Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

22 січня 2016 року

Корупція — річ безспірна

Боротьба з корупцією є одним з головних пріоритетів України, яка прямує до Євросоюзу. Так, на виконання завдання Апеляційного суду Вінницької області Іллінецький районний суд цієї області з’ясував, що поняття «конфлікт інтересів» зрозуміле не всім держслужбовцям і прирівняним до них народним обранцям. Проте під час узагальнення практики розгляду справ про корупційні правопорушення з’ясувалося, що складних та спірних питань при застосуванні закону «Про запобігання корупції» в суддів не виникає.

Детальніше

22 січня 2016 року

День відкритих дверей: університет запрошує

7 лютого 2016 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей.

У рамках заходу відбудеться зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з умовами та Правилами прийому до університету у 2016 році.

22 січня 2016 року

Святкування 211-ї річниці відкриття університету

29 січня 2016 року відбудуться святкові заходи з нагоди 211-ї річниці з дня відкриття університету.

19 січня 2016 року

Транслітерацію у паспорті можна перевірити на сайті ДМС

На сайті міграційної служби запрацював сервіс перевірки написання прізвища та імені латинськими літерами у паспорті громадянина України у формі картки та паспорті для виїзду за кордон.

Детальніше

19 січня 2016 року

Сліпий траст не завжди унеможливлює вплив на нього, - юрист

Не варто ідеалізувати сліпий траст. Історії відомі випадки, коли засновник сліпого трасту радив трастовим управляючим зробити ту чи іншу дію з його активами, переданими туди.

Детальніше

19 січня 2016 року

Що гальмує роботу Антикорупційного бюро?

Не завершення формування Національного агентства з питань запобігання корупції та не затвердження електронного декларування доходів гальмує роботу Національного антикорупційного бюро та створює умови для уникнення від кримінальної відповідальності чиновників, які вказали недостовірні дані у деклараціях.

Детальніше

19 січня 2016 року

В Києві обговорять скасування Господарського кодексу

21 січня 2016 рjre об 13.00 в Києві відбудеться прес-конференція на тему: «Скасування Господарського кодексу: думка регуляторів та бізнес-асоціацій».


Детальніше

19 січня 2016 року

Працівникам з дітьми хочуть надавати додаткову відпустку

Працівнику, який має двоє або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або який усиновив дитину або взяв під опіку, або який виховує й утримує дитину сам (у тому числі й у разі тривалого перебування одного з батьків в лікувальному закладі), хочуть надати щорічну додаткову оплачувану відпустку тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів.

Детальніше

19 січня 2016 року

Покарання за домовленістю

Укладення угоди може ініціюватися в будь-який момент після повідомлення особі про підозру й до виходу суду до нарадчої кімнати для ухвалення вироку. Таке положення містить постанова Пленуму ВССУ від 11 грудня 2015 року №13, текст якої друкує видання «Закон і Бізнес».

Детальніше

19 січня 2016 року

Об’єднанні громади матимуть свої управління освіти

Міністерством освіти і науки надано рекомендації з розроблення положення про структурний підрозділ освіти виконавчого органу об’єднаної територіальної громади, що мають на меті забезпечити єдиний підхід до формування структурних підрозділів освіти місцевих виконавчих органів об’єднаних територіальних громад.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... Наступні >>