Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

15 жовтня 2015 року

МВС оголосило набір до кіберполіції, який триватиме до 1 листопада

Міністерство внутрішніх справ України оголосило конкурс із набору до кіберполіції, який триватиме до 1 листопада.
«Ми сьогодні оголошуємо набір до кіберполіції, до якої набиратимемо 400 людей», — повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час презентації української кіберполіції в четвер в Києві.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Роботу держпідприємств планується зробити більш прозорою

У Верховній Раді на круглому столі обговорили реформу держкомпаній в Україні та актуальні питання корпоративного управління, використання міжнародного досвіду в цих напрямках.

Учасники обговорення розглянули, зокрема, законопроекти, що входять в пакет 70 пріоритетних законопроектів, які ВР має ухвалити до кінця поточної сесії. Серед них — два урядових.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Запрацював онлайн-магазин стандартів і нормативних документів

Мінекономрозвитку забезпечило запуск онлайн-магазину стандартів і нормативних документів під управлінням Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості ДП «УкрНДНЦ». Тепер будь-який стандарт можна буде замовити, оплатити і завантажити онлайн, не переплачуючи агентам-посередникам.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Адвокати отримуватимуть витяг з ЄРДР щодо руху провадження — проект

Депутати вирішили спростити адвокатам процес отримання інформації з Єдиного реєстру досудових розслідувань про рух провадження. Для цього вони пропонують додавати відповідний витяг з ЄРДР до обвинувального акта та надсилати його копію підозрюваному та його захиснику.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Задзеркалля реформ

За 10 років діяльності над адмінсистемою неодноразово повисала загроза ліквідації. Перспектива проведення конституційної реформи вселяє в «адміністративників» надію, що вони стануть більш захищеними. А чи дійсно після внесення змін до Основного Закону володарі мантій позбудуться багатьох побоювань і не конфліктуватимуть з Конституційним Судом через «споріднені» справи?

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Українці складатимуть присягу на вірність прапору

Уряд вносить на розгляд парламенту законопроект про державний прапор України і запровадження присяги на вірність державному прапору, яка буде складатися і учнями, і студентами, і державними службовцями.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Уряд затвердив розміри мінімальних стипендій

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови від 5 березня 2008 р. № 165 “Деякі питання стипендіального забезпечення”.

Відтепер, з 1 вересня 2015 року, розмір мінімальної звичайної академічної стипендії для учнів ПТНЗ становить 311 гривень на місяць; для студентів ВНЗ I—II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” або “бакалавр”, — 622 гривні на місяць; для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівня акредитації – 825 гривень на місяць.

15 жовтня 2015 року

14 жовтня вперше відзначався День захисника України

Свято встановлено для вшанування відваги та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу. З 2015 року свято є державним.

З нагоди святкування Дня захисника України студенти університету взяли участь у Всеукраїнській акції «Хвиля» під лозунгом «Україна понад усе».

Студенти юридичного факультету з національною символікою приєдналися до цієї акції.

15 жовтня 2015 року

Які зміни заплановані до Умов прийому до ВНЗ в 2016 році?

Міністерством освіти і науки оприлюднено Проект Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2016 році. Проект містить ряд важливих змін, які спрямовані на імплементацію нового Закону «Про вищу освіту».

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Відтепер директорів шкіл обиратимуть за конкурсом

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про порядок призначення керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності за результатами конкурсного відбору.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 Наступні >>