Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Лекторій для учнів 9–11 класів

19 січня 2016 року

Відбувся фінал науково-практичного лекторію для учнів 9–11 класів загальноосвітніх шкіл міста Харкова та Харківської області, що проводився Консультаційним центром юридичного факультету університету. Після фінального конкурсу, учасники були нагороджені сертифікатами в урочистій обстановці й запрошені до чаювання з тортом.

Тематика лекторію пов’язана із вивченням правових засад регулювання статусу неповнолітніх у цивільних правовідносинах.

Як зазначає Єпіфанова Юлія Сергіївна — директор Консультаційного центру юридичного факультету та організатор лекторію, обрана тематика спрямована на формування правової культури у підлітків, підвищення рівня їх обізнаності з питань матеріального та процесуального права. Крім цього, участь у науково-практичному лекторії допоможе учасникам самостійно й свідомо визначитись із майбутньою професією.

Всього у лекторії прийняли участь 16 учнів з різних шкіл міста Харкова.

Під час лекторію, з учасниками працювали 8 фахівців у галузі права.

Під час навчання, застосовувались різні прогресивні методики. Зокрема, метод «Шести капелюхів мислення» Едварда Де Боно, що спрямований на організацію колективного й індивідуального процесу мислення, був покладений в основу лекторію. Окремо, на заняття застосовувались такі методи: «Мовчазна дискусія», «Знайомтесь, це мій друг», та інші, що допомагали учасникам сформулювати свої думки, озвучити їх, вступити у дискусію, відстоювати свою позицію.