Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

20 травня 2016 року

Свобода слова і засобів масової інформації в Україні, Німеччині та Польщі

11–13 травня 2016 року відбулися міжнародна науково-практична конференція та семінар «Свобода слова і засобів масової інформації в Україні, Німеччині та Польщі».

Заходи проводилися в місті Київ у рамках українсько-німецького наукового проекту. Каразінський університет представляли доцент кафедри конституційного, міжнародного та муніципального права Г. В. Зубенко та студенти 2-го та 5-го курсів юридичного факультету — Я. Олійник, А. Баракова, В. Годунов, Р. Колінько, І. Роскошний.

17 травня 2016 року

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув законопроекти про про медіацію

Члени Комітету на засіданні 12 травня розглянули два законопроекти за №3665 і№3665-1.
Під час обговорення зазначалося, що законопроектами пропонується запровадити на законодавчому рівні інститут медіації в Україні та визначити правові основи надання послуг медіації на професійних засадах

Детальніше

17 травня 2016 року

Кабмін створив кілька урядових комітетів

Кабінет Міністрів України вирішив утворити три урядових комітети, на засіданнях яких готуватимуть проекти актів законодавства для їх розгляду на засіданні Уряду.

Детальніше

17 травня 2016 року

«Відкрий для себе Каразінський»: екскурсія для школярів

Університет запрошує учнів на екскурсію «Відкрий для себе Каразінський».

Протягом 18 травня – 18 червня 2016 року усі бажаючі зможуть здійснити захопливу мандрівку одними з найбільших університетських будівель країни та дізнаються багато цікавинок про наукове, культурне та мистецьке життя Каразінського. Вони пройдуть 5 кілометрів коридорами головного і північного корпусів за 9 000 секунд, відвідають декілька факультетів, музеї археології та історії університету, осередок сучасного мистецтва, бібліотеку, зможуть сфотографуватися на фоні бренд-воллу «Хочу_в_Каразинский» та пройти майстер-клас з подання документів на вступ до університету.

13 травня 2016 року

Стажування для викладачів права у Німеччині

До уваги викладачiв юридичного факультету!

Університет міста Вісмара (Німеччина) запрошує викладачів права на стажування у межах підготовки до отримання вченого звання доцента та професора. Метою стажування є ознайомлення із сучасними німецькими підходами до тлумачення та застосування права, методиками вирішення юридичних казусів та викладення права.

Термін стажування: з 28 серпня по 9 вересня 2016 року

Прийом заявок на участь у стажуванні здійснюється до 31 травня 2016 року

13 травня 2016 року

Лекторій «Сімейні війни: стратегія і тактика правових суперечок»

До Міжнародного дня сім’ї Книгарня «Є» у межах проекту «Університет — центр формування культури міста» (автор Ю. С. Єпіфанова) запрошує відвідати лекцію на тему «Сімейні війни: стратегія і тактика правових суперечок».

Захід відбудеться у вівторок, 17 травня. Початок — о 18:30.

Лектор — Костянтин Пейчев.

12 травня 2016 року

Засідання Вченої ради університету

20 травня 2016 року відбудеться урочисте засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, присвячене Дню науки.

9 травня 2016 року

Шановні ветерани!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Перемоги!

День Перемоги — це надбання цілої країни, це мужність, доблесть, честь і відвага.

Із вдячністю щиро бажаємо Вам міцного здоров'я на довгі літа, спокійного і гідного життя, злагоди та мирного неба над головою. Нехай це світле свято принесе спомин про тих, хто ціною власного життя здобував нашу свободу і незалежність.

Зі святом Вас, дорогі ветерани, з Днем Великої Перемоги!

9 травня 2016 року

Ярмарок магістерських програм університету

23 червня 2016 року у Каразінському університеті відбудеться перший Ярмарок магістерських програм університету.
Під час заходу усі бажаючі дізнаються про наявні магістерські програми, за якими здійснюється підготовка в університеті, зокрема про умови вступу, електронне подання заяв, інформацію про перехресний вступ до магістратури тощо.

9 травня 2016 року

Книжково-ілюстративна виставка «Вони полягли за Вітчизну»

В Центральній науковій бібліотеці ХНУ імені В. Н. Каразіна експонується книжково-ілюстративна виставка «Вони полягли за Вітчизну».

Експозиція присвячена письменникам-харків’янам, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни, та письменникам з інших місць України, що віддали своє життя у боях за визволення Харкова від фашистів. На виставці представлено п’ятнадцять імен письменників та їхні твори.

Виставка експонується з 4 травня по 1 червня 2016 року (7 поверх, відділ наукової та художньої літератури).

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 Наступні >>