Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Круглий стіл «Роль ООН у сучасному світі»

11 листопада 2015 року

У Каразінському університеті з ініціативи юридичного факультету відбувся круглий стіл «Роль ООН у сучасному світі», присвячений 70-річчю створення Організації Об’єднаних Націй.

У заході взяли участь представники юридичного факультету та школярі Харківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 51, Харківського університетського ліцею і Харківської гімназії № 82.

У вітальному слові декан юридичного факультету, професор Тетяна Кагановська наголосила на важливості проведення такого заходу, спрямованого на відродження і розвиток правової свідомості та правової культури серед молоді, у зв’язку з підвищенням ролі ООН у світі протягом останніх років.

Про історію створення, сутність та структуру ООН розповів заступник декана юридичного факультету, доцент Олександр Передерій: «Мета ООН — підтримка міжнародного миру і безпеки шляхом своєчасного виявлення та ліквідації осередків військової напруги тощо, налагодження культурного діалогу та економічного співробітництва між окремими країнами і континентами, створення єдиних правил для подолання глобальних проблем сучасності».

Присутні також дізналися про взаємозв’язок ООН з мистецтвом, діяльність посланців миру та послів доброї волі ООН.

Наприкінці заходу школярі долучилися до інтерактиву: сформулювали своє бачення ідеальної моделі ООН, виокремили основні функції організації.