Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

11 листопада 2015 року

Асоціація правників України (АПУ) в черговий раз привертає увагу громадськості до неприпустимості ототожнення адвоката з особою клієнта

Так, нещодавно у ЗМІ з’явилась публікація, в якій містяться звинувачення адвокатів у пособництві, начебто, злочинним діям клієнта.

АПУ наголошує, що адвокат під час здійснення ним професійної діяльності користується особливим статусом. Гарантії професійної діяльності захисника не лише визнані у всьому світі, але й закріплені в українському законодавстві.

Детальніше

11 листопада 2015 року

Круглий стіл «Роль ООН у сучасному світі»

У Каразінському університеті з ініціативи юридичного факультету відбувся круглий стіл «Роль ООН у сучасному світі», присвячений 70-річчю створення Організації Об’єднаних Націй.

У заході взяли участь представники юридичного факультету та школярі Харківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 51, Харківського університетського ліцею і Харківської гімназії № 82.

11 листопада 2015 року

І Форум з конкурсного права АПУ: Стягнення. Реструктуризація. Банкрутство

Асоціація правників України (АПУ) запрошує взяти участь у І Форумі з конкурсного права АПУ, який буде присвячено трьом основним аспектам конкурсного процесу: стягненню, банкрутству та реструктуризації.

Цей захід стане першим, а отже унікальним майданчиком для обміну думками та досвідом між адвокатами та суддями, арбітражними керуючими та представниками банків, боржниками та кредиторами. Форум має на меті розробку спільних позицій щодо внесення змін до чинного законодавства про банкрутство та суміжних інститутів.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Від сплати судового збору можуть звільнити МВС та СБУ

Депутати пропонують парламенту звільнити від сплати судового збору окремих суб’єктів сектору безпеки та оборони на період дії особливого періоду та проведення антитерористичної операції.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Уряд реорганізував податкові інспекції ДФСУ

Кабінет Міністрів України перейменував та реорганізував деякі територіальні органи Державної фіскальної служби України шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної фіскальної служби України.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Чи можна звільнити суддів за результатами їх оцінювання? — КСУ

Сьогодні Пленум Верховного Суду України вирішив звернутись до Конституційного Суду України щодо можливості й підстав звільнення суддів за результатами їх оцінювання. Відповідне рішення було прийнято за зверненням Ради суддів України.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Змінено ліцензійні умови діяльності з управління активами

Відтепер оформити ліцензію на провадження діяльності з управління активами можна в електронному вигляді. У разі прийняття Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку рішення про видачу ліцензії інформація про неї буде внесена до ліцензійного реєстру.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Штраф за порушення ПДР можна сплатити на місці

Патрульні поліцейські отримали на оснащення мобільні банківські термінали. З їх допомогою громадяни при бажанні матимуть змогу розрахуватися за скоєне адміністративне правопорушення на місці його скоєння. У майбутньому сплата штрафу на місці дасть змогу зменшити його наполовину.

Детальніше

10 листопада 2015 року

Процедуру отримання правової освіти планують змінити

Стандарт освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у галузі «Право» планують впровадити протягом цього навчального року, а похідний від нього єдиний правничий магістерський іспит — у 2017 році.

Детальніше

9 листопада 2015 року

Лекція із захисту прав споживачів за законодавством ЄС професора Арендта Куеннеке [Програма Жана Моне]

На юридичному факультеті тривають лекції з Європейського права за Програмою Жана Моне.

В межах курсу запланована лекція професора Арендта Куеннеке із захисту прав споживачів за законодавством ЄС, що відбудеться 12–13 листопада 2015 року.

Лекції читатимуться англійською мовою із забезпеченням перекладу.

Запрошуються усі бажаючі!

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 Наступні >>