студентів та профорієнтаційні консультації проводяться Харківським обласним центром зайнятості.

Контактна інформація

Адреса: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 5-й поверх, ауд. 563, Центр працевлаштування студентів та випускників університету

Телефон: +38 (057) 707-50-99

 

 

21 березня 2014 року

455554Відділ з питань запобігання та виявлення корупції університету нагадує особам, доходи яких підлягають декларуванню, що згідно зі статтею 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» необхідно заповнити Декларацію про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру (PDF, 425 Kb) за 2013 рік і подати до відділу кадрів університету до 1 квітня 2014 року.

Декларації про доходи зберігаються у відділі кадрів в особистих справах cуб’єктів декларування.

Орієнтовний перелік посадових осіб, які зобов’язані подавати декларації, визначений в наказі ректора університету «Про заходи щодо запобігання та протидії корупції».

Нагадуємо, що за непред’явлення або несвоєчасне пред’явлення Декларації про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік вживаються адміністративні санкції (штраф у розмірі від 170 до 425 гривень) згідно зі статтею 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Адміністративні стягнення за таке правопорушення може накладатись протягом трьох місяців з дня виявлення, але не пізніше одного року з дня його скоєння (частина 3 статті 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Правила заповнення Декларації залишаються без змін.

Джерело

 

20 березня 2014 року

Увага!

івап21 березня 2014 року, о 13-25, в аудиторії 4-29 юридичного факультету, в межах курсу "Конституційне (державне) право зарубіжних країн" відбудеться відкрита лекція "Державне право країн Латинської Америки: порівняльний аналіз", яку читатиме Х.Г.Прієто Муньоз, професор права Андського універистету, докторант Універистету Верони.

Лекція читатиметься англіською мовою із забезпеченням перекладу.

Запрошуються усі бажаючі.

З повагою, заступник декана юридичного факультету з питань міжнародного спіробітництва Червяцова А. О.

 

20 березня 2014 року

4545122Науково-демонстраційний освітній центр «ЛандауЦентр», що діє при Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, запрошує всіх бажаючих до співпраці на волонтерській основі. 

Волонтерами «ЛандауЦентру» можуть стати усі, хто поділяє прагнення вдосконалювати й розширювати перший у Харкові майданчик інтерактивної науки, місце, де навчання перетворюється на задоволення.

Долучайтеся до гарних справ! Доторкніться до науки!

Контактна інформація

Телефони: +38 (057) 719-23-52, +38 (050) 303-89-80

 

19 березня 2014 року

55584Відділом міжнародних програм та академічної мобільності Центру міжнародного співробітництва Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна надано 24 випуск інформаційного бюлетеню (PDF, 16,3 Mb) щодо актуальних міжнародних програм, стипендій та стажувань для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників.

Бюлетень містить детальну інформацію про літні школи у Великобританії, Італії, Литві, Німеччині, Фінляндії, Чехії, Швейцарії, літню академію у Польщі, міжнародні програми для навчання у Великобританії, Сполучених Штатах Америки, міжнародні семінари, олімпіади, а також стипендії для навчання за кордоном.

За детальною інформацією звертайтеся до відділу міжнародних програм та академічної мобільності (майдан Свободи, 6, кімната 400) або за телефоном: +38 (057) 705-09-54.

 

18 березня 2014 року

545454Європейський університет Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері, Німеччина) пропонує взяти участь у стипендіальних програмах для українських випускників. Програми фінансуються Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина та надаються Німецькою службою академічних обмінів.

Стипендіальні програми розраховані на однорічне чи дворічне (залежно від спеціальності) навчання у Європейському університеті Віадріна, а також включають підготовчі курси перед початком навчання, спрямовані на країнознавчу, мовну та фахову підготовку.

Докладніше

 

17 березня 2014 року

 
Шановні колеги
 

Запрошуємо вас взяти участь у роботі Х Міжнародної конференції молодих вчених та студентів "Від громадського суспільства - до правової держави". Докладніше

 

17 березня 2014 року

455511123 березня 2014 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників Приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо напрямів підготовки, факультетів, а також ознайомляться з умовами та правилами прийому до університету на 2014/2015 навчальний рік.

Окрім цього, у межах заходу усі бажаючі матимуть змогу взяти участь в університетських олімпіадах з фізики, географії, біології та предметів «Основи здоров'я» і «Людина і світ».

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, фойє Актової зали (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація

Телефон +38 (057) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

Програма заходу (PDF, 116 Kb)

Графік проведення олімпіад (PDF, 112 Kb)

 

16 березня 2014 року

455522118 березня 2014 року в Каразінському університеті за ініціативою соціологічного факультету відбудеться зустріч студентів з начальником відділу персоналу фірми «Крона-Компані» Ганною Шаригіною.

Тема зустрічі: «Перша робота vs робота мрії».

Захід пройде в рамках серії майстер-класів «Діалог з роботодавцем», спрямованих на підвищення конкурентоспроможності випускників гуманітарних спеціальностей.

Початок заходу: о 13:25

Місце проведення: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 3-й поверх, ауд. 314

Довідково. Ганна Шаригіна — начальник відділу персоналу фірми «Крона-Компані», обіймала посади директора з персоналу компанії «Рокфор Маркет», групи компаній «Мамин Дім», директора департаменту управління персоналом групи компаній «Хладопром», директора департаменту фірми «Інюрполіс», директора і бізнес-консультанта компанії «Менеджмент Груп».

 

15 березня 2014 року

4555720 березня 2014 року в Каразінському університеті з ініціативи історичного факультету відбудеться науковий семінар «Тарас Шевченко в історії, літературі, народній пам’яті», приурочений до 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Теми доповідей:

— «Тарас Шевченко і доля „малоросійського проекту“» (доповідач — професор Сергій Наумов, історичний факультет).

— «Поет-пророк і його слово: метахудожні рефлексії й комунікативні стратегії Т. Шевченка» (доповідач — професор Микола Філон, філологічний факультет).

— «Художня історіософія Т. Шевченка в сучаcних етичних вимірах» (доповідач — доцент Руслана Мариняк, філософський факультет).

Початок заходу: о 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 5-й поверх, ауд. 5-58

Вхід вільний. Запрошуються усі бажаючі.

 

10 березня 2014 року

7774Відділ з питань запобігання та виявлення корупції університету нагадує особам, доходи яких підлягають декларуванню, що згідно зі статтею 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» необхідно заповнити Декларацію про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік і подати до відділу кадрів університету до 1 квітня 2014 року.

Декларації про доходи зберігаються у відділі кадрів в особистих справах cуб’єктів декларування.

Орієнтовний перелік посадових осіб, які зобов’язані подавати декларації, визначений в наказі ректора університету «Про заходи щодо запобігання та протидії корупції».

Нагадуємо, що за непред’явлення або несвоєчасне пред’явлення Декларації про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік вживаються адміністративні санкції (штраф у розмірі від 170 до 425 гривень) згідно зі статтею 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Адміністративні стягнення за таке правопорушення може накладатись протягом трьох місяців з дня виявлення, але не пізніше одного року з дня його скоєння (частина 3 статті 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Правила заповнення Декларації залишаються без змін.

 

7 березня 2014 року

До уваги абітурієнтів пропонується навчальний посібник "Основи правознавства"

 

6 березня 2014 року

 
4545111
 

До уваги студентів заочної форми навчання пропонується розклад проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії на 6 курсі для магістрів та спеціалістів

 

5 березня 2014 року

До уваги абітурієнтів:

івп

 

5 березня 2014 року

 
4545111
 

6 березня (четвер) о 13:30 відбудеться урочиста хода студентів і викладачів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Запрошуються всі, хто бажає висловити шану пам’яті українського поета.

 

5 березня 2014 року

Марафон-декламація «Мій Шевченко»: творча акція на честь 200-річчя видатного українського поета

45У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудеться святкування урочистої дати — 200 років від дня народження відомого українського поета, письменника, художника і громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

У рамках вшанування пам’яті великого Кобзаря каразінською спільнотою організовано низку заходів:

5 березня 2014 року

— Марафон-декламація «Мій Шевченко» | о 13:00 | фойє головного корпусу університету

Захід, під час якого кожен бажаючий зможе прочитати свої улюблені вірші зі спадщини великого Кобзаря, проводиться в університеті вперше. Улюблені рядки прозвучать українською, російською, англійською, китайською та іншими мовами.

Докладніше

 

4 березня 2014 року

 
4545111
 

До уваги студентів заочної форми навчання пропонується розклад проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії на 3-му та на 4-му курсі

 

4 березня 2014 року

До уваги студентів 2-3-х курсів!

про про рол

 

3 березня 2014 року

Голосуйте за представителя Юридического факультета - Дмитрия Солярчина, пройдя по ссылке

 

28 лютого 2014 року

3 березня 2014 року о 13.30 в актовій залі університету відбудеться зустріч з відомим українським музикантом Святославом Вакарчуком. Вхід вільний.

455555
,

 

28 лютого 2014 року

Согласно последней информации, поступившей от ректората университета, подписан договор с АТ "Укрсиббанк" на стипендиальное обслуживание студентов.

Студенты, просим Вас обращать особое внимание на объявления деканатов относительно графика и процедуры оформления стипендиальных карт на факультетах.

 
уг6ген
 

 

28 лютого 2014 року

До уваги студентів юридичного факультету!

 
еуно
 

 

28 лютого 2014 року

Зустріч ректора Віля Бакірова зі студентами університету

4545У Каразінському університеті відбулася традиційна зустріч ректора Віля Бакірова зі студентами університету. Попередня зустріч у такому форматі проходила у рамках Конференції осіб, які навчаються в університеті 30 жовтня 2013 року.

Обговорити нагальні питання зібралися проректори Анатолій Удод та Юрій Холін, голова Профкому студентів, аспірантів і докторантів Сергій Махновський, президент Академічного сенату університету Богдан Уляк,студентський директор студмістечка Микола Зимогляд, заступник голови Студентської ради Ольга Болоцьких,а також понад 200 студентів університету, серед яких — старости академічних груп, члени органів студентського самоврядування та представники спільноти іноземних студентів, чисельність яких перевищує в університеті 4 000 осіб.

У рамках зустрічі Богдан Уляк розповів присутнім про план співпраці Академічного сенату університету з ректоратом на другий семестр 2013/2014 навчального року: «Ми виділили чотири основні напрямки роботи: моніторинг навчального процесу, контроль за станом здоров’я каразінців, за умовами проживання у гуртожитках, а також за якістю харчування в університетських їдальнях».

Докладніше

 

27 лютого 2014 року

 
уг
 

Ректорат, Академічний сенат та профспілкові організації викладачів і студентів університету звертаються з проханням надати допомогу постраждалим та сім’ям загиблих під час трагічних подій у м. Києві 19-21 лютого 2014 р.

Кошти можна здавати до бухгалтерії профспілкової організації студентів (ауд. 2-53) або профспілкової організації співробітників (ауд. 4-57).

Джерело

 

25 лютого 2014 року

івап

Конкурс КПМГ в Україні на звання кращого студента в галузі податкового права!

івап

Мрієш стати кращим податковим юристом України?

Бажаєш досягти цього за допомогою КПМГ?

Прагнеш перевірити, що ти вмієш, та виграти iPad?

45555

Візьми участь у конкурсі та отримай шанс здійснити свою мрію, а також отримати чудові призи та пропозицію про стажування в КПМГ!

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

До 30 березня 2014 р. Підготовка 2-х письмових завдань та реєстрація Конкурсної заявки

14 квітня 2014 р. Проведення Другого туру в київському офісі КПМГ та визначення переможця та призерів конкурсу.

За додатковою інформацією звертайтеся до Юлії Шульги+380 (44) 490 55 07graduate@kpmg.ua.

 

21 лютого 2014 року

віп

 
Шановні чоловіки!
 

Ми щиро вітаємо Вас з Днем захисника Вітчизни.
Бажаємо Вам усього найкращого, що є на світі. Хай сонце для Вас світить по-особливому яскраво.

Хай усмішки, як квіти, розквітають на Ваших обличчях. Хочеться щоб Вас оточували лише добрі і вірні друзі. Бажаєм, щоб Ваше життя було яскравим і цікавим. Щастя вам, дорогі наші чоловіки!

 

19 лютого 2014 року

до 15 березня 2014 року

Всеукраїнський конкурс студентських робіт «Адаптація земельного законодавства в сфері раціонального використання та охорони земель відповідно до норм Європейського Союзу»
pravoЗапрошуємо студентів юридичних спеціальностей до участі у І Всеукраїнському конкурсі студентських робіт «Адаптація земельного законодавства в сфері раціонального використання та охорони земель відповідно до норм Європейського Союзу», що проводитиметься протягом 15 лютого – 15 березня 2014 року.
Організатори конкурсу: Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, юридична фірма «Глобус».
Метою конкурсу є професійний розвиток студентів та заохочення їх до здійснення досліджень у сфері юриспруденції.
Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці конкурсу.
Контактна інформація
Телефон: +38 (095) 842-77-87, +38 (097) 481-72-83

E-mail: Alma-mater1804@yandex.ua

 

18 лютого 2014 року

 
До уваги студентів, аспірантів та викладачів юридичного факультету!
 
 
пв
 

21 лютого 2014 року о 13-30 в аудиторії 4-29 за участі представника університетського Відділу міжнародних програм та академічної мобільності відбудеться презентація міжнародних програм для студентів та викладачів.

Запрошуються всі бажаючі!

З повагою, Заступник декана з питань міжнародного співробітництва юридичного факультету Червяцова А. О.

 

18 лютого 2014 року

 
Шановні колеги
 

Запрошуємо вас взяти участь у роботі Х Міжнародної конференції молодих вчених та студентів "Від громадського суспільства - до правової держави". Докладніше

 

13 лютого 2014 року

 
4545111
 

Згідно з наказом № 0104-4/023 від 07 лютого 2014 року "Про посилення охорони та забезпечення порядку під час святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня 2014 року" у зв'язку з тим, що Міжнародний жіночий день 8 березня 2014 року збігається з вихідним днем суботою, ПЕРЕНЕСТИ цей вихідний день на понеділок - 10 березня 2014 року.

 

12 лютого 2014 року

 
4545111
 

До уваги кафедр юридичного факультету!

Перевірка методзабезпечення буде проводитись за наступним графіком:
- Кафедра кримінально-правових дисциплін - 24-25 лютого
- Кафедра конституційного, муніципального та міжнародного права - 26-27 лютого
- Кафедра державно-правових дисциплін - 28 лютого
- Кафедра цивільно-правових дисциплін - 3-4 березня
- Кафедра правосуддя - 5-6 березня

 

12 лютого 2014 року

 
4545111
 

Вашій увазі пропонується оновлений розклад навчальних занять юридичного факультету на денній формі навчання у другому семестрі 2013-2014 н.р.

 

10 лютого 2014 року

 
івп
 

Колектив співробітників юридичного факультету щиро вітає декана факультету, д.ю.н., проф. Кагановську Т.Є., к.ю.н., Григоренка Є.І., к.ю.н., доц. Передерія О.С. за здобуття диплома XIV виставки-конкурсу навчальної літератури Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за навчальний посібник "Держава у правовому вимірі". Бажаємо Вам творчих здобутків і нових досягнень на ниві науки!

 

07 лютого 2014 року

До уваги студентів 3-го курсу юридичного факультету!

віап

Натисніть на зображення, щоб збільшити

івап

 

04 лютого 2014 року

Розпочинається другий семестр поточного навчального року

4555Шановні студенти!

У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулося підбиття підсумків першого семестру 2013/2014 навчального року та зимової екзаменаційної сесії. З 26 січня по 9 лютого 2014 року триватимуть планові канікули.

Другий семестр поточного навчального року розпочнеться з 10 лютого 2014 року.

 

 

03 лютого 2014 року

4545
Шановні відвідувачі сайту, до вашої уваги пропонується фотозвіт з Дня відкритих дверей. 02 лютого 2014 року

 

02 лютого 2014 року

окХарківський національний університет імені В. Н. Каразіна вдруге у поточному навчальному році відкрив свої двері для всіх охочих приєднатися до багатотисячної каразінської спільноти. Вже вкотре День відкритих дверей зібрав чимало абітурієнтів та їхніх батьків, які під час заходу отримали усю необхідну інформацію щодо вступу та навчання від керівництва університету, деканів та представників факультетів.

Захід традиційно розпочався з презентації факультетів та показу фільмів про університет, після чого відбулася зустріч з ректором, академіком В. С. Бакіровим, деканом фізико-технічного факультету, професором І. О. Гіркою, відповідальним секретарем Приймальної комісії, доцентом А. Г. Гахом та його заступником, доцентом О. О. Анощенко.

В рамках Дня відкритих дверей також відбулися зустрічі вступників з деканами та представниками факультетів, під час яких майбутні студенти змогли ознайомитися з історією та життям окремого факультету та отримати всю необхідну інформацію щодо навчання.

 

31 січня 2014 року

 
іпр
 

На урочистому засіданні Асамблеї Вчених рад, присвяченому святкуванню 209-ої річниці з дня відкриття Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, доктора юридичних наук Венедіктову Ірину Валентинівну було нагороджено престижною премією ІІ ступеню за високі досягнення у навчальній, науковій та виховній роботі!

Вітаємо Ірину Валентинівну з почесною відзнакою і бажаємо нових творчих успіхів і перемог!

 

30 січня 2014 року

Запрошуємо на День відкритих дверей

7845692 лютого 2014 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників Приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію про напрями підготовки, факультети, а також ознайомляться з умовами та правилами прийому до університету на 2014/2015 навчальний рік.

День відкритих дверей — це традиційний захід, під час якого майбутні студенти мають змогу отримати відповіді на запитання щодо навчання та зробити перший крок до своєї освіти в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, фойє Актової зали (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація

Телефон +38 (057) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

 

28 січня 2014 року

 
ваіпр
 

Шановні відвідувачі нашого сайту, до вашої уваги пропонується план роботи наукового гуртка "Школа приватного права" на ІІ півріччя 2013-2014 навчального року:

івп ке

 

27 січня 2014 року

 
еоено
 

До уваги викладачів, аспірантів нашого факультету!

Розпочато роботу над першим випуском Вісника серія "Право" за 2014 рік. Статті приймаються до першого березня 2014 року.

З повагою, редакція журналу.

 

19 січня 2014 року

Запрошуємо на День відкритих дверей

7845692 лютого 2014 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників Приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію про напрями підготовки, факультети, а також ознайомляться з умовами та правилами прийому до університету на 2014/2015 навчальний рік.

День відкритих дверей — це традиційний захід, під час якого майбутні студенти мають змогу отримати відповіді на запитання щодо навчання та зробити перший крок до своєї освіти в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, фойє Актової зали (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація

Телефон +38 (057) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

 

17 січня 2014 року

Триває реєстрація на Зовнішнє незалежне оцінювання–2014

445625Протягом 3–27 червня 2014 року проводитиметься Зовнішнє незалежне оцінювання (додаткова сесія — 4–11 липня). Абітурієнти матимуть змогу пройти тестування з української мови і літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, фізики, хімії, біології, географії, світової літератури, російської мови, іноземної мови.

Загальна кількість предметів, вибраних для проходження тестування, не повинна перевищувати чотирьох, а іноземну мову можна вибрати лише одну.

Абітурієнт має надати до пункту реєстрації заяву, копію паспорта або свідоцтва про народження, копію документа про повну загальну середню освіту, дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3?4 см.

Також, у разі потреби, до основного пакету документів додається висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання, копія документа про зміну персональних даних, для іноземців — копія документа, що підтверджує законність перебування на території України.

Прийом документів: до 5 березня 2014 року.

Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Контактна інформація

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Адреса: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 4-й поверх, к. 463

Телефон: +38 (057) 705-07-37, +38 (057) 705-39-10

E-mail: office@zno-kharkiv.org.ua

 

16 січня 2014 року

 
івп
 

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 7-го КУРСУ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ, ДИПЛОМНИКІВ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН!

20 січня 2014 року (понеділок) об 11.00 відбудеться засідання кафедри з порядком денним, який передбачає попередній захист дипломних робіт.

ЯВКА ДИПЛОМНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА!!!

 

11 січня 2014 року

Університет отримав доступ до бази даних Scopus

748454548Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна отримала доступ до найбільшої у світі універсальної реферативної та бібліографічної бази даних Scopus, розробником та власником якої є видавнича корпорація Elsevier. Доступ до Scopus діє з усіх комп’ютерів університету, підключених до мережі інтернет.

Загалом база даних індексує понад 21 000 назв наукових видань з природничих, технічних, медичних та гуманітарних наук п’яти тисяч міжнародних видавництв, вміщує більш ніж 50 мільйонів записів та щоденно поновлюється. До переліку індексованих видань входять матеріали конференцій, публікації в наукових журналах та серіальних книжкових виданнях.

Контактна інформація

Центральна наукова бібліотека університету

Центр інтернет-технологій | майдан Свободи, 4, 9-й поверх, кімната 9-13

Телефон: +38 (057) 707-51-21 зал інформаційного сервісу | майдан Свободи, 4, 8-й поверх, кімната 8-16

Телефон: +38 (057) 707-56-88

Джерело

 

10 січня 2014 року

Науково-практична конференція «Дистанційне навчання — старт із сьогодення в майбутнє»

78554Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Дистанційне навчання — старт із сьогодення в майбутнє», що відбудеться 20 лютого 2014 року на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Організатор конференції: Центр електронного навчання університету.

Напрямки роботи конференції:

— Організаційно-методичні питання створення дистанційних курсів (огляд існуючих нормативних документів України з дистанційного навчання; проблеми підготовки дистанційних курсів: формування структури курсу, наповнення змістом; методологічні проблеми формування дистанційного курсу; використання інтерактивних елементів дистанційного курсу у формуванні структури і сценарію традиційних навчальних курсів; відкриті навчальні ресурси: особливості їхнього використання і створення в університеті).

— Організаційно-методичні та психолого-педагогічні питання викладання дистанційних курсів для студентів заочної і денної форм навчання (психолого-педагогічні проблеми дистанційного навчання; оцінка ефективності (якості) дистанційного навчання, шляхи удосконалення викладання дистанційних курсів; участь працівників деканатів в організації заочної з елементами дистанційної форми навчання; реалізація інтерактивної складової курсу (досвід викладача); система контролю знань в дистанційному навчанні).

Докладніше з першоджерела

 

08 січня 2014 року

Триває прийом робіт на здобуття премій Президента України для молодих вчених

45612258Оголошується конкурс на здобуття премій Президента України для молодих вчених (PDF, 180 Kb). Щорічні премії присуджуються за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють подальшому розвитку науки та суспільному прогресу.

До участі в конкурсі запрошуються наукові, науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, інженерно-технічні працівники наукових установ, вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України. Вік претендентів не може перевищувати 35 років станом на 1 березня 2014 року.

Щороку надається 40 премій розміром 40 000 гривень кожна, з них — 15 премій для молодих учених Національної академії наук України.

На здобуття премій Президента України представляються наукові праці, опубліковані у завершеній формі не менше ніж за рік до їх висунення.

Подання матеріалів: до 28 січня 2014 року.

Джерело

 

06 січня 2014 року

Триває прийом заявок на участь у Східноєвропейській зимовій школі у Польщі

11Запрошуємо студентів до участі у Східноєвропейській зимовій школі, що проходитиме 1–14 березня 2014 року у Варшаві та Вроцлаві (Польща). Школа призначена для студентів гуманітарних наук віком до 25 років (в окремих випадках і старших), які навчаються у магістратурі та працюють над дипломною роботою з історії та сучасних відносин країн Східної та Центральної Європи у галузі економіки, політології, міжнародних відносин, соціології, науки про культуру, етнології, географії, права та історії.

До програми входять лекції і семінари, які проводитимуться міжнародною командою провідних фахівців, а також візити до наукових установ і бібліотек у Вроцлаві, культурна програма.

Учасники можуть подати заявку на повні або часткові стипендії для покриття витрат на проживання, харчування, участь у лекціях, семінарах та засіданнях школи, а також проїзд.

Робочі мови: англійська, польська.

Контактна інформація

Відділ міжнародних програм та академічної мобільності,

майдан Свободи, 6, к. 400

Телефон: +38 (057) 705-09-54

Джерело

 

01 січня 2014 року

екоОприлюднено Правила прийому до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в 2014 році, розроблені Приймальною комісією університету та затверджені Міністерством освіти і науки України.

У Правилах прийому до університету міститься інформація про строки та порядок прийому заяв і документів, проведення вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання, вимоги до рівня освіти вступників тощо.

З Правилами прийому до університету та додатками до них можна ознайомитися на сайті для вступників «Абітурієнт Каразінського».

 

31 грудня 2013 року

 
Шановні викладачі і студенти!
 

sfhkghkkkПрийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви здійснили все те, про що так давно мріяли. Вірими, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком!

 

30 грудня 2013 року

456

До уваги студентів юридичного факультету пропонується розклад державних екзаменів

 

30 грудня 2013 року

456

До уваги студентів пропонується розклад зимової екзаменаційної сесії юридичного факультету 2013/2014 навчального року

 

30 грудня 2013 року

17552572

До уваги студентів студентів 4 курсу заочної форми навчання юридичного факультету пропонується наскрізна програма навчальної практики на кафедрі цивільно-правових дисциплін

 

25 грудня 2013 року

Вітаємо наших!

shs

 

24 грудня 2013 року

fghdgh24 грудня 2013 року відбудеться Конференція трудового колективу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Місце проведення: Актова зала головного корпусу (майдан Свободи, 4, 2-ий поверх).

Реєстрація делегатів: з 13:30 до 13:50 (фойє Актової зали, головний корпус, майдан Свободи, 4). Початок заходу: о 14:00.

Порядок денний:

Про роботу університету у 2013 році
Доповідач: ректор, професор Віль Савбанович Бакіров

Про обрання членів Ученої ради університету
Доповідач: вчений секретар університету, доцент Ольга Володимирівна Фролова

Про зміни і доповнення до Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом університету
Доповідач: заступник голови профкому університету Георгій Ярославович Хаджай

Про виконання Комплексних заходів з охорони праці та техніки безпеки у 2013 році та затвердження Комплексних заходів з охорони праці та техніки безпеки на 2014 рік
Доповідач: голова комісії профспілкового комітету з охорони праці Олена Олександрівна Решетняк

До участі у заході запрошуються делегати Конференції трудового колективу університету.

Джерело

 

20 грудня 2013 року

asdgСьогодні, 20 грудня 2013 року на юридичному факультеті відбувся V Науковий круглий стіл молодих учених, аспірантів та магістрів «Верховенство права – основоположний принцип правової держави».

В умовах розбудови демократичної, соціальної та правової держави виникає необхідність формування нових цінностей, що повною мірою стосується і принципів державного ладу.
Український досвід зазначає, що без визнання та забезпечення верховенства права саме лише бажання захистити права людини неодмінно лишається недосяжним, а захист – неефективним.
Верховенство права стало одним із найактуальніших предметів наукового дискурсу; а до його проблем дедалі частіше звертаються не лише правознавці, а й політологи, філософи, соціологи, представники інших галузей гуманітарного знання.

Одне з провідних місць відведене принципу верховенства права також Конституцією України. То ж з метою сприяння розвитку в Україні концепції верховенства права, утвердження таких цінностей як функціонування держави, пов’язаної правом, поваги до невідчужуваних прав і свобод людини та їх охорона, насамперед з допомогою незалежного і неупередженого правосуддя, дотримання принципу юридичної рівності громадян юридичний факультет проводить щорічний Науковий круглий стіл молодих учених, аспірантів та магістрів «Верховенство права – основоположний принцип правової держави», а в цьому році – п’ятий.

Бажаю успіхів усім учасникам заходу, дякую за плідне його проведення та зичу наснаги всім молодим науковцям у їх подальшій діяльності.

З повагою і сподіванням на подальшу плідну співпрацю, декан юридичного факультету, доктор юридичних наук, Заслужений юрист України Кагановська Тетяна Євгеніївна

 

20 грудня 2013 року

dfahdg

До уваги студентів, викладачів та співробітників юридичного факультету!

Згідно з наказом ректора №0104-4/170 від 28.11.2013р. «Про посилення охорони та забезпечення порядку в дні святкування Нового 2014 року та Різдва Христового»: 1-7 січня 2014 року вихідні та святкові дні.

Перенести працівникам, яким установлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними, робочі дні з:

четверга 2 січня - на суботу 11 січня;
п'ятниці 3 січня - на суботу 25 січня;
понеділка 6 січня - на суботу 8 лютого.

Навчальний процес студентів згідно з розкладом та наказом №0202-1/358 від 15.11.2013р. «Про роботу університету в період зимового підсумкового контролю»

 

18 грудня 2013 року

Практико-освітній центр "Юридична допомога" оголошує конкурсний набір консультантів до юридичної кліники.

gfhgfh

 

15 грудня 2013 року

Вітаємо наших!

sfhmghdghjgf

 

11 грудня 2013 року

dghkjgh

До уваги студентів заочної форми навчання пропонується розклад проведення зимової заліково-екзаменаційної сесії: для першого курсу (ЗЮП-11,12); для другого курсу (ЗЮП-21; ЗЮП-22,23)

 

09 грудня 2013 року

afdghfdag

05 грудня 2013 року у приміщенні Північного корпусу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на базі юридичного факультету був проведений майстер-клас від Ірини Валентинівни Венедиктової - практикуючого юриста, радника юридичної фірми "Кібенко, Оніка і партнери", віце-президента Всеукраїнської асоціації медичного права та біоетики, заідуючої кафедрою цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна. Докладніше

 

09 грудня 2013 року

11456456   456456

До уваги студентів пропонується графік виконання дипломної роботи для магістрів

 

07 грудня 2013 року

До уваги студентів пропонуються МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИКОНАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ Й ЗАХИСТУ ДИПЛОМНОЇ (МАГІСТЕРСЬКОЇ) РОБОТИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ „ПРАВОЗНАВСТВО”.

 

06 грудня 2013 року


45Керівництво університету висловлює занепокоєння напругою, що склалася у суспільстві, і закликає до розв’язання існуючих проблем виключно законними, мирними засобами.

Ректорат університету вважає своїм обов’язком прикласти всі зусилля для того, щоб навчальний процес і наукові дослідження відбувалися у нормальному, робочому ритмі, здійснювалися всі заплановані навчально-наукові та просвітницькі заходи.

Ректорат нагадує положення Статуту університету, відповідно до яких підґрунтям діяльності університету є загальнолюдські цінності, насамперед, академічна свобода, демократія, вільний вибір; а політичні партії, громадські об’єднання, рухи та релігійні організації не мають права чинити вплив на діяльність університету й орієнтувати колектив як ззовні, так і зсередини щодо підтримки тих або інших політичних сил, організацій, груп, осіб та їх програм.

Ректорат ще раз підкреслює непорушність прав кожного студента, викладача, співробітника на вільне висловлювання і мирний захист своєї громадянської позиції відповідно до Конституції України.

Керівництво університету звертає увагу деканів, завідувачів кафедр, кураторів академічних груп на необхідність захищати інтереси студентів, дбати про їхню безпеку і здоров’я. Посилання на джерело

 

05 грудня 2013 року

11

До уваги магістрів денної та заочної форм навчання юридичного факультету пропонується ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПРОХОДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

 

29 листопада 2013 року

11   adfghd

До уваги студентів заочної форми навчання пропонується Розклад проведення зимової заліково-екзаменаційної сесії на 6 курсі 2013-2014 навчальний рік юридичного факультету: для магістрів; для спеціалістів

 

29 листопада 2013 року

22 листопада 2013 року у приміщенні Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Президент Асоціації правників України Денис Бугай зустрівся з майбутніми правниками Харкова.

565

У зустрічі взяли участь студенти юридичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна, НУ «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» та інших навчальних закладів – як члени Ліги студентів АПУ, так і студенти, яких цікавили можливості та переваги участі в організації. Докладніше

 

28 листопада 2013 року

125 грудня 2013 року у Каразінському університеті відбудеться V Ярмарок вакансій, під час якого студенти університету отримають можливість поспілкуватися із роботодавцями, надати їм своє резюме та записатися на співбесіду.

Графік роботи: з 12:00 до 15:00

Місце проведення: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 1-й поверх, Колонна зала

Генеральний інформаційний спонсор — регіональна служба пошуку роботи rabota. kharkov. ua, організаційну підтримку заходу надають Асоціація випускників, викладачів та друзів, Академічний Сенат та Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів та докторантів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Тестування студентів та профорієнтаційні консультації проводяться Харківським обласним центром зайнятості.

Контактна інформація

Адреса: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 5-й поверх, ауд. 563, Центр працевлаштування студентів та випускників університету

Телефон: +38 (057) 707-50-99

 

27 листопада 2013 року

sfghshgf04 грудня 2013 року, в 13-25, в ауд. 429 (Північний корпус ХНУ ім. В.Н.Каразіна) за ініціативи юридичного факультету відбудеться зустріч з настоятелем університетського Свято-Антоніївського храму архімандритом Володимиром (Швецем), який у циклі лекцій: «Видатні випускники Юридичного факультету Харківського університету» розповість про випускника юридичного факультету 1918 р.

 
«Святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського»  (в миру Михайло Борисович Максимович).
 

Запрошуються всі бажаючі!

Михайло Борисович Максимович народився 4 червня 1896 року в містечку Адамівка Ізюмського повіту Харківської губернії (нині Донецька область) в дворянській православній родині, яка матеріально підтримувала Святогірський монастир на Сіверському Дінці. Закінчив Петровський Полтавський кадетський корпус (1914) і юридичний факультет Харківського університету (1918). Ще в юності був віруючою людиною, його духовним наставником був харківський архієпископ Антоній (Храповицький). Спочатку хотів замість університету вступити в Київську духовну академію, але за наполяганням батьків здобув юридичну освіту.

У 1918 році служив у Харківському окружному суді.

 

23 листопада 2013 року

45Щороку в останню суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів — трагічних подій 1921–1923, 1932–1933 та 1946–1947 років, що назавжди закарбовані у свідомості українського народу як найжахливіші сторінки історичного минулого.

Каразінський університет традиційно долучився до пам’ятних заходів, що цьогоріч приурочені до 80-ої річниці голодомору 1932–1933 років: у Музеї історії університету відбулася зустріч-реквієм за участю проректора, професора Юрія Валентиновича Холіна, деканів факультетів, викладачів, співробітників та студентів університету.

«Минуло вже 80 років від великого лиха — страшного голодомору, проте, незважаючи на такий тривалий проміжок часу, у нас немає підстав забути ті події, які пережив наш народ. Про це треба пам’ятати і робити все для того, щоб колишні біди ніколи не повторилися», — зауважив Ю. В. Холін.

Про події 1932–1933 років присутнім розповів завідувач кафедри історії України історичного факультету університету, професор Володимир Вікторович Калініченко: «Загалом унаслідок голодомору 1932–1933 років загинуло майже 9 мільйонів людей. Якщо розглядати у процентному співвідношенні, — голод забрав більше життів, ніж Велика Вітчизняна війна. Лихо торкнулося переважно жителів сільської місцевості, яких тоді налічувалося майже 21 мільйон, — загинув кожен третій селянин. На Харківщині, до території якої тоді входили ще й сучасні Полтавська та Сумська області, втрати сягнули мільйона людей».

Також представники каразінської спільноти долучилися до всеукраїнської акції «Запали свічку», вшанувавши пам’ять жертв голодоморів хвилиною мовчання та запаливши свічки пам’яті у вікнах університету.

 

22 листопада 2013 року

djhjk23 листопада 2013 року у Каразінському університеті відбудеться низка заходів зі вшанування пам’яті жертв голодоморів.

Щороку у четверту суботу листопада в рамках Дня пам’яті жертв голодоморів проходить всеукраїнська акція «Запали свічку». Традиційно пам’ять загиблих унаслідок голодоморів вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня.

Початок заходу: о 15:30

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, Музей історії університету

 

22 листопада 2013 року

11У Каразінському університеті відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Від громадянського суспільства — до правової держави», що об’єднала провідних науковців у галузі права України, Росії та Білорусі. Тема цьогорічної конференції — «Проблеми та перспективи реалізації положень нового Кримінального процесуального кодексу України». Захід приурочено до Дня працівників прокуратури України, який щорічно відзначається 1 грудня.

До складу президії увійшли заступник директора Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені заслуженого професора М. С. Бокаріуса Е. Б. Сімакова-Єфремян, декан юридичного факультету, професор Т. Є. Кагановська, заступник декана юридичного факультету, доцент М. В. Даньшин, завідувач кафедри правосуддя, професор М. В. Руденко. Докладніше

 

19 листопада 2013 року

 
До уваги студентів 4-5-го курсу!
 
 
jkr
 

У середу, 20 листопада 2013 року, о 14-00, в ауд.4-29 юридичного факультету відбудеться зустріч з приводу Всесвітніх студій - Фонду Віктора Пінчука.

 

18 листопада 2013 року

1212Каразінський університет відсвяткував День студентського самоврядування. Протягом дня студентські декани здійснювали прийом усіх бажаючих з приводу питань, пов’язаних з освітнім процесом, університетським та факультетським життям загалом.

З метою обговорення результатів прийомів відбулося засідання студентського ректорату за участю проректорів, деканів факультетів, студентських деканів, представників Студентської навчальної ради, Студентського наукового товариства, голови Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів університету та інших.

До складу президії увійшли Президент Академічного сенату університету Богдан Уляк, голова правління Cтудентського наукового товариства університету Світлана Тарасова, голова виконавчого комітету Cтудентської навчальної ради Владислава Полторацька та проректор, професор Юрій Холін.

Під час засідання було розглянуто низку організаційних та побутових питань, зокрема посилення мовної підготовки студентів шляхом запровадження факультативних занять з вивчення іноземних мов, поліпшення умов проживання у гуртожитках, також учасники обговорили можливості покращення організації навчального процесу за результатами моніторингу студентами.

 

17 листопада 2013 року

 
fdjhfg
 

17 листопада має особливе значення, адже зближує та об'єднує студентів усіх факультетів і всіх навчальних закладів. Це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

У цей день бажаємо студентам здоров'я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх їхніх починаннях!

 

17 листопада 2013 року

 
45
 

11 листопада 2013 року відбувся візит студентів науково-практичного гуртку «Школа приватного права» юридичного факультету до Харківського апеляційного господарського суду. Докладніше

 

17 листопада 2013 року

 
45
 

08 листопада 2013 року відбувся круглий стіл на тему «Соціально-правові аспекти інтеграції України та Європи у сфері освіти». Захід було організовано спільно юридичним факультетом та Україно-німецьким академічним центром Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за участі представників соціологічного факультету. Докладніше

 

13 листопада 2013 року

 
До уваги молодих учених, аспірантів та магістрів!
 
 
adfhhadf
 

20 грудня 2013 року, в аудиторії 4-29, о 10.00 год. відбудеться V Науковий круглий стіл «Верховенство права – основоположний принцип правової держави».

Інформаційний лист

Розпорядження Про V Науковий круглий стіл молодих вчених, аспірантів та магістрів «Верховенство права – основоположний принцип правової держави»

 

12 листопада 2013 року

fss10 листопада 2013 року виповнилося сім років з дня створення Студентської навчальної ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. За цей час організація зарекомендувала себе як осередок розвитку, ініціативи та лідерства студентів-каразінців.

Діяльність цього органу студентського самоврядування спрямована на вдосконалення навчального процесу, забезпечення захисту прав та інтересів студентів, підвищення соціальної активності молоді шляхом залучення студентів до різноманітних акцій та проектів тощо.

Участь у роботі організації, до складу якої входять старости академічних груп усіх факультетів та Центру міжнародної освіти, дає студентам можливість для творчої і особистісної реалізації.

До головних завдань Студентської навчальної ради належать захист прав студентів, моніторинг якості освіти, вирішення нагальних адміністративних питань, що сприяє розвитку господарських здібностей та навичок ведення офіційної документації.

Докладніше

 

11 листопада 2013 року

 
До уваги всіх бажаючих!
 

gdfgasdfg

14 листопада 2013 року, о 13-15, в ауд. 4-29 відбудеться засідання гуртка "Актуальні проблеми студентської молоді".

 

10 листопада 2013 року

sahahafdahhdfСьогодні, 10 листопада 2013 року юридичний факультет взяв участь у Дні відкритих дверей Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
Каразінський університет у поточному навчальному році провів перший День відкритих дверей, що зібрав чимало зацікавлених абітурієнтів та їхніх батьків, які отримали змогу дізнатися всю необхідну інформацію щодо вступу та навчання безпосередньо від керівництва університету, деканів і представників факультетів.

Захід розпочався з презентації факультетів у фойє Актової зали та показу відеофільмів про університет. Після оглядового знайомства з діяльністю факультетів відбулася загальна зустріч для абітурієнтів, на якій про особливості вступної кампанії 2014 року та можливості, що надає класична університетська освіта, розповіли проректор, професор Ю. В. Холін, відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент О. О. Анощенко та декан механіко-математичного факультету, професор Г. М. Жолткевич.

У рамках Дня відкритих дверей також відбулися зустрічі абітурієнтів з деканами та представниками факультетів, під час яких майбутні студенти мали змогу дізнатися про життя та історію кожного окремого факультету, отримати усю необхідну інформацію щодо освітнього процесу у Каразінському університеті. До вашої уваги пропонується фотозвіт

 

09 листопада 2013 року

   

sfghhfgffСвято, започатковане в листопаді 1997 року, є символом важливої ролі української мови в процесі консолідації українського суспільства. Відзначається щорічно 9 листопада, в день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця, давньоруського письменника-літописця.

Українська — державна мова України — є рідною і для українців, які проживають за кордоном: у Росії, Білорусі, Казахстані, Польщі, Словаччині, Румунії, Канаді, США, Австралії та інших країнах. Українською мовою розмовляє понад 45 мільйонів людей, вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу.

У день української писемності та мови традиційно розпочинається Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, ініційований меценатом і громадським діячем Петром Яциком, українцем, який емігрував до Канади, проте фінансував дослідження з українознавства.

Бажаємо завжди шанувати українську мову, адже вона формує індивідуальне обличчя країни і нації. Нехай рідне слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя.

 

07 листопада 2013 року

fghhhhhhhhhhhh6 листопада 2013 року під головуванням ректора, академіка В. С. Бакірова відбулася нарада завідувачів кафедр з питання «Про основні завдання кафедр університету».

Під час заходу було сформульовано рекомендації щодо головних показників оцінки ефективності роботи кафедр із наукової та інноваційної діяльності, кадрового забезпечення навчально-виховного процесу, наукових досліджень та якості освіти.

За результатом робочої наради було ухвалено рішення, згідно з яким претенденти на посаду завідувача кафедри мають представляти програму розвитку кафедри на 7 років, а при повторному обранні, окрім програми, — звіт про свою роботу за 7 років.

Крім цього, з метою з’ясування існуючих проблем та знаходження шляхів їх розв’язання, у листопаді 2013 року – червні 2014 року заплановано проведення аналізу роботи випускаючих кафедр, які за підсумками трьох навчальних років стабільно мають низькі рейтингові показники.

Джерело

 

04 листопада 2013 року

shhgf06 листопада 2013 року, о 13-25, в ауд. 429 (Північний корпус ХНУ ім. В.Н.Каразіна) за ініціативи юридичного факультету відбудеться зустріч з настоятелем університетського Свято-Антоніївського храму архімандритом Володимиром (Швецем), який у циклі лекцій: «Видатні випускники Юридичного факультету Харківського університету» розповість про випускника юридичного факультету 1918 р.

 
«Святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського»  (в миру Михайло Борисович Максимович).
 

Запрошуються всі бажаючі!

Михайло Борисович Максимович народився 4 червня 1896 року в містечку Адамівка Ізюмського повіту Харківської губернії (нині Донецька область) в дворянській православній родині, яка матеріально підтримувала Святогірський монастир на Сіверському Дінці. Закінчив Петровський Полтавський кадетський корпус (1914) і юридичний факультет Харківського університету (1918). Ще в юності був віруючою людиною, його духовним наставником був харківський архієпископ Антоній (Храповицький). Спочатку хотів замість університету вступити в Київську духовну академію, але за наполяганням батьків здобув юридичну освіту.

У 1918 році служив у Харківському окружному суді.

 

 

02 листопада 2013 року

17552572До уваги студентів заочної форми навчання пропонується розклад занять:

Для 3 курсу

Для 4 курсу

 

 

31 жовтня 2013 року

fgh31 жовтня 2013 року, об 11-00, у Малій залі Будинку Рад відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення у межах розгляду питання "Щодо результатів соціологічного дослідження "Соціологічний моніторинг рівня правової обізнаності школярів старшого шкільного віку та студентів м.Харкова та Харківської області".

Одним з відповідальних за підготовку зазначеного питання виступив юридичний факультет ХНУ ім.В.Н.Каразіна. Представляв юридичний факультет на засіданні к.ю.н., доц.,заступник декана юридичного факультету з наукової роботи Даньшин Максим Валерійович.

Більш детально у тексті виступу Даньшина М.В.

 

29 жовтня 2013 року

sfhdaЮридична клініка розпочинає проведення серії лекцій, які будуть проводити практикуючі юристи, адвокаті, суді для студентів-консультантів юридичної клініки та всіх бажаючих.

31 жовтня 2013 року з лекцією на тему «Організація та робота з клієнтами в юридичній клініці» виступить к.ю.н, доцент, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

 
Давиденко Михайло Леонідович
 

Під час лекції буде висвітлено питання щодо роботи у юридичній клініці. Студент-практик зможе отримати безцінні поради щодо організації роботи та спілкування з клієнтами під наглядом досвідчених фахівців, надаючи безоплатну правову допомогу соціально незахищеним верствам населення, адже молоді фахівці повинні володіти не лише теоретичними знаннями, а й практичними навичками.

Початок лекції о 15:00. Запрошуємо всіх бажаючих!

 

28 жовтня 2013 року

sghkkghd10 листопада 2013 року Каразінський університет запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу всі бажаючі зможуть ознайомитись із факультетами та напрямками, за якими ведеться підготовка в університеті. А також взяти участь у зустрічах з адміністрацією університету, деканами факультетів та представниками Приймальної комісії, які розкажуть про умови прийому на 2014/2015 навчальний рік.

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого майбутні студенти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

Початок заходу: о 9:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх, фойє Актової зали (станція метро «Університет», «Держпром»)

Контактна інформація: +38 (057) 707-52-70 — Центр довузівської освіти

 

23 жовтня 2013 року

Каразінський університет серед лідерів класичних університетів України

adfhdfh22 жовтня 2013 року у Києві відбулося відкриття V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті», у якому взяли участь численні представники вищих навчальних закладів та наукових установ України, Китаю, Росії, Сполучених Штатів Америки та Франції.

В рамках заходу відбулося нагородження лідерів Національної системи рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів України–2013.

За результатами рейтингу, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, який на церемонії нагородження представляв проректор, професор Юрій Холін, увійшов до трійки лідерів серед класичних університетів України.

dhhsПід час виставки відбудуться тематичні  конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи з обговорення нагальних питань подальшого реформування галузі освіти. 

Довідково. Національна система рейтингового оцінювання діяльності вищих навчальних закладів — рейтинг, що формується, зважаючи на ефективні дії університетів, спрямовані на досягнення успішності, досконалості та конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг та ринку праці. Головною ознакою їх престижності є результативність діяльності, яка визначається якістю освіти випускників та їх працевлаштуванням, професійною компетентністю і рівнем кваліфікації.

 

23 жовтня 2013 року

fghaaaaaaaaa23 жовтня 2013 р. студенти-консультанти Практико-освітнього центру "Юридична допомога" юридичного факультету провели лекцію з правової тематики для учнів 8-11-х класів Харківського санаторного навчально-виховного комплексу № 1 для дітей, хворих на цукровий діабет.

У рамках виїзної лекції консультанти надали правову інформацію з питань конституційного, цивільного, кримінального права. 

Після закінчення заходу студенти-консультанти отримали схвальні відгуки про свою роботу від учнів та викладачів навчально-виховного комплексу, які зазначили, що такі заняття дійсно сприятимуть формуванню у молоді правової поведінки, відповідального і ціннісного ставлення до суспільства і держави, поваги до закону, а також отримали запрошення щодо подальшої співпраці з питань правового виховання учнів.

До вашої уваги пропонується фотозвіт

 

23 жовтня 2013 року

jhhhhhhhhhhhh h

 

23 жовтня 2013 року

jghjdjgh

Вітаємо професорсько-викладацький склад кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету на чолі із завідувачем кафедри - доктором юридичних наук, професором Трубниковим Василем Михайловичем зі здобуттям схвальних рецензій міжнародного рівня за плідні результати наукової діяльності!

sfhjj sfghhfgs fgjkkkkkkkkkkkk   ghdddddddgh sfggggggggggg

 

23 жовтня 2013 року

fghhfgh

 

21 жовтня 2013 року

adgdfahdghВ цю неділю в Україні переведуть годинники на зимовий час, стрілки переведуть на 1 годину назад.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

"Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року "Про порядок обчислення часу на території України" 27 жовтня 2013 року о четвертій годині за київським часом скасовується літній час переведенням годинникової стрілки на одну годину назад", - йдеться у повідомленні.

 

17 жовтня 2013 року

dghjjjd16 жовтня 2013 року консультантами Юридичної клініки була проведена інформативно-правова лекція для учнів 9-11 класів  загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 9 для дітей з захворюваннями серцево-судинної системи.

Студенти юридичного факультету під час лекції висвітлювали такі питання як набуття та припинення громадянства (Гамова Д.), юридична відповідальність (Савченко К.),  кримінальна відповідальність неповнолітніх (Назарова О., Яцевич К.).

За результатами інформативної лекції, консультанти відповідали на запитання учнів,  обговорювали найважливіші аспекти з тематики лекцій.

В залежності від категорій запитань учнів загальноосвітньої школи-інтернату, визначено коло тем, які будуть висвітлюватись на наступних лекціях.

 

14 жовтня 2013 року

17552572До уваги студентів заочної форми навчання: на сайті додано розклад проведення установчої сесії 2013/2014 навчального року для наступних курсів:

Для 5 курсу

Для 7 курсу

 

 

11 жовтня 2013 року

Колектив співробітників і студентів юридичного факультету щиро вітає свого декана - Кагановську Тетяну Євгеніївну з Днем народження!

З нагоди Вашого свята прийміть від нас найщиріші вітання і найтепліші побажання!

dfjas

 


На незбагненному цім світі, 
Де на долоні все, як є — 
Вам День народження привітно 
Сьогодні руку подає. 
В цей день Вас щиро привітають 
Колеги, друзі і рідня. 
Здоров’я, щастя побажають 
І море радості щодня. 
Ну, від нас прийміть дарунок: 
Троянди у рясній росі, 
Палкого сонця поцілунок, 
Весну у всій своїй красі. 
До Вас хай сила вітру лине 
На журавлиному крилі. 
Хай в Вас живуть душа дитини 
І мудрість Матінки-Землі. 
Нехай Вас завжди в теплім домі 
Чекають люблячі серця. 
Бажаєм Вам не знати втоми 
Доводить справи до кінця. 
А щоб чудове Ваше свято 
В душі лишило добрий слід, 
Прийміть від нас Ви цю присвяту 
Й живіть, як мінімум, — сто літ.

 
   

З повагою Ми

10 жовтня 2013 року

09 жовтня 2013 року для депутатів Харківської міськради відбувся семінар по історії Харкова, у якому взяв участь завідувач кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права юридичного факультету, к.ю.н., доц. Воронов Марк Миколайович.

Докладніше

 

10 жовтня 2013 року

fghjkkkk fghgf

Колектив юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна щиро вітає доктора юридичних наук, професора Трубникова Василя Михайловича, завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін з нагоди святкування професійного свята - Дня юриста і нагородження відзнакою Харківської обласної державної адміністрації.

Професор Трубников В.М. – відомий учений з кримінального і кримінально-виконавчого права; автор понад 200 наукових праць; бере активну участь у науково-методичних радах, спеціалізованих вчених радах, є членом редколегій фахових журналів; заступником голови Пенітенціарного Товариства України, Головою координаційного бюро з проблем кримінально-виконавчого права Академії правових наук України, приватним членом міжнародної неурядової організації «Міжнародна тюремна реформа» (Penal Reform International), почесним засновником Харківського регіонального благодійного протиракового Фонду, брав участь у роботі Робочої групи міжпарламентської Асамблеї держав-учасників СНД (м. Санкт-Петербург) від України для підготовки модельного Кримінально-виконавчого кодексу для країн СНД.

 

08 жовтня 2013 року

adfhhdfhfd

Шановні викладачі і студенти юридичного факультету!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем юриста!

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити.

Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров'я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

 

08 жовтня 2013 року

sdhshgh

Юридичний конкурс від КПМГ

Для випускників 2010-2013 років та студентів 4-6 курсу, які вивчають право, володіють англійською мовою та мріють про кар'єру юриста-консультанта в КПМГ — одній з найкращих міжнародних консультаційних компаній. Докладніше

 

04 жовтня 2013 року

fgsssssssssssssssДо уваги студентів заочної форми навчання пропонується розклад проведення установчої сесії 2013/2014 навчального року.

Для 1 курсу

Для 2 курсу (друга вища освіта)

Для 6 курсу (спеціалісти)

Для 6 курсу (магістри)

 

01 жовтня 2013 року

ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ СТУДЕНТОВ 2-ГО КУРСА!!!

Курсовые работы по учебной дисциплине «Конституционное право Украины» необходим подать на кафедру конституционного, муниципального и международного права
в 2-х видах:

1) в распечатанном виде на листах формата А4 в пластиковом скоросшивателе;
2) в электронном виде на электронный адрес кафедры kmmp@ukr.net
ПРИМЕР ОФОРМЛЕНИЯ:
а) для студентов дневной формы обучения –
Иваненко И_ЮП_21
Мамедов Н_ЮП_25
б) для студентов заочной формы обучения –
Иванов А_ЗЮП_21
Ханов О_ЗЮП_24

Заведующий кафедрой
конституционного, муниципального
и международного права _____________________________________________ М.Н. Воронов

 

01 жовтня 2013 року

adfhhda

 

30 вересня 2013 року

Шановні відвідувачі сайту! До вашої уваги пропонується перший Всеукраїнський студентський чемпіонат з управління компанією.

ghdjsfh

Увага! Презентація програми відбудеться 30 вересня 2013 року о 15-15 в аудиторії 2-49 Головного корпусу університету (майдан Свободи,4)

fghjhjjj sghhgf fghhfsss

 

30 вересня 2013 року

gfjhЧлени профспілки – мешканці гуртожитків! Доводимо до вашого відома наказ ректора № 0050-1/247 від 18.09.2013р. «Про строки та порядок оплати за проживання у гуртожитках»!
У ньому ви ознайомитесь з встановленими строками та порядком оплати за проживання у гуртожитках, а також вказані категорії студентів, що мають право на пільги.

З усією відповідальністю радимо вам дотримуватися положень цього наказу.

Деталі на сайті профкома!

Про строки та порядок оплати за проживання у гуртожитках

 

30 вересня 2013 року

sfghggggfШановні члени профспілки! Пропонуємо вам ознайомитися з проектами положень:

- Про студентські (учнівські) квитки державного зразка;

- Про учнівський та студентський гуртожиток професійно-технічного та вищого навчального закладу.

Зауваження та пропозиції до зазначених проектів просимо надавати у профком студентів (ауд. 2-53 головного корпусу). Запрошуємо до громадського обговорення

 

30 вересня 2013 року

sghkjfgdjgh fghdf

ВНИМАНИЕ! ИНФОРМАЦИЯ ОТ ЦЕНТРА ТРУДОУСТРОЙСТВА СТУДЕНТОВ И ВЫПУСКНИКОВ УНИВЕРСИТЕТА!!!

Временная занятость для студентов от компании Global Bilgi.
Задача: информирование клиентов банка о новых проектах и услугах по телефону
Длительность: октябрь-ноябрь
Смены: утренние, дневные, вечернее, ночные. Минимальная смена от 4 часов с возможностью увеличения по желанию оператор.
Минимальное количество часов в месяц - 130 часов.
Оплата за 130 часов - около 2 000 грн. + бонусы за сверх часы.

Если Вас заинтересовала эта работа присылайте ваши контактные данные (Ф.И.О. и телефон) в Центр трудоустройства http://vk.com/id224154995. После этого с Вами свяжется сотрудник компании

 

30 вересня 2013 року

ghjshsg

Шановні студенти та співробітники факультету! До вашої уваги наказ про призначення кураторів академічних груп юридичного факультету.

 

28 вересня 2013 року

hdahsdfgfda

Шановні відвідувачі сайту! До Вашої уваги пропонується перелік езаменів та заліків зимової сесії на юридичному факультеті у 2013 / 2014 навчальному році

 

27 вересня 2013 року

fgh

Шановні відвідувачі сайту! До Вашої уваги пропонується розклад занять на 1-5 курсах юридичного факультету у осінньому семестрі 2013/2014 навчального року

 

24 вересня 2013 року

bsdhag

Шановні студенти юридичного факультету заочної форми навчання! Вашій увазі пропонується розклад заліково-екзаменаційних сесій на 2013/2014 н.р.

Студентам 2 і 3-го курсів варто звернути увагу на зміни, що відбулися у розкладі.

 

21 вересня 2013 року

hykghk

У Каразінському університеті відбулася урочиста церемонія закриття «Тижня першокурсників», що проходив за ініціативи Студентської навчальної ради. Докладніше

 

18 вересня 2013 року

adfhghaf

Університет отримав доступ до наукометричної платформи Scopus. Докладніше

 

15 вересня 2013 року

safghhhhhhhhhhh

Каразінський університет — у трійці лідерів за показником цитованості наукових публікацій! Докладніше

 

13 вересня 2013 року

Шановні відвідувачі сайту! Пропонуємо вам ознайомитись з перевагами вступу до лав студентського самоврядування. Студентське самоврядування: перспективи для першокурсників

 

11 вересня 2013 року

Увага!

1Юридичний факультет запрошує Вас взяти участь у роботі урочистої VІII Міжнародної науково-практичної конференції «Від громадянського суспільства – до правової держави» за тематикою: “Проблеми та перспективи реалізації положень нового КПК України”, присвяченої Дню працівників прокуратури України. Захід відбудеться 21 листопада 2013 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна і має на меті висвітлення та обговорення широкого кола актуальних правових питань у світлі дії положень нового КПК України. Реєстрація учасників з 9-00 у фойє Зали засідань Вченої ради (4-й поверх). (м. Харків, пл. Свободи, 4).

Більш детальна інформація у інформаційному листі конференції.

 

10 вересня 2013 року

Увага!

Юридичний факультет ХНУ ім.В.Н.Каразіна запрошує взяти участь у роботі ІХ Міжнародної конференції молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави», за тематикою: «Проблеми та перспективи реалізації положень нового КПК України». Конференція відбудеться 21 листопада 2013 року о 10-00 у Залі засідань Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (м. Харків, пл. Свободи, 4, 4-й поверх Головного корпусу, реєстрація о 09-30).

Більш детальна інформація у інформаційному листі конференції.

 

07 вересня 2013 року

sghbsh

Шановні відвідувачі сайту! Оприлюднено Інформаційно-аналітичні матеріали за підсумками 2012/2013 навчального року. Ознайомитись з текстом матеріалів можна за посиланням

 

06 вересня 2013 року

До уваги студентів!

 

1

 

19 вересня 2013 року, о 13-30, в ауд.4-24, відбудеться засідання гуртка кафедри державно-правових дисциплін «Актуальні правові проблеми сучасної молоді»

Запрошуються всі бажаючі студенти юридичного факультету

 

06 вересня 2013 року

 
afdhhhjj
 

Каразінський університет відвідав відомий польський вчений, економіст, політик і реформатор, професор Варшавської школи економіки   Лешек Бальцерович. У рамках зустрічі він прочитав лекцію «Шляхи посткомуністичних країн до ринкової економіки. Порівняльний аналіз». 

Студенти і викладачі юридичного факультету взяли участь у цьому заході.

 

02 вересня 2013 року

 
gfshdg
 

В університеті розпочався новий навчальний рік. Після літнього відпочинку багаточисельна спільнота викладачів, науковців, студентів та аспірантів повернулася до стін Каразінского університету. Першокурсники вже встигли взяти участь в університетській та загальноміській церемоніях посвяти у студенти, прослухати перші актові лекції від провідних науковців університету. Попереду на них чекає знайомство з викладачами, специфікою навчання за болонською системою, традиціями Каразінського університету, а також участь у роботі студентського самоврядування та профспілкових організацій.

Також незабаром всі талановиті студенти зможуть проявити себе на загальноуніверситеських святах: конкурсах «Alma Mater», «Красуня університету», «Містер університет», Днях факультетів тощо.

Вітаємо студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету з початком нового навчального року, а першокурсників — із новим важливим етапом у їхньому житті! Бажаємо творчої наснаги та наукових звершень!

 

01 вересня 2013 року

 
adfhhdf
 

Із нагоди Дня знань на майдані Свободи відбувся парад вищих навчальних закладів. Головним майданом міста пройшли студенти та викладачі 32 вищих навчальних закладів Харкова, у тому числі і представники Каразінського університету на чолі з ректором, академіком   В.С. Бакіровим.

У рамках святкування ректори та інші учасники свята розписалися в книзі «Літопис Харківського студентства». Під час заходу також пройшов традиційний масовий флешмоб та було запалено Факел знань. Завершилася загальноміська посвята в студенти святковим концертом.

 

30 серпня 2013 року

adfhhdfНапередодні Дня знань біля Головного корпусу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася посвята студентів у першокурсники.

Перед офіційною церемонією студенти-першокурсники юридичного факультету прослухали лекцію декана проф.Кагановської Т.Є., познайомилися з кураторами, у супроводі яких направилися до Головного корпусу університету.

 

25 серпня 2013 року

dfgdfg30 серпня 2013 року, в День посвячення першокурсників у студенти, відбудуться актові лекції відомих науковців університету для студентів першого курсу.

Лектор: професор Віль Савбанович Бакіров, ректор, академік Національної академії наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор соціологічних наук.

Місце проведення лекції: Актова зала Головного корпусу університету (майдан Свободи, 4).

Початок лекції: об 11:30.

Більш детальна інформація - за посиланням

 

24 серпня 2013 року

 
Шановні викладачі і студенти юридичного факультету!
 

34534Сердечно вітаю Вас із національним святом нашої державності – Днем незалежності України!
Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Від усієї душі зичу Вам, Вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

    Декан юридичного факультету

 

23 серпня 2013 року

 
Шановні викладачі і студенти!
 

324324324523Прийміть щирі вітання з нагоди 70-ї річниці визволення міста Харків від німецько-фашистських загарбників.

Ця важлива перемога над ворогом започаткувала святкування Дня міста.  

Низько вклоняємося і щиро дякуємо ветеранам війни за їх величний подвиг!

Світла пам'ять про всіх загиблих у кровопролитних боях!  

Щиро бажаємо всім здоров'я, благополуччя Вашим родинам та нових звершень!

 

 

23 серпня 2013 року

  53532  
 
Шановні колеги!
 

Сьогодні, 23 серпня,ми відзначаємо День Державного Прапора України – великої державної святині, яка уособлює фундаментальні цінності Українського народу. Це свято єднання усіх громадян і патріотів незалежно від регіону проживання, віросповідання чи політичних уподобань.

Синьо-жовтий стяг втілює споконвічне прагнення українців до мирної праці під чистим небом на своїй землі, забезпечення власного добробуту, побудови прогресивного, інтегрованого у сучасний світ суспільства.

10 липня 2013 року

Каразінський університет серед лідерів за результатами Національної системи рейтингового оцінювання діяльності вищих навчальних закладів!

Докладніше

 

10 липня 2013 року

Визначено кращі університети України за версією МОН.

Докладніше - за посиланням

 

08 липня 2013 року

Вітаємо Войтович Людмилу, магістрантку групи ЮП-51 юридичного факультету з перемогою у конкурсі 2012/2013 Стипендіальної програми "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука!

Висловлюємо щиру подяку за допомогу і активну участь у підготовці до конкурсу старшому викладачу кафедри цивільно-правових дисциплін Зінченку Валентину Віталійовичу!

255523 2352 2354523

 

02 липня 2013 року

До уваги вступників на навчання за освітньо-професійними програмами магістра, спеціаліста за державним замовленням та за кошти фізичних та юридичних осіб пропонується розклад консультацій та екзаменів у 2013 році!

 

01 липня 2013 року

Шановні випускники!

235523Ми пишаємося Вами і від усього серця вітаємо із успішним закінченням юридичного факультету Каразінського університету!

Ми дякуємо Вам, що свого часу Ви обрали нас як Аlma Mater, а тепер майбутніми успіхами і досягненнями будете прославляти добре ім'я Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Від сьогодні перед Вами відкриваються обрії дорослого життя, багаті на нові зустрічі і корисні знайомства, казкові горизонти і численні відкриття...


То ж не згубіть в своїм серці "людину",
Світу "правди" несіть полум'я,
Не цурайтеся, любіть Україну,
Бережіть своє чесне ім'я.
Розгорніть соколинії крила,
Прапор "волі" здійміть догори,
Хай несуть Ваші дужі вітрила
Лиш могутні, попутні вітри.
Хай щасливою буде дорога,
Котру виберете Ви серед всіх.
Пам'ятайте й моліться до Бога,
Душу хай не осквернює гріх.
Не забудьте своїх друзів ніколи,
І затямте, як святий "заповіт",
Що є мама,
є вчитель,
є школа,
є Alma Mater,
Котрі вивели Вас у світ!

    Завжди Ваш юридичний факультет


30 червня 2013 року

457567

До уваги абітурієнтів! Розклад консультацій та вступних випробувань

Оголошено розклад консультацій та вступних випробувань у рамках вступної кампанії 2013 року до Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Для вступу на навчання для здобуття ОКР «Бакалавр» :

Для вступу на навчання для здобуття ОКР «Спеціаліст», «Магістр»:

 

30 червня 2013 року

563До уваги абітурієнтів! Міністерством освіти і науки України затверджено обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою в Каразінському університеті у 2013/2014 навчальному році.

Ліцензований обсяг прийому до бакалаврату на денному відділенні — 3175 місць, з них за бюджетною формою навчання виділено 1354 місця; на заочному відділенні — 2175 місць, з них за бюджетною формою навчання виділено 1233 місця.

Ліцензований обсяг прийому до спеціалітету на денному відділенні — 1153 місця, з них за бюджетною формою навчання виділено 342 місця; на заочному відділенні — 1263 місця, з них за бюджетною формою навчання виділено 50 місць.

Ліцензований обсяг прийому до магістратури на денному відділенні — 2087 місць, з них за бюджетною формою навчання виділено 781 місце; на заочному відділенні — 1045 місць, з них за бюджетною формою навчання виділено 69 місць.

Обсяг державного замовлення на підготовку бакалаврів

Обсяг державного замовлення на підготовку спеціалістів / магістрів

 

30 червня 2013 року

3567356Дорогі юнаки і дівчата!

Щиро вітаємо вас із Днем молоді!

Ви зросли громадянами незалежної України, справжніми патріотами, свідомими своєї відповідальності і сили, здатними відстояти майбутнє Батьківщини. Свобода і демократія зробили вас самостійними, ви маєте розкуту думку, не боїтеся проявляти ініціативу й упевнено торувати свій шлях у житті. Саме ви спроможні сказати нове, свіже слово в науці, культурі та мистецтві, бути зразком здорового способу життя та щасливої української родини.

Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного. Ви успішно реалізуєте свої таланти, примножите культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу, утвердите авторитет України в світі.

Бажаємо всім здоров'я, справжнього кохання, здійснення мрій і задумів.

(День молоді — свято України. Відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді». Свято встановлене «На підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України». У 2013 році День молоді припадає на 30 червня).

 

28 червня 2013 року

 
235
 

Колектив співробітників і студентів юридичного факультету щиро вітає завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента Венедіктову Ірину Валентинівну з успішним захистом дисертації "Захист охоронюваних законом інтересів у цивільному праві" на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.03 - цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право!

Захист відбувся 31 травня 2013 року о 10-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.06 Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Ірино Валентинівно, зичимо Вам реалізації творчих задумів, наснаги у професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!

 

27 червня 2013 року

 
54756
 

Колектив співробітників і студентів юридичного факультету щиро вітає старшого викладача кафедри державно-правових дисциплін, помічника декана зі зв'язків з громадськістю і пресою Смульську Аллу Василівну з успішним захистом дисертації "Формування акмеологічної культури майбутніх правознавців у навчально-виховному процесі класичного університету" на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.07 - теорія і методика виховання!

Захист відбувся 28 травня 2013 року о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.053.06 у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди.

Алло Василівно, щиро бажаємо творчої наснаги, професійного зростання та плідної науково-педагогічної діяльності!

 

27 червня 2013 року

 
Шановні колеги!
 

4575637Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

 

26 червня 2013 року

568865

Опубліковано рейтинг ВНЗ-2013! Наша Alma Mater посідає почесне ІІІ місце! http://zn.ua/static/file/top200_table_ukr.pdf

 

25 червня 2013 року

 
До уваги випускників юридичного факультету!
 

75Відділ державної виконавчої служби Куп'янського міськрайонного управління юстиції Харківської області запрошує випускників ХНУ ім.В.Н. Каразіна на постійну роботу на посаду державного виконавця. 

Кваліфікаційні вимоги: громадянин України, освіта: вища юридична, освітньо-кваліфікаціний рівень: бакалавр, спеціаліст, без вимог до стажу роботи.
Крім того запрошуємо студентів навчального закладу для проходження навчальної практики в нашому відділі.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном (05742)5-57-81 або за адресою м.Куп'янськ, пров.Куп'янський, 4.

Начальник відділу ДВС Куп'янського МРУЮ В.В. Агарков

 

17 червня 2013 року

19 июня в 14.00 в Актовом зале Главного корпуса Харьковского национального университета имени В.Н. Каразина состоится мастер-класс по написанию резюме и конкурс резюме. Победителю - 10 билетов на лучшие open-air мероприятия г. Харькова.

356765

Ссылка job.univer.kharkov.ua 

 

05 червня 2013 року

  До уваги випускників!  

375З метою організованої підготовки та проведення урочистого випуску студентів 01 липня 2013 року розпорядженням ректора №0101-039 від 31 травня 2013 року запропоновано такий робочий план заходу (витяг):
9-00 збір студентів на факультетах (отримання мантій і перепусток)
9-10--9-30 шикування колони випускників із прапором університету і штандартами факультетів
9-30 покладання квітів до пам'ятника В.Н.Каразіну
9-35 початок руху колони
9-45 покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку
10-20 колона перед ХАТОБом. Випускання кульок
10-15 прохід до театру
11-00 урочисте відкриття церемоніалу
11-40 концертна програма
12-30 повернення до університету на факультети

 

03 червня 2013 року

3567763

 

01 червня 2013 року

  45745754745  

Шановні колеги!
Маємо за честь повідомити, що у ІХ Міжвузівському студентському конкурсі на кращий переклад (25.04.2013) взяли участь студенти з 25 вищих навчальних закладів м.Харкова.

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, кафедра німецької та французької мов оголошують щиру подяку студентці Назаровій Оксані (ЮП-21) за активну участь у конкурсі.

 

24 травня 2013 року

235523Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна з ініціативи юридичного факультету 23 травня 2013 року, о 13-25, в аудиторії 429 Північного корпусу у межах теми «Молоді в «полоні» Internet» провів VIII щорічний Конкурс ораторської майстерності серед першокурсників. Такі конкурси вже стали гарною традицією відродженого юридичного факультету. Докладніше

 

22 травня 2013 року

351325132Відповідно до листа Комітету з питань правової політики Верховної Ради України №04-32/8-720 на виконання Постанови Верховної Ради України "Про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан виконання судових рішень в Україні"" від 19.03.2013 року № 33-VII та відповідно до статті 28 Закону України "Про комітети Верховної ради України" студенти 1-4-х курсів юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна взяли участь у парламентських слуханнях у залі пленарних засідань Верховної Ради України (Київ, вул.Грушевського, 5).

Удосконалення законодавчого забезпечення системи виконання судових рішень неможливо без широкого обговорення та узагальнення практики діяльності органів і посадових осіб, які відповідно до закону здійснюють примусове виконання судових рішень та провадять окремі виконавчі дії. Докладніше

 

20 травня 2013 року

4545

Юридичний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна 23 травня 2013, о 13-25, в аудиторії 4-29 Північного корпусу проводить Конкурс ораторської майстерності серед студентів 1-го курсу денної форми навчання, який вже став гарною традицією відродженого юридичного факультету. Докладніше...

 

9 травня 2013 року

235523 Ми знову прийдемо до вічного вогню,
Рокам ніколи пам'яті не стерти
Про тих, хто пережив страшну війну,
І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.
Ми знову прийдемо до вічного вогню...
Із нами прийдуть і онуки й діти,
Щоб ветеранам до землі вклонитись,
Щоб вшанувати їхню сивину.
Нехай Господь дарує їм літа,
Тепло і затишок, щасливі дні безхмарні.
Нехай щороку зелень молода
Встеляє килимом стежки у завтра.

 

5 травня 2013 року

 
Шановні викладачі і студенти юридичного факультету!
 
 
563776
 

Щиро вітаємо Вас з Великоднем!

Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями надії і любові, подарує щастя та добро. Бажаємо Вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя.

 

1 травня 2013 року

 
Шановні друзі!
 

231553223423Щиро вітаємо вас зі святом Першотравня – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним!

Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.

Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості.

Щиро бажаємо вам, шановні, щастя, здоров'я, благополуччя і життєвих гараздів!

 

27 квітня 2013 року

3567657

Кафедрою цивільно-правових дисциплін юридичного факультету успішно проведено І Всеукраїнські дебати з цивільного права та процесу імені М.А. Гредескула 26-27 квітня 2013 року. Докладніше

 

26 квітня 2013 року

3567356726 квітня 2013року юридичним факультетом Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна було проведено VIII Міжнародну наукову конференцію молодих вчених та студентів
«Від громадянського суспільства – до правової держави».

Зважаючи на темпи життя, інформатизацію суспільства і дедалі зростаючу роль інформаційних технологій ініційована юридичним факультетом конференція була проведена у межах Internet-заходу. За підсумками Internet-конференції сформовано рекомендації, які буде направлено до вищих органів державної влади України та Європи.
У конференції взяли участь студенти та молоді вчені: усього понад 300 представників України, Російської Федерації та Білорусі.

Основне призначення проведеної Internet-конференції – забезпечити українських студентів, аспірантів та молодих вчених реальною можливістю публікувати результати власних досліджень для ознайомлення з ними широких кіл як української громадськості, так і зарубіжних вчених.

За результатами конференції з 26 квітня 2013 року оприлюднений збірник матеріалів конференції у електронному вигляді на ресурсі відкритого доступу, який розміщено на сервері Центральної наукової бібліотеки в мережі Internet в Університетському інституційному репозитарії eKhNUIR (електронний архів): http://dspace.univer.kharkov.ua «юридичний факультет» та на сайті юридичного факультету: http://www-jurfak.univer.kharkov.ua «наукове життя//конференції та інші наукові заходи//VІII Міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави». До збірника увійшли тези студентів та молодих вчених, присвячених проблемам становлення громадянського суспільства і правової держави.

 

25 квітня 2013 року

До уваги учасників VIII Міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених "Від громадянського суспільства до правової держави" пропонується збірник тез. Збірник можна завантажити за посиланням

 

23 квітня 2013 року

536756

Сьогодні, 23 квітня 2013 року, у колонній Залі Північного корпусу відбулося святкування Дня юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
Урочистий концерт супроводжували пісні і танці у виконанні українських та іноземних студентів факультету. Докладніше

 

20 квітня 2013 року

Сьогодні, 20 квітня 2013 року, юридичний факультет радо вітав своїх випускників у стінах рідної Alma Mater.

У святі взяли участь декан факультету Кагановська Тетяна Євгеніївна, завідувачі кафедр, заступники і помічники декана, викладачі факультету і методисти деканатів.

Випускники мали можливість поспілкуватися з колишніми вчителями, поділитися спогадами і досягненнями, висловити свої враження і побажання.

 

17 квітня 2013 року

 
До уваги студентів 4-5-х курсів!
 

Пропонуємо вам витяг з наказу про затвердження Державних екзаменаційних комісій

від 08 січня 2013 року.

 

16 квітня 2013 року

 
До уваги студентів 4-го курсу!
 

4554542352322 квітня 2013 року, о 9-00, в ауд.429 юридичного факультету, відбудеться лекція управляючого директора "Німецького форума адвокат", національного голови суспільної організації "Юристи на захист пацієнтів" доктора Петера Геллнера "Особливості нового медичного законодавства Німеччини по захисту прав пацієнтів".

Присутність студентів 4-го курсу обов'язкова!!!

 

15 квітня 2013 року

 
Увага! Увага! Увага!
 
 
56777
 

23 квітня 2013 року, у Колонній Залі Північного корпусу, о 12-00, відбудеться святкування Дня юридичного факультету!

Запрошуються усі бажаючі!

 

13 квітня 2013 року

20 квітня 2013 року відбудеться День випускника Харківського університету. Докладніше

 

10 квітня 2013 року

 
До уваги студентів 4-го курсу!
 

У вівторок, 16 квітня 2013 року, з 9-00, буде проведено медогляд.

346463

Явка усіх обов'язкова!

 

10 квітня 2013 року

7376

Увага!

Студентський гурток "Актуальні правові проблеми сучасної молоді" оголошує проведення чергового засідання 11 квітня 2013 року, о 15-00, в аудиторії 424 юридичного факультету.

 

09 квітня 2013 року

36434634664363405 квітня 2013 року на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулося спільне засідання студентських наукових гуртків кафедри цивільно-правових дисциплін та кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права, присвячене проблемам міжнародного інвестиційного права, за участі докторанта Університету Верона (м. Верона, Італія), 754745745професора Х. Г. Прієто Муньоза, який виступив із лекцією на тему «Конфлікти у системі міжнародного інвестиційного права».

Лекція проводилася англійською мовою із забезпеченням перекладу.

Учасники заходу, студенти та аспіранти юридичного факультету дізналися про правові режими міжнародної інвестиційної діяльності, способи вирішення правових спорів між інвесторами та державою, а також основні проблеми, які стоять перед міжнародним інвестиційним правом на сучасному етапі.

 

09 квітня 2013 року

346346656445Факультет правничих наук Національного університету "Києво-Могилянська академія" спільно зі Школою Німецького Права, заснованою Гейдельберзьким університетом, університетом м.Майнц та Ягеллонським університетом, та за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) щорічно, починаючи з 2007 року, проводить Літню школу "Право в Німеччині".

Мета цієї школи - познайомити слухачів з німецькою національною правовою системою, а також з особливостями взаємодії Європейського і національного права.
Запрошуються всі бажаючі!

e-mail: lawschool@ukma.kiev.ua
тел.: (044)425-60-73
факс: (044)463-71-09

 

08 квітня 2013 року

435545 квітня 2013 року було проведено установчі збори локального осередку Ліги Студентів АПУ у ХНУ імені В.Н. Каразіна. На них були присутні: Голова Харківського осередку – Дар'я Сєдих, Керівник Центру корпоративних програм (Всеукраїнського правління) - Марк Сосуля та зацікавлені студенти юридичного факультету ХНУ імені В.Н. Каразіна, які виявили бажання приєднатися до Ліги Студентів. Докладніше

 

06 квітня 2013 року

До уваги студентів заочного відділення пропонується розклад занять - групи ЗЮП-11, ЗЮП-21, ЗЮП-22, ЗЮП-23

 

05 квітня 2013 року

 
До уваги співробітників і студентів юридичного факультету!
 

324Згідно з наказом ректора університету № 0104-2/634 "Про посилення охорони та забезпечення порядку під час святкування Дня міжнародної солідарності трудящих, Великодня та Дня Перемоги" з метою створення сприятливих умов для святкування 1 і 2 травня - Дня міжнародної солідарності трудящих, 5 травня - Великодня та 9 травня - Дня Перемоги, раціонального використання робочого часу вихідними днями будуть:

1, 2, 3, 4 (субота), 5 (неділя), 6, 9, 10, 11 (субота), 12 (неділя) травня 2013 року
7 і 8 травня 2013 року - робочі дні згідно з навчальним розкладом вівторка і середи відповідно.

Заняття студентам буде перенесено з:

п'ятниці 3 травня - на суботу 18 травня 2013 року (за розкладом п'ятниці)

п'ятниці 10 травня - на суботу 1 червня 2013 року (за розкладом п'ятниці)

Вхід до університету 1, 2, 5, 9 травня 2013 року буде заборонено!

 

04 квітня 2013 року

5645603 квітня 2013 року у Залі засідань Вченої ради університету за ініціативи кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна було проведено інноваційний науково-практичний семінар на тему: «Роль та статус правозахисних організацій в Україні».

Завданням цього заходу було обговорення питань, пов’язаних з реальним станом прав людини в України та правозахисними механізмами, що є дієвим фактором захисту прав і свобод. Його метою було отримання відповідних знань про практичну діяльність правозахисників для використання їх у навчальному процесі.

На цьому заході перед викладачами та студентами виступили представник Харківської правозахисної групи Є.Ю. Захаров та секретар Ради адвокатів Харківської області, кандидат юридичних наук, професор інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» О.М. Дроздов. Вони розповіли про роль правозахисних організацій та адвокатури в аспекті захисту прав людини на сучасному етапі суспільного та державного розвитку, висвітлили основні тенденції з правами людини в нашій державі, а також виклали власне бачення нового кримінального процесуального законодавства.

 

 

01 квітня 2013 року

Увага!

5367356303 квітня 2013 року ,о 10-00, у Залі засідань Вченої ради університету, юридичним факультетом Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна буде проведено інноваційний науково-практичний семінар на тему: "Статус та роль правозахисних організацій в Україні".

У семінарі візьмуть участь студенти та викладачі юридичного факультету.

Запрошені гості: Захаров Є.Ю. Тема доповіді: "Роль правозахисних організацій у забезпеченні прав людини в Україні";

Дроздов О.М. Тема доповіді: "Адвокатура та захист прав людини. Новий КПК та права людини".

 

27 березня 2013 року

789457До уваги студентів юридичного факультету пропонуються наступні документи:

Програма комплексного вступного екзамену за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» та «магістр» спеціальності «правознавство»

Програма співбесіди з основ правознавства за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр. 6.030401 «правознавство» (друга вища освіта)

Програма вступного екзамену на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». 5.03040101 «правознавство»

 

26 березня 2013 року

4554

У лютому 2013 р. для іноземних студентів юридичного факультету був проведений науково - практичний лекторій «Права та обов'язки іноземців в Україні». Докладніше

 

25 березня 2013 року

345345Голосуй з 15 по 25 березня за учасниць конкурсу «Красуня університету - 2013»! 

Переможниця голосування отримає спеціальний приз від профкому та титул «Міс Профком» на фіналі конкурсу «Красуня університету - 2013», який відбудеться 27 березня!

Підтримай учасницю від юридичного факультету  студентку групи ЮП-12 - Незнайко Богдану

Голосування триватиме на сайті профкому з 08:00 15 березня до 20:00 25 березня.

Перейти до голосування

 

25 березня 2013 року

356756 24 березня 2013 року юридичний факультет взяв участь у Дні відкритих дверей Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Докладніше  3655656

 

18 березня 2013 року

643643Увага!

27 березня 2013 року, о 16-00, в актовій залі Головного корпусу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбудеться конкурс "Міс Університет".

Прийдіть і підтримайте учасницю від юридичного факультету - студентку групи ЮП-12 - Незнайко Богдану

 

15 березня 2013 року

634634До уваги студентів 4-го курсу юридичного факультету денної форми навчання!

16 квітня 2013 року, о 9-00, буде проходити медичний огляд.

При собі мати результати флюорографічного обстеження.

 

13 березня 2013 року

21353215До уваги студентів 4-го курсу!

Згідно з навчальним планом підготовки бакалавра права для вас семестр розпочинається після проходження виробничої практики.

Початок семестру з 18-го березня 2013 року, за нижнім тижнем.

 

11 березня 2013 року

658568Практико-освітній центр "Юридична допомога" юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна оголошує конкурсний набір консультантів до Юридичної клініки серед студентів 2-4-х курсів юридичного факультету.

Завданням юридичної клініки є надання безоплатної правової допомоги громадянам та громадським об'єднанням, а також забезпечення практичної підготовки студентів юридичного факультету до професійної діяльності, формування розуміння соціального значення юридичної професії.

Наші координати: майдан Свободи, 6 (Північний конкурс), 1 поверх, ауд.145. тел.: 707-50-81

 

09 березня 2013 року

235523Шановні студенти!

Оголошено реєстрацію на Другий студентський конкурс з корпоративної соціальної відповідальності. Партнер конкурсу – компанія “Ernst & Young”, міжнародний лідер з аудиту та консультування з питань ведення бізнесу. 

Участь студентів у конкурсі – унікальний вклад у майбутню успішну кар’єру!

Детальні інформація та реєстраційна форма в додатку.

 

06 березня 2013 року

 
Любі жінки та дівчата!
 

45754575632Керівництво юридичного факультету висловлює Вам найщиріші вітання з нагоди свята весни, любові та краси – Міжнародного жіночого дня - 8 березня!

Жінка – це храм любові і добра, запорука миру і розуміння!

То ж від усієї душі бажаємо Вам здійснення всіх життєвих планів, надій і мрій!

Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай лагідне сонце і легкий вітерець пробудження принесуть у Ваші серця радість і спокій, мир і злагоду, віру у щастя і добробут, впевненість у завтрашньому дні!

Нехай лише заради однієї Вашої посмішки весь світ захоче змінитися на краще! Нехай маленьке жіноче щастя кожної з Вас стане високою метою для кожного справжнього чоловіка!

Бажаємо Вам гарного настрою, міцного здоров’я, всіх земних радощів!

 

05 березня 2013 року

365765До уваги майбутніх абітурієнтів!

24 березня 2013 Каразінський університет запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей.

Захід пройде за адресою: площа Свободи, 4, головний корпус університету (станція метро «Держпром», «Університет»).

Початок зустрічі о 09:00.


Просмотреть увеличенную карту 

 

05 березня 2013 року

До уваги викладачів і студентів юридичного факультету!

35676565За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України, в 2013 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься 8 Березня - Міжнародний жіночий день (п'ятниця).

 

04 березня 2013 року

213523З метою вдосконалення навчально-виховного процесу в університеті та відповідно до "Положення про конкурс на кращу студентську групу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна", затвердженого наказом ректора від 20.11.2009 року № 0501-1/197, буде проведено конкурс на кращу студентську групу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна:

1. Перший етап (на факультетському рівні) у березні 2013 року;

2. Другий етап (на загальноуніверситетському рівні) у квітні 2013 року.

3. Подання документів, що підтверджують досягнення студентської групи, - до 01 квітня 2013 року. 

 

03 березня 2013 року

54544520 березня 2013 року у клубі Radmir відбудеться щорічний захід"Містер універ".

Підтримаймо учасника від юридичного факультету Олександра Назіма!

Голосування на блозі студентів університету

 

 

02 березня 2013 року

657766З метою вдосконалення університетської системи моніторингу якості освіти та на виконання Програми розвитку університету на 2010-2020 рр. з 11.03.2013 по 15.03.2013 на юридичному факультеті буде проведено 21-й етап опитування "Викладач очима студентів" для студентів університету 1-4-х курсів.

 

01 березня 2013 року

 
Шановні абітурієнти!
 

8645Не раз Вам доводилося чути від дорослих, як важливо знайти своє місце в житті. Тоді Ви над цим не замислювалися, бо знали, що Ваше місце у Вашій родині, в школі, серед друзів. І лише зараз – на порозі початку дорослого життя – починаєте розуміти, наскільки це важливо – обрати свій правильний шлях, що пов’язаний ще і з професією!

Ким бути? Це питання стоїть перед кожним випускником, який сьогодні закінчує школу.

Запрошуємо Вас отримати вищу юридичну освіту на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна!... докладніше

 

 

27 лютого 2013 року

34534543До уваги студентів 4-5-курсів!

Адвокат Лихачов Роман Борисович запрошує Вас для проходження виробничої практики та стажування з можливістю подальшого працевлаштування на посаді помічника адвоката (офіси розташовані в м.Харків та області).

Крім того, у зв'язку з наявністю вакансій та розширенням штату готовий розглянути можливість працевлаштування випускників 2013 року на посади помічника адвоката на конкурсних засадах.

Контактні телефони: 067 5755939, 093 6110690

 

26 лютого 2013 року

20 квітня 2013 року відбудеться День випускника Харківського університету. Докладніше

 

25 лютого 2013 року

Крупному агропромисловому холдингу потрібен помічник юриста. Докладніше

 

22 лютого 2013 року

34634654Дорогі колеги! Вітаємо Вас із Днем Захисника Вітчизни!

У цей день ми вшановуємо всіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм. Нарешті, 23 лютого – свято чоловіків – чоловіків, які захищають спокій наших домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства.

Зі святом Вас – чоловіки!

 

21 лютого 2013 року

Дорогі студенти та викладачі!

Прийміть сердечні вітання з нагоди державного свята — Дня рідної мови!

53672123155321Свято рідної мови за рішенням ЮНЕСКО відзначають 21 лютого всі народи Землі. Рідне, материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять усього народу, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів поколінь.

Повертаймо українській мові роль творця духовного відродження української нації, духовного світу людини.

Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній.

Любіть, плекайте та збагачуйте рідну мову!

 

19 лютого 2013 року

3567До уваги відвідувачів сайту!

20 лютого 2013 року за ініціативи Навчально-наукової психологічної служби Каразінського університету відбудеться лекція на тему: «Інтуїція: грані можливого».

Лектор: психолог-методист Максим Валерійович Ніколаєвський.

Тематика лекції:

- Що таке інтуїція та якою вона буває.

- Чи можна розвивати інтуїтивні здібності.

- Коли варто чи не варто покладатися на власну інтуїцію. 

Початок заходу: о 13:30

Місце проведення: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, права сторона, 4-й поверх, ауд. 435. Вхід вільний.

 

18 лютого 2013 року

Шановні гуртківці! Увага! 

Перше засідання Школи приватного права у другому семестрі відбудеться 19 лютого 2013 року, о 15:00, в ауд. 426.

 

16 лютого 2013 року

Увага! 

15 лютого 2013 року, з 17-00 до 19-00, в аудиторії 2-49 Головного корпусу університету відбувся Круглий стіл, присвячений обговоренню теми «Правове регулювання сурогатного материнства в Україні».

Доповідачі: адвокати Максим Шевердин, Світлана Бабич, Олексій Макаренко

 

12 лютого 2013 року

Увага!

15 лютого 2013 року, з 17-00 до 19-00, в аудиторії 2-49 Головного корпусу університету відбудеться Круглий стіл співробітників та студентів юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна з членами Харківського регіонального відділення Асоціації правників України, присвячений обговоренню теми «Правове регулювання сурогатного материнства в Україні».

 

11 лютого 2013 року

 
До уваги викладачів юридичного факультету!
 

Розпочато роботу над першим випуском Вісника Серія "Право" за 2013 рік. Статті приймаються до 01 квітня 2013 року. Також повідомляємо, що змінено оплату за статтю.

Більш детальну інформацію можна отримати в редакції журналу.

 

 

11 лютого 2013 року

 
До уваги студентів 3-го курсу!
 

754У середу, 13 лютого 2013 року, о 9-00, буде проводитися медогляд.

Усім мати при собі довідку про флюорографічне обстеження (ФЛГ).

Тим, хто не пройшов ФЛГ, є можливість це зробити з 8-00 у приміщенні Харківської обласної студентської лікарні № 20 (вул.Дарвіна, 10).

 

 

08 лютого

До уваги студентів факультету пропонується розклад навчальних занять на 1-5-х курсах юридичного факультету у весняному семестрі 2012/2013 навчального року.

 

 

07 лютого 2013 року

 
До уваги студентів 1-3-х і 5-го курсу!
 

Другий семестр 2012/2013 н.р. розпочинається 11 лютого 2013 року за верхнім тижнем.

 
До уваги студентів 4-го курсу!
 

З 11 лютого 2013 року упродовж 5-ти тижнів по 17 березня 2013 року - виробнича практика.
З 18 березня 2013 року - початок другого семестру 2012/2013 року за нижнім тижнем.

 

 

07 лютого 2013 року

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІIІ Міжнародної конференції молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави», що ініціює юридичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у рамках Internet-заходу. До Вашої уваги інформлист до цієї конференції: українською, російською та англійською мовами.

 

 

05 лютого 2013 року

213533До уваги студентів 2-го курсу (чоловічої і жіночої статі)!

14 лютого 2013 року о 15 год.15 хв. (5-а пара) у Великій фізичній аудиторії (головний корпус) відбудеться зустріч тих студентів, що виявили бажання проходити військову підготовку, з керівниками військових кафедр:

- Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХУПС);

-Факультету військової підготовки Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (ФВП НТУ "ХПІ");

-Академії внутрішніх військ МВС України.

На цій зустрічі студенти матимуть можливість обрати фах військової підготовки.

Зразки документів, необхідних для подання на військову кафедру, будуть подані до деканатів до 19 лютого 2013 року.

Військово-мобілізаційний відділ ХНУ імені В.Н. Каразіна

 

04 лютого 2013 року

3 лютого 2013 року юридичний факультет взяв участь у Дні відкритих дверей Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Докладніше...

 

30 січня 2013 року

776567

На урочистому засіданні Асамблеї Вчених рад університету, з нагоди 208-ї річниці з дня відкриття Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, 29 січня 2013 року, декана юридичного факультету Кагановську Т.Є. було нагороджено Премією ІІ ступеня за значні успіхи в удосконаленні змісту й методик навчально-виховного процесу та значний внесок у науковий доробок університету. 

Ми щиро вітаємо Тетяну Євгеніївну з цією подією у її житті! Бажаємо їй здоров'я, нових професійних успіхів і творчих ідей!

 

Колектив співробітників юридичного факультету

 

28 січня 2013 року

Керівництво юридичного факультету вітає студентів усіх курсів з успішним складанням сесії!

Бажаємо Вам гарних канікул, багатих на нові, приємні події і враження! І повернення до навчального процесу, сповненими творчих сил, натхнення і ентузіазму!

 

26 січня 2013 року

29 січня 2013 року відбудеться Асамблея Вчених рад університету, присвячена 208-й річниці з дня відкриття Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Програма заходу:

— Покладання квітів до пам'ятника засновнику університету Василю Назаровичу Каразіну о 13:00;

— Урочисте засідання Асамблеї Вчених рад університету о 14:00 | головний корпус університету, Актова зала.

 

25 січня 2013 року

25323Усіх студентів нашого факультету від щирого серця вітаємо з Днем студента і бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні, творчої наснаги і любові!

Це свято всіх тих, хто незалежно від національності та віку до цих пір відчуває в собі дух студентства!

Хай живуть студенти!

25 січня – це день святої мучениці Тетяни. Будучи донькою багатого римлянина вона обрала путь духовного розвитку, піклувалась про хворих, допомагала жебракам и проповідувала віру в Христа, за що і була засуджена до мученицької смерті і жорстоко страчена.

Як студентське свято, цей день веде свій відлік з XVIII століття. Тоді коли у 1755 році, у День великомучениці Тетяни, імператриця Єлизавета підписала указ про створення у Москві першого університету. Згодом у одному з флігелів старої будівлі університету було створено домову церкву святої мучениці Тетяни. Таки і стала свята Тетяна покровителькою студентства!

 

21 січня 2013 року

Шановні відвідувачі сайту! До вашої уваги пропонується звіт про культурно-просвітницьку діяльність юридичного факультету у І семестрі 2012-2013 н.р.

 

21 січня 2013 року

 
До уваги магістрів (денної та заочної форм навчання) кафедри державно-правових дисциплін!
 

22 січня 2013 року о 14:00
відбудеться засідання кафедри з порядком денним, який передбачає:

 1.  Попередній захист дипломних робіт студентами 7 курсу юридичного факультету заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр».
 2. Про затвердження матеріалів педагогічної практики студентів п’ятого курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» денної форми навчання.

Явка магістрів обвов’язкова!

 

17 січня 2013 року

2353522533 лютого 2013 року Каразінський університет запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей.

Майбутні студенти зможуть ознайомитись із факультетами та напрямками, за якими ведеться підготовка в університеті. Відбудеться презентація факультетів, а також зустрічі з адміністрацією університету, деканами факультетів та представниками приймальної комісії університету, які нададуть інформацію про правила прийому на 2013 рік.

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого майбутні студенти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

Початок заходу о 9:00, адреса пл. Свободи, 4, головний корпус університету (станція метро «Університет», «Держпром»).

 

17 січня 2013 року

Шановні колеги! запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІIІ Міжнародної конференції молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави», що ініціює юридичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у рамках Internet-заходу. Докладніше...

 

14 січня 2013 року

 
До уваги студентів заочної форми навчання!
 

Розклад складання державних екзаменів і захисту дипломних робіт!

 

14 січня 2013 року

 
До уваги завідувачів кафедр і співробітників кафедр юридичного факультету!
 

Згідно з розпорядженням декана юридичного факультету №3901/06 від 17.12.2012 року "Про перевірку навчально-методичного забезпечення на факультеті" з метою усунення недоліків за наслідками загальноуніверситетської перевірки навчально-методичного забезпечення, що проводилася на факультеті 28.11.2012 року, на кафедрах факультету буде проведено поточну перевірку навчально-методичного забезпечення роботи у лютому місяці 2013 року згідно із затвердженим графіком.

 

12 січня 2013 року

 
До уваги студентів юридичного факультету!
 

Згідно з наказом ректора № 0202-1/225 від 03 листопада 2012 року:

- зимовий підсумковий контроль триватиме з 03 січня 2013 року по 25 січня 2013 року;

- після складання останнього екзамена на факультеті буде встановлено 5 додаткових днів для ліквідації студентами незадовільних результатів;

- термін зимових канікул встановлено з 26 січня 2013 року по 10 лютого 2013 року;

- заняття у другому семестрі 2012/2013 навчального року розпочнуться з 11 лютого 2013 року.

 

11 січня 2013 року

 
До уваги кураторів академічних груп!
 

Згідно з розпорядженням ректора ХНУ імені В.Н. Каразіна від 30.11.2012 року № 0104-770 у своїх підопічних групах перед початком кожних канікул Вам необхідно провести Уроки (лекції) з правил дорожнього руху.

7 січня 2013 року

52

 

3 січня 2013 року

454 січня в аудиторії 4.54 головного корпусу о 15.15 відбудеться презентація програми GLOBAL UGRAD 2013. В рамках презентації ви зможете отримати інформацію про стажування в університетах США впродовж року. Програма покриває всі витрати учасників.

 

30 грудня 2012 року

42

 

17 грудня 2012 року

До уваги студентів юридичного факультету пропонується розклад зимової екзаменаційної сесії юридичного факультету 2012/2013 навчального року

 

17 грудня 2012 року

З метою становлення сучасного юриста з розвинутим самостійним мисленням, який здатен правильно аналізувати широке коло актуальних питань соціуму, 14 грудня 2012 року, на базі юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, відбулося засідання ІV Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів під загальним гаслом «Верховенство права-основоположний принцип правової держави». Докладніше

 

14 грудня 2012 року

До Вашої уваги пропонується фотозвіт з відкритої лекції з муніципального права на тему "Організація роботи місцевих рад" у приміщенні Великої зали виконкому Харківської міської ради. 13 грудня 2012 року.

 

14 грудня 2012 року

До Вашої уваги пропонується фотозвіт з Міжнародної конференції, присвяченої памяті видатного польського активіста та захисника прав дітей Януша Корчака.12 грудня 2012 року.

 

14 грудня 2012 року

13 грудня 2012 в приміщенні великого залу виконкому Харківської міської ради відбулася відкрита лекція по муніципальному праву на тему "Організація роботи місцевих рад". Лекцію студентам 4 курсу юридичного факультету прочитав завідувач кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права к.ю.н., доцент, депутат Харківської міської ради М.М.Воронов. Лекція була проведена в залі пленарних засідань міської ради. Студенти ознайомилися з організацією роботи Харківської міської ради та її виконавчих органів. Особлива подяка в організації даної лекції секретарю Харківської міської ради О.М.Новаку.

 

13 грудня 2012 року

Юридичний факультет, разом із Українсько-Польським Центром ХНУ імені В.Н. Каразіна, став співорганізатором міжнародної конференції, присвяченої памяті видатного польського активіста та захисника прав дітей Януша Корчака. Докладніше...

 

12 грудня 2012 року

До уваги магістрів денної та заочної форми навчання пропонуються методичні рекомендації з виконання, оформлення й захисту дипломної (магістерської) роботи зі спеціальності „правознавство”.

 

10 грудня 2012 року

До уваги магістрів денної та заочної форм навчання юридичного факультету пропонується програма та методичні рекомендації до проходження педагогічної практики.

 

 

4 грудня 2012 року

143Колектив співробітників і студентів юридичного факультету вітає Кагановську Тетяну Євгеніївну – декана юридичного факультету, доктора юридичних наук, професора з перемогою у XIV обласному конкурсі «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації «Декан факультету»!

Завдяки Вашому ентузіазму і гідності зберігається і примножується самобутність і кращі традиції юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна! Ваша майстерність, яскравий талант керівника і вченого та одержимість професією завжди захоплюють та спонукають нас до нових звершень на освітянській ниві!

У цей день прийміть наші щирі побажання подальших успіхів, розвитку і процвітання Вашої професійної діяльності, творчих сил та наснаги!

 

4 грудня 2012 року

До уваги студентів юридичного факультету! Зверніть увагу на зміни у розкладі зимової заліково-екзаменаційної сесії!
Заліковий тиждень триватиме з 24 грудня 2012 року до 29 грудня 2012 року;
Екзаменаційна сесія - з 03 січня 2013 року до 25 січня 2013 року!

 

3 грудня 2012 року

До уваги студентів 4 і 5-го курсів юридичного факультету!

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна запрошує Вас на ІІІ Ярмарок вакансій, що відбудеться 06 грудня 2012, з 13-00 до 16-00, у Колонній залі Північного корпусу!

 

3 грудня 2012 року

Mobiliaties for innovations & development. Докладніше

 

28 листопада 2012 року

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі IV Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів «Верховенство права – основоположний принцип правової держави», який відбудеться 14 грудня 2012 року на базі юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Докладніше

 

26 листопада 2012 року

До Вашої уваги пропонується фотозвіт з VІI Міжнародної науково-практичної конференції «Від громадянського суспільства – до правової держави».

 

26 листопада 2012 року

23 листопада у Колонній залі Північного корпусу відбулася VІI Міжнародна науково-практична конференція «Від громадянського суспільства – до правової держави», яку розпочала урочистим вітальним словом декан юридичного факультету, д.ю.н., професор Кагановська Тетяна Євгеніївна. Докладніше...

 

25 листопада 2012 року

555Вітаємо студенток 5-го курсу юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Олену Коваленко та Юлію Чуприну, які посіли ІІІ місце у ХІ Всеукраїнських судових дебатах з цивільного права та процесу імені С. Дністрянського. До Вашої уваги пропонується фотозвіт з цієї події.

 

17 листопада 2012 року

16 листопада 2012 року у рамках програми Legislative Fellows Program (Програма стажування працівників законодавчої влади ? LFP), що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти та фінансується Державним Департаментом США, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна відвідав заступник менеджера м.Цинциннаті - міста-побратима Харкова- Скотт Стайлз. Докладніше...

 

14 листопада 2012 року

23 листопада 2012 року, о 13-30, в ауд.424, відбудеться засідання гуртка кафедри державно-правових дисциплін «Актуальні правові проблеми сучасної молоді».

Запрошуються усі бажаючі студенти юридичного факультету!

 

 

12 листопада 2012 року

До уваги студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів "спеціаліст", "магістр" денної і заочної форм навчання! Зразок оформлення титульної сторінки до дипломного проекту, Зразок оформлення завдання на дипломний проект.

 

9 листопада 2012 року

06 листопада в ХНУ імені В.Н. Каразіна пройшло обговорення проекту Закону України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”. Докладніше

 

9 листопада 2012 року

До уваги студентів денної форми навчання пропонується перелік езаменів та заліків зимової сесії на юридичному факультеті у 2012 / 2013 навчальному році

 

8 листопада 2012 року

До уваги магістрів юридичного факультету денної і заочної форми навчання, аспірантів, здобувачів і молодих учених віком до 35 років! 14 грудня 2012 року на юридичному факультеті о 10-00 відбудеться Науковий круглий стіл «Верховенство права – основоположний принцип правової держави». Участь магістрів денної форми навчання, аспірантів, здобувачів і молодих учених віком до 35 років юридичного факультету ОБОВ'ЯЗКОВА! Докладніше

 

7 листопада 2012 року

Сьогодні, 7 листопада 2012 року, для студентів юридичного факультету було проведено презентацію проекту Освітніх ініціатив Фонду Віктора Пінчука, спряваних на формування нового покоління українських професійних еліт. Докладніше

 

7 листопада 2012 року

Увага!

Для співробітників та студентів юридичного факультету буде проведено ексклю52зивну презентацію стипендіальної програми фонду Віктора Пінчука.

Програма стосується отримання фінансової допомоги для навчання в кращих університетах світу, а також – для проведення в них академічних досліджень викладачами.
Презентація відбудеться 7 листопада 2012 року об 11-00 в аудиторії 429.

 

7 листопада 2012 року

До уваги студентів II-го та III-го курсів!!!
09.11.2012  року о 13:30  відбудеться засідання наукового гуртка з «Конституційного права України». Тема: «Проблемні питання виборчого процесу (на прикладі виборів народних депутатів України 28.10.2012 року)»

 

6 листопада 2012 року

До уваги студентів II-го курсу денної та заочної форми !
Курсові роботи з «Конституційного права» подаються на кафедру конституційного, муніципального і міжнародного права у 2-х примірниках до 15 листопада 2012 року:

 1. надрукований екземпляр;
 2. електронна версія (на e-mail кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права);

Приклад електронної версії прикріпленого файлу:

Російською мовою прізвище та група студента (Иванов ЮП-21);

Microsoft Office Word 2003;

E-mail: kmmp@ukr.net

 

5 листопада 2012 року

04 листопада 2012 року юридичний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна взяв участь у проведенні Дня відкритих дверей.

Усі бажаючі отримали презентаційний буклет факультету та вичерпну інформацію про особливості вступної кампанії у 2012 році. До Вашої уваги пропонується фотозвіт з цієї події.

 

1 листопада 2012 року

До Вашої уваги пропонується план розвитку юридичного факультету на 2012 рік

 

26 жовтня 2012 року

45

 

25 жовтня 2012 року

413

 

24 жовтня 2012 року

До уваги студентів юридичного факультету!
26 жовтня 2012 року о 13-30 в аудиторії 424 відбудеться засідання гуртка "Актуальні правові проблеми сучасної молоді"

 

22 жовтня 2012 року

Вакансія помічника юриста для студентів. Докладніше...

 

19 жовтня 2012 року

Дорогі друзі! Запрошуємо вас на щорічний конкурс першокурсників ALMA MATER, який відбудеться 29 жовтня о 16-00 в актовій залі Головного корпусу.

 

17 жовтня 2012 року

Навчальний план для студентів 1-5 курсів юридичного факультету на 1та 2 семестр 2012/2013 навчального року

 

15 жовтня 2012 року

До уваги студентів II-го курсу!
Курсові роботи з «Конституційного права» необхідно подати на кафедру конституційного, муніципального і міжнародного права у 2-х примірниках 
до 15 листопада 2012 року:
1) надрукований екземпляр;
2) електронна версія (на e-mail кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права);
Приклад електронної версії прикріпленого файлу:
- Російською мовою прізвище та група студента;
- Microsoft Office Word 2003;
- E-mail: kmmp@ukr.net

 

11 жовтня 2012 року

66 От всей души поздравляем с Днем рождения нашего любимого декана и заведующего кафедрой государственно-правовых дисциплин -

  Кагановскую Татьяну Евгеньевну!  

Только сильные духом женщины рождаются в такой день!!!  Вы стали деканом юридического факультета в непростое для нашей страны время. Такие люди, как Вы, незаменимы при работе в большой команде. Вы помогали возродить юридический факультет, вдохнули в него новую жизнь, а теперь сохраняете его самобытность и своим примером вдохновляете нас на постоянный поиск и познание мира.

Вы всегда отличались независимостью, оригинальностью суждений и стойкой жизненной позицией, и именно этим – личностным обаянием в сочетании с профессионализмом – Вы всегда были и остаетесь образцом для молодой смены, старшим товарищем и наставником.

Желаем Вам Настоящего Человеческого счастья, - а это взаимопонимание, удача, крепкое здоровье, любовь, близкие и дорогие люди рядом!!!

Мы рады, что именно Вы - самый лучший декан нашего самого лучшего факультета!!!

Мы вас очень любим и ценим!!!

 

10 жовтня 2012 року

До уваги викладачів юридичного факультету! Докладніше

 

9 жовтня 2012 року

До уваги студентів юридичного факультету всіх курсів, кураторів і викладачів!

З метою активізації виховної роботи серед студентства Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, залучення талановитої молоді до художньої самодіяльності, а також покращення різних форм дозвілля студентів в університеті буде проходити конкурс творчості першокурсників – «Alma mater – 2012».

Виступ юридичного факультету заплановано на 25 жовтня 2012 року на 15год.30 хв. у актовому залі головного корпусу.

Прийдіть і підтримайте своїх колег!

 

8 жовтня 2012 року

 
Шановні колеги!!!
 

24Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Без перебільшення хочеться зазначити сьогодні – Ви інтелектуальний потенціал нації. Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначається не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Впевнена, що юристи України, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть максимум зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.
Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм та активну участь у поширенні правових знань.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог! Хай чисте сумління і власна гідність супроводжують Вас на професійному шляху а тепло, щирість, віра і любов – у родинному житті.

  Декан юридичного факультету Т.Є. Кагановська

 

5 жовтня 2012 року

До уваги студентів і викладачів юридичного факультету! Святкування Дня юриста у Колонній залі Північного корпусу переноситься з 13-00 на 11-00 годину, у понеділок, 08 жовтня 2012 року!

 

5 жовтня 2012 року

344

 
Шановні наші викладачі!
 

Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших студентів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують.

Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Бажаємо Вам, дорогі викладачі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

  Декан юридичного факультету Т.Є. Кагановська

 

1 жовтня 2012 року

До уваги студентів і співробітників юридичного факультету! У понеділок, 08 жовтня 2012 року, о 13-00, у Колонній залі Північного корпусу відбудеться святкування професійного свята всіх працівників юридичної системи України – Дня юриста!

 

28 вересня 2012 року

До уваги студентів юридичного факультету!!! У п’ятницю, 05 жовтня 2012 року, о 13-30, в аудиторії 424 юридичного факультету відбудеться засідання гуртка кафедри державно-правових дисциплін «Актуальні правові проблеми сучасної молоді».

 

27 вересня 2012 року

Увага!
ШКОЛА ПРИВАТНОГО ПРАВА запрошує своїх учасників на унікальну зустріч, присвячену практичним аспектам приватного права в зарубіжних країнах

У четвер, 4 жовтня 2012 року, о 15-30, на засідання Школи приватного права прийде особливий гість – американський адвокат Конні Постеллі (Conni Postelli)! Вона розповість про свою практику в США, про власну юридичну фірму, про роботу в компанії General Motors і т.д.

 

21 вересня 2012 року

Увага! Розпочинає роботу школа педагогічної майстерності! Докладніше...

 

14 вересня

До уваги науковців! Вимоги щодо оформлення і змісту статей. Приклад оформлення бібліографії

 

13 вересня

У 2012-2013 навчальному року на юридичному факультеті в межах співробітництва з Левітт інститутом міжнародного розвитку (США) продовжується проект «Розбудова української незалежності та сталої демократії»... докладніше

 

13 вересня

На 2012/2013 н.р. кураторами студентських академічних груп призначені науково - педагогічні працівники за їх згодою. Докладніше...

 

12 вересня 2012 року

До уваги студентів і викладачів юридичного факультету!

Центр зв‘язків з громадськістю та пресою юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна нагадує Вам, що у І семестрі (на період з 01 жовтня по 28 грудня 2012 року) на юридичному факультеті заплановано заходи, що вимагають посиленої уваги з боку засобів масової інформації. З метою об’єктивного і оперативного висвітлення інформації про кожен захід, просимо відповідальних за проведення осіб, вчасно подавати анонс, фотозвіт і інформаційний звіт про зазначений захід на електронну адресу allasm1@yandex.ru. Докладніше...

 

12 вересня

Розклад занять на 1-5 курсах юридичного факультету у осінньому семестрі 2012/2013 навчального року. Докладніше...

 

10 вересня

До уваги студентів заочної форми навчання пропонується розклад проведення сесій на 2012-2013р.р.

 

8 вересня

14.09.2012 року о 13.30 в ауд. 4-24 відбудеться організаційне засідання гуртка кафедри державно-правових дисциплін «АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ» Запрошуються усі бажаючі студенти юридичного факультету.

 

7 вересня 2012 року

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі урочистої VІI Міжнародної науково-практичної конференції «Від громадянського суспільства – до правової держави». Докладніше

Буклет до конференції

 

7 вересня 2012 року

У середу, 19 вересня 2012 року, о 14-00 год., в аудиторії 429 відбудуться збори СНТ (Студентського наукового товариства) юридичного факультету. Докладіше

 

3 вересня 2012 року

Після нелегкої приймальної кампанії до лав великої юридичної родини приєдналося 89 майбутніх фахівців з права. Всього по факультету було подано 1800 заяв від абітурієнтів.

Тих, кому пощастило стати студентами-першокурсниками юридичного факультету – одночасно найстаршого і одного з молодих у структурі навчального закладу, напередодні 31 серпня і 01 вересня привітало керівництво вузу, а також напутнє слово молодь почула від декана обраного факультету, Кагановської Тетяни Євгеніївни, заступників декана, кураторів академічних груп. Докладіше

 

1 вересня 2012

1 вересня 2012 року 0 17-30 студенти-першокурсники юридичного факультету взяли участь у загальноміському заході зі святкування Дня знань на майдані Свободи.

 

1 вересня 2012

54

Шановні викладачі і студенти!

Щиро вітаю Вас з Днем знань і початком 2012/2013 навчального року.

Докладніше...

 

31 серпня 2012

Цьогоріч урочистості з нагоди посвяти першокурсників Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулися 31 серпня 2012 року о 10-00 год біля головного корпусу університету.

Програма заходів розпочалася з привітання ректора університету Віля Савбановича Бакірова.

Урочисту посвяту студенти закріпили своїм виступом, після чого відбулося покладання квітів до пам ' ятника засновника університету В.Н. Каразіна, несення університетського прапора; запалення факельної чаші «вогнем знань».

 

 

5 липня

До уваги абітурієнтів! Розклад співбесід, консультацій та вступних іспитів. Докладніше

 

26 червня

До уваги абітурієнтів! Графік роботи Приймальної комісії університету

докладніше

 

15 червня

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі урочистої VІI Міжнародної науково-практичної конференції «Від громадянського суспільства – до правової держави»

докладніше

 

13 червня

До уваги студентів 3 курсу

Список студентів, які успішно склали вступні випробування на кафедрі військової підготовки

 

08 червня 2012 року

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі урочистої VІI Міжнародної науково-практичної конференції «Від громадянського суспільства – до правової держави», присвячен ої 10-річчю створення кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету.

Захід відбудеться 23 листопада 2012 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна .

Додаткову інформацію щодо напрямків роботи конференції, вимог до участі, вимог до оформлення змісту статей буде висвітлено пізніше на сайті юридичного факультету і веб-сайті університету. Слідкуйте за анонсами!

 

03 червня 2012 року

Шановні друзі!

Прийміть сердечні вітання зі святом Трійці! Нехай це свято надихає всіх нас на добрі справи, наповнює серця любов ' ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Це величне свято є торжеством віри у Бога, духовності та моральності. Свято Трійці надає всім нам силу жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

 

28 травня

Юридичний факультет вітає своїх випускників – магістрів і спеціалістів 2012 року!

докладніше

 

25 травня 2012 року

До уваги випускників пропонується робочий план підготовки і проведення урочистого випуску студентів 28 травня 2012 року

 

21 травня 2012 року

До уваги студентів!

ВИТЯГ

з наказу ректора № 0202-1/083

Про моніторинг якості освіти

З метою створення сприятливих умов для складання студентами підсумкового контролю та державної атестації

НАКАЗУЮ:

1. Письмову апеляцію на результат підсумкового контролю можна подати в день оголошення оцінки, вказавши конкретні причини незгоди з оцінкою.

2. Студенти, які одержали під час сесії більше двох незадовільних оцінок, відраховуються з університету.

3. Студентам, які одержали під час сесії не більше двох незадовільних оцінок, дозволяється ліквідувати академзаборгованість по початку наступного семестру.

4. Студенти, які не з' явились на екзамен без поважних причин, вважаються такими, що одержали незадовільну оценку.

5. Студенти, які не з' явились на екзамен без поважних причин та мають право на ліквідування академзаборгованості, перескладають екзамен лише після закінчення підсумкового контролю.

 

09 травня 2012 року

Шановні ветерани!

Ми – вдячні нащадки, завжди памятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.

Завдяки Вам, захисники Вітчизни, ми можемо спокійно та впевнено жити, працювати, виховувати дітей, тому що знаємо – в скрутну хвилину Ви з мужністю станете на захист рідної країни!

Зі святом Вас, дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! Низький уклін Вам за стійкість і мужність, за те, що, пройшовши крізь спалахи вогняних років, Ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів, за подвиги в роки війни!

Міцного здоров'я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя, злагоди Вам і Вашим родинам.

 

 

08 травня 2012 року

Сьогодні, у аудиторії 429 юридичного факультету, відбулося урочисте закриття роботи наукового гуртка «Школа приватного права» у межах 2011/2012 навчального року. Докладніше

 

03 травня 2012 року

До уваги студентів-спеціалістів заочного відділення!

Доводимо до Вашого відома, що з 14-го по 17 травня 2012 року,
початок о 10-00 год. у ауд.434 юридичного факультету буде тривати захист дипломних робіт

 

01 травня 2012 року

Шановні друзі!

Щиро вітаю Вас з і святом весни та праці – Першотравнем ! Бажаю весняного настрою, міцного здоров'я, здійснення найзаповітніших мрій і сподівань !

Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.

Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Многая літа!

 

27 квітня 2012 року

Сьогодні, 27 квітня 2012 року, на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна проходить VII Міжнародна науково-практична Internet - конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Від громадянського суспільства-до правової держави». Детальніше

 

20 квітня 2012 року

До уваги студентів 2-3-х курсів юридичного факультету!

четвер, 03 травня 2012 року, о 15-00, на кафедрі конституційного, муніципального і міжнародного права відбудеться засідання наукового гуртка під керівництвом к.ю.н. Зубенко Г.В. Тема обговорення: «Проблеми реформування виборчого законодавства в Україні».

 

15 квітня 2012 року

Шановний колективе юридичного факультету!

З відчуттям неосяжної радості і від щирого серця поздоровляю Вас зі святом світлого Воскресіння Христового!

Нехай у ваших серцях оселиться радість і душевний спокій, а Божа милість супроводжує Вас по життю, дає спокій у серцях, укріплює віру та живить душу!

Нехай до Вашої оселі прийде здоров'я, мир, любов, щастя, добробут, душа нехай стане світлішою, серце сповниться любов'ю, а помисли будуть щирими та добрими.

Усіх Вам земних благ!

Декан факультету Кагановська Т.Є.

 

29 березня 2012 року

Сьогодні відбувся фінал конкурсу «Красуня університету – 2012». Від юридичного факультету брала участь Шокало Анна, студентка 2 курсу, групи ЮП-23. Дівчата змагалися у таких конкурсах – ораторський та творчий конкурс, що допомогло виявити кращих з кращих. Наша учасниця здобула титул «Міс грайливість». Фотозвіт

 

25 березня 2012 року

Сьогодні у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбу вся «День відкритих дверей». Захід відвідали всі бажаючі дізнатися найбільш повну інформацію про   правила прийому у 2012 році . Програмою заходу було передбачено знайомство з факультетами та напрямками підготовки в університеті. Фотозвіт

 

14 березня 2012 року

14 березня 2012 року в нічному клубі «Радмір» відбулася конкурсна програма під назвою «Містер Університет – 2012», у якому взяли участь юнаки – студенти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна – представники 14-ти факультетів. Детальніше

 

13 березня 2012 року

30 березня 2012 року з 12 00 до 16 00 відбудеться Ярмарок вакансій для студентів юридичних вузів, організований співробітниками та студентами юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна спільно з Харківським регіональним відділенням Асоціації правників України.

 

12 березня 2012 року

15 березня 2012 року з 16 30 до 19 00 відбудеться щомісячна зустріч співробітників та студентів юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна з членами Харківського регіонального відділення Асоціації правників України, присвячена темі «Розгляд справ в Європейському суді».

 

07 березня 2012 року

Найчарівніших представниць юридичного факультету щиро вітаємо з Міжнародним святом Жінок – Днем 8-го Березня!

Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса.

У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного добробуту, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються найзавітніші мрії!

Керівництво факультету

 

01 березня 2012 року

До уваги студентів 1-5-х курсів денної форми навчання!

Завантажити навчальний план для студентів 1-5-х курсів юридичного факультету на 2 семестр 2011/2012 навчального року можна за цим посиланням

 

23 лютого 2012 року

Зі святом Вас, захисники Вітчизни!

23 лютого народ України святкує День захисника Вітчизни. У цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Користуючись нагодою, хочемо привітати Вас з Днем захисника Вітчизни, побажати міцного здоров'я, щастя, творчої наснаги і успіхів у нелегкій праці захисника Батьківщини.

Щиро зичимо вам доброго здоров ' я, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких.

Керівництво юридичного факультету

 

13 лютого

До уваги студентів усіх курсів! Детальніше...

 

9 лютого

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V І I Міжнародної конференції молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства – до правової держави», що ініціює юридичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у рамках Internet -заходу. Детальніше...

 

6 лютого 2012 року

05 лютого 2012 року юридичний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна взяв участь у проведенні Дня відкритих дверей. Детальніше...

 

3 лютого 2012 року

До уваги студентів!

Другий навчальний семестр розпочинається з 9-го лютого 2012 року за розкладом понеділка нижнього тижня!

 

31 січня 2012 року

Увага! 5 лютого 2012 року Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна проводить ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! Детальніше

 

30 грудня 2011 року

Шановні колеги – співробітники юридичного факультету і студенти! Щиро вітаю Вас з Новим 2012 роком і Різдвом Христовим!... Детальніше

 

19 грудня 2011 року

Фотозвіт з магістерського Круглого столу. Дивитись

 

09 грудня 2011 року

09 грудня 2011 року в клубі «Місто» відбувся фінал найкрасивішого конкурсу краси Харкова «МІС ЮРИСТ-2011»... Детальніше

 

01 грудня 2011 року

До уваги студентів та викладачів юридичного факультету!

  Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі «Глобалізація та її вплив на сучасні правові системи», що відбудеться 16 грудня 2011 року о 14 00 на юридичному факультеті... Детальніше...

 

21 листопада 2011 року

Пам ' ятка студенту. Детальніше...

 

17 листопада 2011 року

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!!!

Від щирого серця в цей святковий день бажаємо всім Вам творчого натхнення у справах, нових злетів та вершин, міцного здоров'я та подальшої наснаги у навчанні та громадській активності, спрямованої на захист прав та інтересів студентства. Бажаємо досягти поставленої мети, володіти завжди цікавою та корисною інформацією, не втрачати жаги до життя та молодості! Детальніше...

 

15 листопада 2011 року

У понеділок, 14 листопада 2011 року, було підведено підсумки відзначання

Тижня української писемності та мови на юридичному факультеті.

Висловлюємо щиру подяку всім групам юридичного факультету, які підтримали ініціативу традиційного відзначання цього свята саме на юридичному факультеті!!!

Це свято було встановлене У казом Президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Таким чином за майстерність прояву писемної форми мови, незважаючи на складність оцінювання і відповідальність перед авторами стіннівок, комісія факультету з організаційно-виховної роботи так розподілила місця поміж групами:

І місце: ЮП-34, ЮП-52, ЮП-42, ІІ місце: ЮП-31, ЮП-32, ЮП-11, ІІІ місце: ЮП-24, ЮП-12, 4-й курс

Керівництво юридичного факультету

8 листопада 2011 року

9 листопада український народ відзначає День української писемності та мови! То ж щиро вітаємо НАС з цим святом!... Детальніше...

7 листопада 2011 року

06 листопада 2011 року юридичний факультет взяв участь у Дні відкритих дверей Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна... Детальніше...

1 листопада 2011 року

Увага! 6 листопада 2011 року Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна проводить ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! Детальніше...

1 листопада 2011 року

До уваги магістрів юридичного факультету денної і заочної форми навчання, аспірантів, здобувачів і молодих учених віком до 35 років! 9 грудня 2011 року на юридичному факультеті в аудиторії 429 о 10-00 відбудеться Науковий круглий стіл «Верховенство права – основоположний принцип правової держави». Участь магістрів денної форми навчання, аспірантів, здобувачів і молодих учених віком до 35 років юридичного факультету ОБОВ'ЯЗКОВА! Детальніше...

25 жовтня 2011 року

19 жовтня 2011 року в актовій залі Головного корпусу відбувся виступ першокурсників юридичного факультету у межах щорічного культурного заходу «Alma Mater». Детальніше...

25 жовтня 2011 року

У межах вступної кампанії «Абітурієнт–2012» викладачами і аспірантами юридичного факультету розпочато профорієнтаційну діяльність із загальноосвітніми закладами м. Харкова. Детальніше...

19 жовтня 2011 року

До уваги студентів 2-4-х курсів!!!! 21.10.2011 року о 13-30 на кафедрі конституційного, муніципального і міжнародного права відбудеться засідання наукового гуртка з конституційного права на тему: «Проблемні питання виборчого права і процесу в Україні».

19 жовтня 2011 року

12 жовтня 2011 року студенти юридичного факультету взяли участь у зустрічі з Данілом Тюрком, Президентом Республіки Словенія. Детальніше...

18 жовтня 2011 року

Семінар для студентів 5-го курсу – спеціалістів та магістрів і усіх бажаючих «Працевлаштування очима практиків». Детальніше...

12 жовтня 2011 року

7 жовтня о 14-00 у Колонній залі Північного корпусу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулися урочистості з нагоди Дня юриста. Детальніше...

5 жовтня 2011 року

У п'ятницю, 07 жовтня 2011 року, о 14-00, у Колонній залі (1-й поверх, головний вхід) Північного корпусу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна розпочнеться святкування професійного свята – Дня юриста.

30 вересня 2011 року

Юридичний факультет вітає з Днем Учителя! Детальніше

30 вересня 2011 року

Уже другий рік поспіль на факультеті з метою реалізації програми «Основи вільного суспільства», започаткованої Інститутом Левітта ( Leavitt Institute ) протягом року відбуватимуться заняття, присвячені американській системі правосуддя... Детальніше

27 вересня 2011 року

Шановні студенти, зверніть увагу на розпорядження по юридичному факультету про перевірку присутності студентів 1 - 5-х курсів денної форми навчання на заняттях! Детальніше

12 вересня 2011 року

Незабаром: з 7 по 11 листопада 2011 року на нашому факультеті заплановане проведення Тижня української писемності та мови... Детальніше

12 вересня 2011 року

Упродовж вересня місяця куратори академічних груп нашого факультету проведуть зі своїми підопічними низку виховних і роз'яснювальних бесід... Детальніше

9 вересня 2011 року

З 12.09. по 14.09. студенти юридичного факультету будуть брати участь у І етапі (репетиція та підготовка конкурсної програми) конкурсу «Альма матер - 2011».

7 вересня 2011 року

5 вересня 2011 року до нашого факультету прибула студентка юридичного факультету Вільнюського університету Моніка Амбрасайте... Детальніше

1 вересня 2011 року

Юридичний факультет розпочав зустріч зі своїми студентами 1-5-х курсів лекцією «Моя Україна – вільна держава», присвяченою 20-й річниці незалежності України... Детальніше

 

12 червня 2011 року

Студентам 3-го курсу денної та заочної форми навчання!

    Згідно з навчальним планом на 2010/2011 навчальний рік студенти третього курсу денної та заочної форми навчання зобов'язані пройти навчальну практику.
    Керівник практики юридичного факультету - викладач кафедри державно-правових дисциплін Борисов Станіслав Геннадійович... Детальніше

30 березня 2011 року

24 березня 2011 року на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся семінар «Нове антикорупційне законодавство України: новели та перспективи застосування, що був організований громадською організацією «Центр європейської інтеграції» за підтримки Програми сприяння Парламенту ІІ.

Обрання теми семінару зумовлено роботою, яка в даний час проводиться у Верховній Раді України, а саме прийняттям у другому читанні 15 березня 2011 року законопроекту про засади запобігання та протидії корупції. Після розгляду законопроекту у Верховній Раді України не вирішеними залишаються питання про декларування доходів та видатків публічними службовцями, проведення спеціальних перевірок щодо кандидатів на зайняття певних категорій посад в органах державної влади України та визначення кола осіб, на яких поширюватиметься згаданий закон.

Учасники заслухали доповіді та провели дискусії з представниками Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства юстиції України, Головного управління державної служби; в семінарі з доповідями також брали участь д.ю.н. Лук`янець Д.М. та к.ю.н. Климович О.В.

Було обговорено актуальні проблеми та казуси, що виникають на практиці в процесі реалізації функцій органами публічної влади в Україні, розглянуто методологію виявлення корупційних ризиків у проектах нормативно-правових актів України та механізми запобігання корупції, які можуть бути застосовані в Україні для підвищення ефективності діяльності публічної влади.

Результатом роботи семінару стали рекомендації до законопроекту про засади запобігання та протидії корупції, що будуть направлені до спеціалізованого Комітету Верховної Ради України та Міністерства юстиції України.

14 березня 2011

4 та 5 березня 2011 року, на базі юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася VI Міжнародна конференція студентів та молодих вчених під загальною назвою "Від громадянського суспільства - до правової держави", яка була присвячена різним аспектам проблематики правової науки в сучасних умовах. Заявлено було учасників – 180 представників України, Російської Федерації, Республіки Беларусь. З них студентів – 140, молодих вчених, аспірантів, здобувачів та ад'ъюнктів – 40. Прибуло більш 70 гостей з різних країн та міст України... Детальніше

20 вересня 2010 року

Юридический факультет Харьковского национального университета имени В.Н. Каразина проводит конференцию – "Перспективные направления развития науки гражданского права", которая состоится 1-2 октября в зале заседаний Ученого совета ХНУ имени В.Н. Каразина... Детальніше

5 травня 2009 року

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної  конференції «Від громадянського суспільства – до правової держави» за тематикою «Актуальні проблеми конституційного реформування в Україні»... Детальніше

4 травня 2009 року

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V Міжнародної конференції студентів та молодих вчених «Від громадянського суспільства – до правової держави»... Детальніше

25 жовтня 2009 року

Юрфак відкрив двері своїх кафедр і деканатів як майбутнім абітурієнтам, так і всім бажаючим подивитись на життя факультету очима студентів і викладачів.

23 жовтня 2009 року

Пройшов конкурс Alma mater, який відбувається кожного року в стінах Університету. Це творче змагання між факультетами та їх першокурсниками. Мета свята – познайомити, здружити, наповнити духом факультету – була досягнута на 100 відсотків! Головне наша традиція весело і на славу робити свою справу процвітає!!!

16 жовтня 2009 року

В рамках проведення чергового засідання гуртка „Школа приватного права” юридичного факультету до Університету із візитом завітав Голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, заслужений юрист України Єфим Ілліч Голянд . На зустрічі із студентами факультету пан Голянд поділився багаторічним досвідом роботи в адвокатурі, розповів про цікаві випадки з власної практики, зупинився на питаннях професійної етики адвоката, відповів на запитання майбутніх юристів.

14 вересня 2009 року

В рамках програми "Основи свободного суспільства", започаткованої Інститутом Левітта ( Leavitt Institute ) в Університеті протягом року відбуватимуться заняття, присвячені американській системі правосуддя, зокрема - суду присяжних, для студентів юридичного факультету. Заняття проводяться досвідченими юристами з США - суддями, адвокатами, науковцями. Програму присвячено вивченню фундаментальних проблем функціонування правової держави - верховенству права, правам людини, історії становлення демократичного суспільства та практиці втілення основних засад розвинутого правового суспільства. Всі заняття проводяться англійською мовою та є безкоштовними для студентів юридичного факультету. За результатами програми у студентів є шанс взяти участь у всеукраїнському та міжнародному конкурсах, що проводяться Інститутом Левіта.

08 жовтня 2009 року


Переглянути відео

Студенти і викладачі юридичного факультету святкують професійне свято – День юриста.

25 жовтня 2009 року


Юрфак відкрив двері своїх кафедр і деканатів як майбутнім абітурієнтам, так і всім бажаючим подивитись на життя факультету очима студентів і викладачів.


23 жовтня 2009 року


Пройшов конкурс Alma mater, який відбувається кожного року в стінах Університету. Це творче змагання між факультетами та їх першокурсниками. Мета свята – познайомити, здружити, наповнити духом факультету – була досягнута на 100 відсотків! Головне наша традиція весело і на славу робити свою справу процвітає!!!


16 жовтня 2009 року


В рамках проведення чергового засідання гуртка „Школа приватного права” юридичного факультету до Університету із візитом завітав Голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Харківської області, заслужений юрист України Єфим Ілліч Голянд . На зустрічі із студентами факультету пан Голянд поділився багаторічним досвідом роботи в адвокатурі, розповів про цікаві випадки з власної практики, зупинився на питаннях професійної етики адвоката, відповів на запитання майбутніх юристів.


14 вересня 2009 року


В рамках програми "Основи свободного суспільства", започаткованої Інститутом Левітта ( Leavitt Institute ) в Університеті протягом року відбуватимуться заняття, присвячені американській системі правосуддя, зокрема - суду присяжних, для студентів юридичного факультету. Заняття проводяться досвідченими юристами з США - суддями, адвокатами, науковцями. Програму присвячено вивченню фундаментальних проблем функціонування правової держави - верховенству права, правам людини, історії становлення демократичного суспільства та практиці втілення основних засад розвинутого правового суспільства. Всі заняття проводяться англійською мовою та є безкоштовними для студентів юридичного факультету. За результатами програми у студентів є шанс взяти участь у всеукраїнському та міжнародному конкурсах, що проводяться Інститутом Левіта.


08 жовтня 2009 року


Студенти і викладачі юридичного факультету святкують професійне свято – День юриста.