Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Tempus TRADIR

9 жовтня 2015 року

30 вересня 2015 року – 4 жовтня 2015 року у рамках міжнародного проекту TEMPUS TRADIR («Навчання альтернативному вирішенню спорів як підхід до забезпечення прав людини») представники юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, а саме доцент кафедри державно-правових дисциплін Людмила Вікторівна Кулачок-Тітова, доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Дмитро Сергійович Слінько, старший викладач кафедри державно-правових дисциплін Віра Олександрівна Гуменяк відвідали Хмельницький університет управління та права і взяли участь у роботі семінару з оцінки якості виконання міжнародного ТЕМПУС проекту із запровадження спеціалізації магістратури з економічного права та альтернативного вирішення спорів (TRADIR).

Також у семінарі взяли участь представники європейських, білоруських та вітчизняних партнерських вузів, а саме: Д-р Айк Убершаер (Університет Потсдаму, Німеччина), Д-р Вігіта Вебрайте (Університет Вільнюсу, Литва), Д-р Гжегож Заяц (Вища школа комерції в Кельце, Польща), проектні команди з Білоруського державного університету (Мінськ, Білорусь), Гродненського державного університету імені Янки Купали (Гродно, Білорусь), Львівського національного університету імені І. Франка (Львів, Україна); Хмельницького університету управління і права (Хмельницький, Україна).

В рамках семінару відбулося обговорення та презентації створених в межах проекту навчальних посібників та методичних матеріалів, пов’язаних з підготовкою магістрів за спеціалізацією «Економічне право та альтернативне вирішення спорів», а також прослухані лекції європейських колег з Німеччини, Литви та Польщі, присвячені проблемам правового регулювання та вдосконалення способів альтернативного вирішення спорів у праві України та Європейського Союзу та засвоєні методики викладання відповідних навчальних дисциплін.

Протягом 2 жовтня 2015 ркоу відбулася робота моніторингової комісії національного ТЕМПУС ERASMUS + офісу в Україні.

За результатами семінару з впевненістю можна говорити, що участь у даному заході сприятиме обміну досвідом та поглибленню і зміцненню довгострокового і взаємовигідного партнерства між нашими навчальними закладами.