Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

22 березня 2016 року

В середу відбудеться перше засідання групи щодо скасування Господарського кодексу

23 березня 2016 року о 10:00 розпочнеться організаційне засідання робочої групи з підготовки Концепції модернізації правового регулювання умов ведення бізнесу в Україні, на якому буде вирішено подальший формат роботи групи.

Детальніше

22 березня 2016 року

Зустріч студентів, які виявили бажання проходити військову підготовку, із представниками військових кафедр

24 березня 2016 року у Каразінському університеті відбудеться зустріч студентів другого курсу (юнаків та дівчат), які виявили бажання проходити військову підготовку, із представниками військових кафедр університетів.

22 березня 2016 року

Виставка «Шевченко і Слобожанщина»

У Каразінському університеті експонується книжково-ілюстративна виставка «Шевченко і Слобожанщина», яка працюватиме до 4 квітня 2016 року.

Мета виставки — розкрити зв’язки Тараса Шевченка зі Слобожанським краєм, зокрема з Харківщиною та діячами Каразінського університету.

18 березня 2016 року

Засідання студентського наукового гуртка з конституційного права

14 березня 2015 року під головуванням доктора юридичних наук, професора кафедри конституційного, муніципального та міжнародного права В. О. Серьогіна та за участю кандидата юридичних наук, старшого викладача К. П. Данічевої відбулося засідання студентського наукового гуртка з конституційного права на тему: «Питання децентралізації та внесення змін до Конституції України щодо правосуддя».

18 березня 2016 року

Майстер-клас від Оксани Кобзар «Жінка-юрист у сучасному світі»

Українські жінки давно та успішно підкорюють найпрестижніші вершини в юриспруденції. Хто вони? Які особливості їх роботи та роль в сучасному юридичному світі? Про це та багато іншого 19 березня 2016 року розповість Оксана Кобзар — один з найкращих юристів України, партнер практики та адвокат.

17 березня 2016 року

Уряд опублікував план дій на 2016 рік

Кабінет Міністрів України оприлюднив свій план дій на 2016 рік, який містить 379 конкретних, предметних завдань, які повинен виконати Уряд разом з Парламентом і Президентом. Зокрема, основними напрямками роботи у цьому році є: безвізовий режим, реформа державного управління та судових органів, децентралізація та спрощення ведення бізнесу.

Детальніше

17 березня 2016 року

В Харкові обговорили реформу адвокатури

В Харкові правники провели чергове обговорення ключових положень проекту змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Адвокати зазначали певні недоліки документу та висловлювали думки щодо їх усунення.

Детальніше

17 березня 2016 року

Е-декларування доходів посадовців запрацює в 2016 році

Система електронного декларування доходів посадовців повинна запрацювати вже в 2016 році. Особи, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, матимуть 60 днів для того, щоб подати декларації за минулий рік.

Детальніше

17 березня 2016 року

Харківський осередок Ліги студентів АПУ

У неділю, 13 березня члени команди Харківського відділення Ліги студентів Асоціація правників України провели набір в актив серед студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. На співбесіду прийшли найактивніші і найперспективніші студенти юридичного факультету університету.

Також на зустрічі — кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Віктор Савченко провів майстер-клас щодо дипломованої програми медіації.

Ми висловлюємо подяку за нову і корисну інформацію!

17 березня 2016 року

Подання Декларації про доходи за 2015 рік

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції університету нагадує особам, доходи яких підлягають декларуванню, про необхідність заповнити Декларацію про майно, доходи і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік і подати до відділу кадрів університету до 1 квітня 2016 року.

<< Попередні ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... Наступні >>