Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

17 березня 2016 року

Тиждень кар’єри «Karazin career week»

18–23 квітня 2016 року у Каразінському університеті за підтримки Центру працевлаштування студентів та випускників університету проходитиме Тиждень кар’єри «Karazin career week».

В рамках Тижня кар’єри 23 квітня 2016 року відбудеться профорієнтаційний захід «Професії майбутнього» за участю ректора університету, представників ректорату та факультетів, спрямований на інформування студентів про актуальні професії найближчого десятиріччя, а також щодо університетської залученості у підготовці студентів до викликів майбутнього.

17 березня 2016 року

День відкритих дверей: університет запрошує

27 березня 2016 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з умовами та Правилами прийому до університету у 2016 році. Також у цей день пройдуть університетські олімпіади з таких предметів: математика, фізика, людина і світ, основи здоров’я.

17 березня 2016 року

Зустріч з представником місії ОБСЄ в Україні Алессандро Нанні

18 березня 2016 року у Каразінському університеті відбудеться зустріч студентів з представником місії ОБСЄ в Україні Алессандро Нанні.

Програма зустрічі містить презентацію про роботу місії ОБСЄ в Україні та дискусію на тему «Мова як засіб вирішення конфліктів».

15 березня 2016 року

Доцент Юлія Єпіфанова у складі української делегації відвідала США

З 24 лютого до 6 березня 2016 року в рамках програми «Відкритий світ» за підтримки Центру лідерства «Відкритий світ» доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Каразінського університету Юлія Єпіфанова у складі української делегації відвідала США.

14 березня 2016 року

Правовий лекторій «Договір як засіб маніпуляції, або Банки починають і виграють?»

У межах проекту «Університет — центр формування культури міста» (автор: Ю. С. Єпіфанова) відбудеться правовий лекторій «Договір як засіб маніпуляції, або Банки починають і виграють?».

9 березня 2016 року

Вітаємо з Днем народження завідувача кафедри правосуддя!

Шановний Миколо Васильовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас зі святом — Днем народження!

Бажаємо Вам щедрих подарунків долі і весняного тепла в серці!

Нехай Ваша душа завжди буде молодою, а серце — щедрим і широко відкритим для людей! Нехай людська повага і визнання супроводжують вас у майбуття, молодеча сила додає наснаги і нових ідей, а в родині завжди панує Любов і злагода!

Колектив співробітників
юридичного факультету

8 березня 2016 року

8 березня

Шановні жінки!

Прийміть найщиріші вітання в день першого весняного свята 8 березня — свята краси, гармонії і любові.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, поваги та злагоди в сім’ях. Веселого Вам настрою, милосердної долі, невичерпного достатку, добра та благополуччя.

2 березня 2016 року

Вітаємо Олега Першина!

Вітаємо студента 3 курсу юридичного факультету Олега Першина, який 19—20 лютого 2016 року завоював 2 срібні медалі на Чемпіонаті України з тхеквондо та представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи, який відбудеться у квітні 2016 року у Греції (м. Салоніки).

Бажаємо великих перемог і гідно відстояти честь країни!

2 березня 2016 року

Вітаємо Владислава Макушку!

Вітаємо студента 3 курсу юридичного факультету Владислава Макушку з отриманням спортивного розряду кандидата у майстри спорту з пауерліфтингу.

Бажаємо подальшого успіху і перемог!

2 березня 2016 року

Karazin Career Week

Навчаєшся в університеті, але вже міркуєш над плануванням власної кар’єри? Тобі до нас!

18—23 квітня 2016 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудеться унікальна подія — «Karazin Career Week».

«Karazin Career Week» — це тиждень кар’єри, в рамках якого заплановано провести кар'єрні заходи на всіх факультетах університету, таким чином захід стане найбільшим спеціалізованим заходом такого типу у Харкові.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... Наступні >>