Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

21 червня 2016 року

Круглий стіл з питань розбудови української державності

21 червня 2016 року на юридичному факультеті відбувся круглий стіл на тему «Політико-правові основи розбудови української державності: до 25-річчя Акту проголошення незалежності та 20-річчя Конституції України».

В роботі круглого столу взяли участь викладачі кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права університету, кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кафедри конституційного та міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ, інші фахівці в галузі права.

Під час проведення круглого столу обговорювалися актуальні проблеми конституціоналізму, впровадження децентралізації публічної влади, вплив Конституції України на державотворчі процеси, інші питання сучасного конституційного процесу в Україні.

17 червня 2016 року

За поліцією закріпили повноваження щодо ОРД

Закон про Національну поліцію доповнили новим пунктом згідно з яким до основних повноважень Національної поліції віднесено здійснення оперативно-розшукової діяльності.

Детальніше

17 червня 2016 року

Опубліковано Закон з питань видворення іноземців

В Україні оновили низку положень стосовно видворення іноземців, зокрема, було схвалено нову статтю щодо особливостей провадження у справах за адмінпозовами з приводу затримання та видворення іноземців та осіб без громадянства.

Детальніше

17 червня 2016 року

Оновлено порядок отримання даних з Реєстру юросіб та ФОПів

Міністерство юстиції затвердило порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Відповідні попередні акти, які регулювати ці питання, втрачають чинність.

Детальніше

17 червня 2016 року

Підготовлено порядок таємної перевірки прокурорів

Генеральна прокуратура України спрямувала на реєстрацію до Мін’юсту порядок таємної перевірки доброчесності прокурорів. Документ стосується прокурорів та слідчих прокуратури.

Детальніше

17 червня 2016 року

У МОН обговорили проблеми переліку спеціальностей

дним із найгарячіших питань імплементації закону «Про вищу освіту» досі залишається перелік спеціальностей, який був затверджений постановою Кабінету Міністрів України у квітні 2015 року. Про це, за повідомленням прес-служби МОН, йшлося під час наради щодо методології кваліфікації освіти за галузями та спеціальностями, яка відбулася 10 червня.

Детальніше

17 червня 2016 року

Ярмарок освітніх магістерських програм університету

23 червня 2016 року у Каразінському університеті проходитиме перший Ярмарок освітніх магістерських програм університету.

Під час заходу усі бажаючі дізнаються про наявні магістерські програми, за якими здійснюється підготовка в університеті, зокрема про умови вступу, електронне подання заяв, інформацію про перехресний вступ до магістратури тощо.

17 червня 2016 року

Засідання Вченої ради університету

24 червня 2016 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

16 червня 2016 року

Літня школа з альтернативного врегулювання спорів

15–19 червня 2016 року у Каразінському університеті проходитиме літня школа для викладачів і студентів в рамках проекту Теmpus «Навчання альтернативному врегулюванню спорів як підходу до забезпечення прав людини».

Літня школа присвячена сучасним підходам навчання студентів-юристів у сфері альтернативного врегулювання спорів. Заняття проводитимуться викладачами вишів-партнерів з країн Євросоюзу. У літній школі візьмуть участь гості з Білорусії, Литви та Польщі.

1 червня 2016 року

Відкриті джерела електронного навчання

До уваги студентів! Пропонуємо перелік корисних електронних ресурсів для самостійного вивчення, що представлені на популярних платформах дистанційного навчання в мережі Інтернет.

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 Наступні >>