Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Привітання Міністра освіти та науки Сергія Квіта з Міжнародним днем студентів

17 листопада 2015 року

Студентські роки – найкраща пора, коли весь світ перед тобою, коли все життя попереду, пора надій, сподівань, планів, коли закладаються основи майбутньої кар'єри, а головне – здійснюється вибір життєвої позиції.

Студентська молодь завжди виступала ініціатором прогресивних та якісних перетворень у суспільстві. Розпочата Урядом реформа вищої освіти, пріоритетними завданнями якої є інтеграція в європейський та світовий простір, а також посилення ролі студентського самоврядування, надає вам, студентам, більше можливостей розкрити свої здібності, набути якісні знання та реалізувати себе як фахового професіонала й громадянина суспільства.

Сьогодні країна чекає від студентства нових неординарних ідей, відкриттів та здобутків. Шановні студенти, від результатів вашого навчання та активної громадянської позиції залежить поступ України, її майбутнє. Саме вам визначати соціальні, економічні та інтелектуальні пріоритети розвитку нашої держави.

Упевнений, що кожен з вас, сьогоднішніх студентів, в подальшому займе гідне місце у суспільстві!

Будьте наполегливими на шляху до обраної мети, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Бажаю вам творчої наснаги до навчання, креативних ідей та досягнень, здійснення амбітних планів на майбутнє, і так потрібних нам усім - миру й злагоди.

З повагою, Сергій КВІТ