Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Юридичний факультет — учасник проекту «Наукові пікніки»

7 вересня 2015 року

6 вересня 2015 року Каразінський університет долучився до «Наукових пікніків» — унікального проекту, що створює майданчик, де кожен може доторкнутись до науки, відчути себе справжнім експериментатором.

На майданчиках експериментаторів наочно пояснювалися закони фізики та логіки, хімічні й біологічні процеси, розкривалися секрети роботи представників різних професій, демонструвалося, як працюють роботи й різноманітні установки. Кожен присутній мав змогу спробувати себе в цікавій справі: знайти міну, зробити ліки, виростити штучний рубін, зварити борщ, загасити пожежу, зняти відбитки пальців, відновити археологічні знахідки, перевірити якість продуктів, зіграти на трубі, розв’язати головоломку, створити хімічний годинник тощо. Діти та дорослі могли пройти психологічні та професійні тести, взяти участь у конкурсах та майстер-класах.

В пікніках взяли участь вихованці Малого каразінського університету, а також викладачі та студенти біологічного, фізико-технічного і юридичного факультетів. Юні каразінці випробували себе у ролі викладачів, розкрили загадки кімнати Єймса, фракталів, оптичних ілюзій, послідовності Фібоначчі, зв’язку математичного дробу й музики, фанатів фізики зацікавили світлографікою, паперовим мостом, капілярними властивостями матеріалів і діючою моделлю трансформатора Тесли.

Юридичний факультет представляли доценти Євген Григоренко, Олександр Передерій, старший викладач Віра Гуменяк, аспіранти Оксана Карпенко, Ксенія Казарян та студенти 2 курсу факультету. Організаторами заходу від факультету виступили декан, професор Тетяна Кагановська та директор Консультаційного центру юридичного факультету, доцент Юлія Єпіфанова. Гості заходу мали можливість пограти в юридичну «показуху», пройти правовий квест та взяти участь у «веселому допиті».

Захід організований українсько-польським проектом «Наукові пікніки в Україні» спільно з Харківським міським громадським об’єднанням «Центр розвитку громад» за підтримки Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Харківського міського центру дозвілля молоді за участю Північно-східного наукового центру Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України.

Наступний науковий пікнік планується провести навесні 2016 року! Запрошуємо всіх охочих долучитися до співпраці!