Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Візит до Університету Вільнюсу (Литва) — TEMPUS TRADIR

13 грудня 2015 року

30 листопада – 5 грудня у рамках міжнародного проекту TEMPUS TRADIR («Навчання альтернативному вирішенню спорів як підхід до забезпечення прав людини») доцент кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна Д. С. Слінько, разом з доцентом кафедри кримінального процесу та криміналістики юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка В. В. Луциком, професором кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права України Ю. В. Білоусовим, деканом юридичного факультету Гродненського державного університету імені Янки Купали С. Є. Чебурановою, завідувачем кафедри кримінального процесу та прокурорського нагляду А. О. Данилевичем відвідали Університет Вільнюсу (Литва).

В ході учбового візиту деканом юридичного факультету Університет Вільнюсу професором, Томасом Давулісом було надано інформацію про систему юридичної освіти в Литві, особливості організації практики для студентів, продемонстровано та обговорено приклад екзаменаційного завдання для випускника вузу.

Після зустрічі з деканом, відбулася запланована лекція завідувачем кафедри приватного права, професором Вітаутасом Некросіусом, на якій було представлено магістерську програму, зазначено вимоги до магістерської роботи, етапи її підготовки, порядок оцінки.

В рамках візиту пройшла зустріч зі студентами магістрами, які навчаються за LL.M. програмою, в процесі обговорювалися питання пов’язані з порядком навчання на юридичному факультеті, вимогами що ставляться до студентів магістрів та вимогами, які виносяться на захист магістерської роботи.

На виконання поставленої проектом мети було проведено опрацювання наукової літератури та інших інформаційних ресурсів бібліотеки Університету Вільнюсу, яка є новою архітектурною спорудою міста, та знаходиться за адресою: вулиця Саулетіко 9.

Крім того, в рамках стажування відбулися ознайомчі візити до старої університетської бібліотеки, а також головного корпусу Вільнюського університету. Окреслені відвідання дозволили на практиці побачити і оцінити позитивний досвід освітніх та політичних процесів в Литві, який може бути використаний у вітчизняних умовах.

За результатами, всі учасники висловили впевненість, що дане відрядження благотворно відіб’ється на взаємному обміні досвідом, поглибить і зміцнить довгострокове і взаємовигідне партнерство між нашими навчальними закладами.

Фінансування прийому здійснювалося за рахунок Проекту TEMPUS «Навчання альтернативному вирішенню спорів як підхід до забезпечення прав людини» TRADIR – 543990-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR.