Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

5 жовтня 2015 року

Парламент прийняв запропонований кабінетом міністрів закон, що передбачає підвищення прожиткового мінімуму і всіх пов'язаних з ним виплат

5 жовтня 2015 року

З 1 жовтня жоден державний орган не матиме права вимагати довідки, навіть електронні

5 жовтня 2015 року

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив у силі виправдувальний вирок у справі про ухилення від мобілізації

5 жовтня 2015 року

Набув чинності закон про електронну комерцію

30 вересня набув чинності Закон № 675-VIII «Про електронну комерцію».

Закон регулює правові відносини у сфері електронної комерції під час здійснення електронних угод.

Електронна комерція — відносини, спрямовані на отримання прибутку, що виникають під час здійснення угод щодо набуття, зміни або припинення цивільних прав та обов'язків, здійснювані дистанційно з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем, в результаті чого в учасників таких відносин виникають права та обов'язки майнового характеру.

Детальніше

5 жовтня 2015 року

У раді зареєстровано проект виборчого кодексу

У парламенті, 2 жовтня, під № 3112-1 зареєстровано проект Виборчого кодексу України. Ініціатори — нардепи А. Парубій та Л. Ємець (Народний фронт), А. Черненко (БПП).

Зокрема пропонується застосувати виборчу систему, яка дозволяє персоніфікувати голосування («відкриті» списки кандидатів), що вимагає введення регіональних виборчих округів. У той же час, запланована підтримка загальноукраїнського характеру політичних партій, недопущення їх регіоналізації тощо.

Детальніше

5 жовтня 2015 року

Набрав чинності новий закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках»

Незважаючи на те, що закон містить у собі серйозні зміни в системі управління житловими будинками, влада не поспішає інформувати населення про нововведення. Що ж чекає власників квартир багатоповерхових будинків в найближчій перспективі?

Детальніше

5 жовтня 2015 року

З наступного року в Україні почне діяти система електронного декларування та моніторингу майна, доходів та витрат держслужбовців

Вже з початку наступного року Україна отримає нову модель декларування та моніторингу майна чиновників, а також запрацює відкритий реєстр декларацій, доступ до якого матиме кожен українець. Про це повідомив під час прес-конференції в Кабінеті Міністрів Міністр юстиції Павло Петренко.

Детальніше

2 жовтня 2015 року

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Дякуємо Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Бажаємо Вам відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й людської шани.

Нехай у всіх Ваших починаннях буде супутником успіх!

2 жовтня 2015 року

Tempus TRADIR: Семінар щодо альтернативних способів вирішення спорів

У рамках реалізації Tempus IV — TRADIR Project “Training on Alternative Disputes Resolution” 2 Progress Seminar, який відбувається 30 вересня–4 жовтня 2015 року у Хмельницькому університеті управління та права, команда юридичного факультету бере участь у презентації навчальних посібників, освітньої програми та переймає досвід застосування альтернативних способів вирішення спорів у відомих європейських професорів.

1 жовтня 2015 року

Cross-university Assessment

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна в рамках проекту “Cross-university Assessment” з оцінки якості та стану виконання проекту ТЕМПУС, відвідав Григорій Михайлович Третьяков, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики юридичного факультету Гродненського державного університету імені Янки Купали.

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 Наступні >>