Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

8 листопада 2015 року

День української писемності та мови

Щороку в Україні 9 листопада відзначається День української писемності та мови. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

У світовій історії жодна мова не зазнала такого страшного нищення як українська. Вдалося відшукати низку документів, які у хронологічній послідовності засвідчують цей факт.

Детальніше

6 листопада 2015 року

Проект «Відкритий суд»: лекція відомого юриста Станіслава Батрина

У Каразінському університеті відбулася лекція відомого юриста, консультанта політиків, парламентарів, урядовців, керівника проекту «Відкритий Суд» Станіслава Батрина на тему «Ти — реформа України! Успіхи унікального в Україні та світі проекту „Відкритий Суд“».

Під час лекції було презентовано основні досягнення проекту «Відкритий Суд» протягом його піврічного існування, фундаментальним завданням якого є забезпечення права громадян на справедливий суд, що ґрунтується на принципах гласності та відкритості процесу.

5 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Хосе Густаво Прієто Муньоза

На юридичному факультеті продовжується читання лекцій з курсу Європейське право за Програмою Модуль Жана Монне.

5–6 листопада 2015 року в межах проекту відбулися відкриті лекції професора Хосе Густаво Прієто Муньоза, докторанта Університету Верони.

Темою лекцій були право та практика зовнішніх відносин ЄС, які розглядалися в контексті сучасних світових викликів та внутрішніх проблем, які існують в країнах Євросоюзу. У ході заходу проаналізовано особливості зовнішньої політики ЄС, проблеми його міжнародної правосуб’єктності, правові норми, які визначають порядок здійснення зовнішньої політики, систему інституцій, які відповідають за зовнішні відносини ЄС та інші питання.

Лекції читалися англійською мовою з забезпеченням перекладу.

4 листопада 2015 року

Круглий стіл «Роль ООН у сучасному світі»

11 листопада 2015 року за участі магістрантів, аспірантів та викладачів юридичного факультету відбудеться круглий стіл «Роль ООН у сучасному світі», присвячений 70 річчю створення ООН.

4 листопада 2015 року

Лекція відомого юриста, керівника проекту «Відкритий Суд» Станіслава Батрина

6 листопада 2015 року у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбудеться лекція відомого юриста, консультанта політиків, парламентарів, урядовців, керівника проекту «Відкритий Суд» Станіслава Батрина.

Тема: Ти — реформа України! Успіхи унікального в Україні та світі проекту «Відкритий Суд».

3 листопада 2015 року

Лекція з права зовнішньої політики ЄС професора Густава Прієта Муньоза

На юридичному факультеті тривають лекції з Європейського права за Програмою Жана Моне.

В межах курсу запланована лекція професора Густава Прієта Муньоза з права зовнішньої політики ЄС, що відбудеться 5–6 листопада 2015 року.

Лекції читатимуться англійською мовою із забезпеченням перекладу. Запрошуються усі бажаючі!

2 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Федеріки Крістані

29–30 жовтня 2015 року на юридичному факультеті відбулися відкриті лекції професора Федеріки Крістані, яка є доктором наук, дослідником Угорської Академії Наук, запрошеним лектором з міжнародного права та міжнародного економічного права у Католицькому університеті імені Пітера Пазмана, Будапешт (Угорщина).

В межах курсу «Європейське право», яке викладається на юридичному факультеті за Програмою імені Жана Моне, професор Федеріка Крістані прочитала 6 лекцій за темою «Європейське інвестиційне право».

2 листопада 2015 року

В ДПА з іноземної мови використають завдання ЗНО

Обов’язковий для всіх випускників шкіл іспит з іноземної мови у 2016 році буде проведений у формі державної підсумкової атестації. Про це під час брифінгу повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт

Детальніше

2 листопада 2015 року

Міністр освіти і науки Сергій Квіт представив громадськості свого нового заступника Павла Хобзея та директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія

Під час брифінгу чиновники розповіли про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.

Детальніше

2 листопада 2015 року

Поради щодо нетворкінгу на онлайн програмах MBA

Українці, які добре володіють англійською мовою можуть навчатися на безкоштовних онлайн бізнес-курсах від провідних університетів світу або одержувати ступінь MBA онлайн за відносно низькими і часто навіть символічними цінами

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 Наступні >>