Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Вітаємо учасників VІІ Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів «Верховенство права – основоположний принцип правової держави»!

18 грудня 2015 року

Перехід України до нової соціально-економічної формації та процес розвитку дійсно правової демократичної держави і справжнього громадянського суспільства, а також необхідність будівництва ефективної сучасної правоохоронної системи гостро потребує активного використання багатого арсеналу науки у напрямку підготовки майбутніх висококласних фахівців-правознавців. Саме з метою становлення сучасного юриста з розвинутим самостійним мисленням, який здатен правильно аналізувати широке коло актуальних питань соціуму, 18 грудня 2015 року, на базі юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, відбулося засідання VІІ Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів під загальним гаслом «Верховенство права-основоположний принцип правової держави», який був присвячений різним аспектам проблематики правової науки в сучасних умовах розбудови правової держави в Україні.

Проведення серед молодих науковців та студентів-магістрів наукового круглого столу обумовлено нагальною потребою в апробації окремих результатів досліджень власних майбутніх дисертаційних та дипломних робіт, а також можливістю залучити до наукового життя студентів молодших курсів факультету, які тільки ще починають здобувати особистий науковий досвід та активно здійснюють перші кроки у цьому напрямку.

У рамках круглого столу молоді вчені, аспіранти, здобувачі, студенти-магістри, а також досвідчені викладачі та науковці юридичного факультету, мали змогу активно обмінятися своїми думками з приводу найрізноманітніших сучасних актуальних питань правової науки, усього взяли участь 82 особи – студенти, аспіранти та викладачі, представники ХНУ імені В. Н. Каразіна, НЮУ імені Ярослава Мудрого, ХНПУ імені Г. С. Сковороди, ХНУВС, КНУ імені Т. Г. Шевченко та інші.

У результаті роботи учасниками заходу були прийняті відповідні рекомендації, а також підготовлений окремий збірник тез наукових доповідей і повідомлень щодо проблем, які обговорювалися в ході круглого столу.

Науковий круглий стіл — це гідна традиція відродженого юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Збірник тез доповідей
(PDF, 2 MB)