Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Кредит військовослужбовця: чи обкладаються відсотки за користування

27 жовтня 2015 року

Податківці у листі від 19.10.2015 р № 22010/6 / 99-99-17-03-03-15 повідомили, що військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов'язаним — з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також відсотки за користування кредитом не нараховуються.

Крім того, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника не включаються доходи у вигляді суми ненарахованих відсотків за користування кредитом згідно із Законом № 2 011 (пп. 165.1.53 ПКУ).

Також сума відсотків, комісії та / або штрафних санкцій (пені), прощених (анульованих) кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з процедурою його банкрутства, до закінчення строку позовної давності не включається до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника (пп . 165.1.55 ПКУ).