Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Візит до університету Лінк Кампус у Римі (Італія) — TEMPUS TRADIR

13 грудня 2015 року

Декан юридичного факультету Тетяна Євгеніївна Кагановська відвідала університет Лінк Кампус у Римі (Італія) в рамках міжнародного проекту TEMPUS TRADIR («Навчання альтернативному вирішенню спорів як підхід до забезпечення прав людини»), візит проходив з 29 листопада по 4 грудня.

В ході візиту професор Даніела Новіела розповіла про систему юридичної освіти в Італії, особливості організації практики для студентів, було продемонстровано та обговорено приклади екзаменаційних завдань для випускників університету. Також відбулися семінари за темами: «Методи координації наукових досліджень магістрантів» та «Розробка дипломної роботи», на яких обговорювалися питання пов’язані з порядком навчання в університеті Лінк Кампус, вимогами що ставляться до студентів магістрів та вимогами, які висуваються до захисту магістерської роботи.

В процесі обговорення учасники підтримали запропоновані Тетяною Євгеніївною вимоги до магістерської роботи, етапи її підготовки та порядок оцінки.

Крім того, в рамках стажування проведена лекція професором Альбертом Хенке з Міланського університету, яка стосувалася ознайомлення з учбовим судовим процесом (в юридичних школах Італії) під назвою «23 змагання по учбовим Міжнародним арбітражним Судам Віллема К. Віс («23rd Willem C. Vis International Arbitration Moot Court Competition»).

Фінансування прийому здійснювалося за рахунок Проекту TEMPUS «Навчання альтернативному вирішенню спорів як підхід до забезпечення прав людини» TRADIR – 543990-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR.