Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Щодо питання працевлаштування студентів і випускників: засідання ректорату університету

8 вересня 2015 року

У Каразінському університеті відбулося перше у поточному навчальному році засідання ректорату університету, в рамках якого було обговорено питання організації освітньої діяльності. Захід відбувся за участю керівництва університету на чолі з ректором, академіком Вілем Бакіровим, деканів факультетів, керівників служб та представників органів студентського самоврядування.

Важливу увагу під час засідання було приділено темі працевлаштування молоді: акцентовано на необхідності розробки якісних програм сприяння працевлаштуванню студентів та випускників університету, систематичної роботи щодо організації та проведення тренінгів, семінарів зі студентами з метою формування у них навичок правильного підходу до пошуку роботи, гармонізації навчальних планів відповідно до попиту ринку праці.

Працевлаштування та адаптація випускників на ринку праці є одними з найважливіших показників успішності роботи університету. Щорічно проводяться заходи щодо інформування студентів і випускників про можливості на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці. Основним серед таких заходів є Ярмарок вакансій, під час якого провідні компанії пропонують можливості працевлаштування, стажування та навчання в Україні й за кордоном за напрямками: IT, продажі, маркетинг, менеджмент, фінанси, туризм, педагогіка, перекладацька справа, інженерія тощо.