Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

22 грудня 2015 року

Студентське самоврядування має всі механізми для відстоювання своїх прав та підтримку з боку Міністерства освіти і науки

За словами першого заступника Міністра, зусилля студентського самоврядування мають бути спрямовані на покращення якості навчального процесу та життя під час перебування в університеті.

Детальніше

22 грудня 2015 року

Засідання Вченої ради університету

28 грудня 2015 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

22 грудня 2015 року

Конференція трудового колективу університету

25 грудня 2015 року у Каразінському університеті відбудеться Конференція трудового колективу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

18 грудня 2015 року

Вітаємо учасників VІІ Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів «Верховенство права – основоположний принцип правової держави»!

Перехід України до нової соціально-економічної формації та процес розвитку дійсно правової демократичної держави і справжнього громадянського суспільства, а також необхідність будівництва ефективної сучасної правоохоронної системи гостро потребує активного використання багатого арсеналу науки у напрямку підготовки майбутніх висококласних фахівців-правознавців.

Саме з метою становлення сучасного юриста з розвинутим самостійним мисленням, який здатен правильно аналізувати широке коло актуальних питань соціуму, 18 грудня 2015 року, на юридичному факультеті відбулося засідання VІІ Наукового круглого столу молодих вчених, аспірантів та магістрів.

18 грудня 2015 року

Колектив юридичного факультету щиро вітає співробітників факультету

Колектив юридичного факультету щиро вітає співробітників факультету:

Даньшина Максима Валерійовича
— доктора юридичних наук, заступника декана з наукової роботи з присвоєнням вченого звання професора.

Пахомову Ірину Анатоліївну — викладача кафедри державно-правових дисциплін, заступника декана із заочного навчання з присудженням наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Бажаємо нових наукових здобутків, невичерпної енергії, творчих злетів, реалізації всіх життєвих задумів та мрій!

15 грудня 2015 року

Тиждень права: зустріч представників юридичного факультету із школярами

10 грудня 2015 року студенти юридичного факультету В’ячеслав Скрипніков та Роман Рой вже традиційно зустрілися в рамках тижня права з учнями 7–10-х класів загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I–III ступенів № 9.

Предметом обговорення цього разу стали такі теми як: «Значення татуювань у сучасному світі» і «Способи захисту прав споживачів».

Юридичний факультет висловлює подяку адміністрації школи за запрошення і теплий прийом та учням за проявлений інтерес і жваву дискусію.

15 грудня 2015 року

Народний депутат Микола Томенко анонсував можливі переформатування в уряді, а саме об’єднання Міністерств

«Буде серйозне об’єднання у гуманітарній сфері, тобто буде об’єднання двох чи трьох Міністерств — освіти та науки з міністерством молоді та спорту та, можливо з Міністерством культури», – зазначив М. Томенко.

Детальніше

15 грудня 2015 року

Вадим Карандій: «ЗНО-2016 принесе абітурієнтам мінімум новацій»

У 2016 році залишиться обов’язковим тестування з української мови та літератури, яке зараховуватимуть як державну підсумкову атестацію, стане обов’язковим ЗНО з математики або історії України (на вибір), яке також матиме статус ДПА.

Детальніше

15 грудня 2015 року

Арсеній Яценюк: «Освітня реформа — це одна з цілей на 2016 рік»

Серед основних завдань на наступний рік – освітня і медична реформи, прозора приватизація, продовження децентралізації, судова реформа.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у Парламенті в рамках «Години запитань до Уряду» під час звіту Уряду України за рік роботи у п’ятницю, 11 грудня.

Однією з цілей на 2016 рік Арсеній Яценюк назвав освітню реформу, насамперед середньої освіти: «Ми багато що зробили в реформі вищої освіти і імплементуємо закон про вищу освіту. Але середня освіта є базою для того, щоб українська молодь мала майбутнє».

14 грудня 2015 року

Підписання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Кіпр про співробітництво у сфері вищої освіти

11 грудня 2015 року в рамках офіційного візиту Президента Республіки Кіпр Нікоса Анастасіадіса в Україну відбулося підписання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Кіпр про співробітництво у сфері вищої освіти.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... Наступні >>