Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

15 жовтня 2015 року

Президента закликали встановити освітянам гідну зарплату

На офіційному інтернет-представництві президента України зареєстровано петицію з проханням відновлення гарантій, передбачених ст. 57 Закону України "Про освіту" щодо розмірів середніх посадових окладів освітян.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Президент підписав Стратегію патріотичного виховання

Під час відвідання Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки».

Детальніше

13 жовтня 2015 року

В Україні з'являться кіберполіцейських

До 5 листопада МВС планує сформувати кіберполіції.

Старт набору в цей підрозділ і докладні умови конкурсу будуть оголошені з 15 жовтня, а з 26 жовтня розпочнеться атестаційний конкурс для всіх майбутніх кіберполіцейських.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Банкам хочуть надати можливість перевіряти інформацію про доходи клієнта

Незалежна асоціація банків України та Американська торгівельна палата звернулися до голови Комітету ВР з питань податкової та митної політики з спільним листом про підтримку законопроекту № 2460а про внесення змін до Податкового кодексу щодо доступу до інформації про платників податків.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Мінінфраструктури протестують майбутніх керівників держпідприємств на благонадійність

Мінінфраструктури планують використовувати додаткові методи оцінки кандидатів, що беруть участь у конкурсах на заміщення керівних посад держпідприємств. Важливо, щоб потенційні керівники держкомпаній мали бездоганну репутацію та професійну етику.

Учасникам оголошених конкурсів, відповідних кваліфікаційним вимогам, буде запропоновано пройти тестування на визначення рівня благонадійності від компанії Midot (Ізраїль).

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Нацбанк ввів новий підхід до розрахунку окремих економічних нормативів

Правління Національного банку України 8 жовтня 2015 року прийняло постанову № 683, якою внесено зміни до Інструкції № 368.

Постанова набуде чинності з 11 листопада.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Держреєстрація прав на нерухомість: розробники розповіли про узгоджені законодавчі зміни

Доопрацьована редакція законопроекту № 2982 має кілька принципових відмінностей від первісної

Прийнятий у першому читанні законопроект № 2982 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» вже скоро з'явиться в сесійній залі для голосування в цілому. Експерти високо оцінюють шанси прийняття, відзначаючи, при цьому, що остаточна редакція матиме декілька принципових відмінностей від початкового варіанта.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

ВР пропонують обмежити право осіб бути обраним до місцевих рад

Напередодні місцевих виборів 25 жовтня 2015 року народні депутати від БПП зареєстрували законопроект, відповідно до якого особи, які підпадають під критерії очищення влади, не можуть претендувати на посаду в місцевих радах.

Відповідний законопроект №3271 “Про внесення змін до статті 9 Закону України «Про місцеві вибори» щодо заборони бути обраною особі, які підпадає під очищення влади (люстрацію)” було зареєстровано у ВРУ 8 жовтня.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Як виконувати виконавчі написи на аграрних розписках?

Виконавчі написи, вчинені на аграрних розписках, підлягають негайному виконанню. Протягом 7 днів з дня відкриття відповідного виконавчого провадження, державний виконавець забезпечує передачу кредитору за аграрною розпискою предмета застави аграрної розписки.

Це передбачено положеннями щодо виконання виконавчих написів, вчинених на аграрних розписках, якими Міністерство юстиції України доповнило Інструкції з організації примусового виконання рішень. Відповідні зміни передбачені наказом Мін’юсту від 29.09.2015 №1839/5.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

В Україні стартував громадський моніторинг судових процесів

Сьогодні, 12 жовтня, в Україні розпочався моніторинг діяльності судів всіх інстанцій в усіх регіонах держави під егідою проекту «Відкритий Суд». До участі запрошуються всі громадяни, незалежно від юридичної освіти.

Як пояснили «ЗіБ» у «Відкритому суді», специфікою проекту є публічний моніторинг судових процесів, який передбачає відеофіксацію судових засідань у цивільних, кримінальних, адміністративних та господарських справах. Відеозаписи судових засідань розміщуються на сайті проекту, на каналі YouTube «Відкритий Суд» та в соціальних мережах.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... Наступні >>