Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

25 вересня 2015 року

Новації вступної кампанії–2016: проект Умов прийому до ВНЗ

Міністерством освіти і науки розроблено Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2016 році. Текст проекту документа у своєму Facebook оприлюднив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Документ містить ряд новацій, які після їх громадського обговорення, можуть стати нормами, що встановлять правила вступної кампанії у 2016 році.

Детальніше

24 вересня 2015 року

Виборче законодавство хочуть кодифікувати

Виборче законодавство пропонують кодифікувати. Проект відповідного кодексу зареєстрував у парламенті народний депутат Валерій Писаренко.

Проект «Виборчий кодексу України» (№ 3112) передбачає, що документ запобігатиме різній інтерпретації положень законів «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», «Про Державний реєстр виборців».

Детальніше

24 вересня 2015 року

Технічна довіра

2 липня 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про Національну поліцію» № 580-VIII, стаття 50 якого передбачає застосування поліграфа до осіб, які виявили бажання вступити на службу до поліції, за їх згодою. Хоча цей Закон в цілому набирає чинності 7 листопада 2015 року, проте його положення застосовуються у містах, де здійснюється набір до патрульної поліції.

Детальніше

23 вересня 2015 року

6 жовтня набуває чинності закон про відкриття реєстрів власності

«6 жовтня набуває чинності закон про відкриття реєстрів власності. Хочу підкреслити, що Міністерство юстиції вже відкрило свої реєстри для громадян, але з 6 жовтня ми відкриваємо пошук по суб'єкту. Наприклад, якщо в реєстрі нерухомості раніше лише за адресою можна було знайти окремий об’єкт, то зараз ви можете ввести прізвище та побачити, що дана особа має бути зареєстрованим за нею на території України», — зазначила вона.

14 липня 2015 року Верховна Рада внесла зміни в деякі закони України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції (№ 2423), які відкривають доступ до реєстрів рухомого та нерухомого майна, а також відомостей земельного кадастру.

Детальніше

23 вересня 2015 року

В Україні створено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру

Наказом Генерального прокурора України Віктора Шокіна від 22 вересня 2015 року у структурі Генеральної прокуратури України утворено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру (на правах самостійного структурного підрозділу).

Як пояснили «ЗіБ» у ГПУ, прокуратура створена у складі управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді, а також двох відділів: аналітично-статистичного та документального забезпечення. Відповідно до Закону її структуру та штатний розпис погоджено із директором Національного антикорупційного бюро України.

Детальніше

23 вересня 2015 року

Вихідні дні–2016: Кабмін назве святкові та вихідні дні

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням щороку рекомендує графік перенесення робочих днів з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні. Не повинен стати винятком і 2016 рік.

Проект відповідного розпорядження Кабміну, розроблений Мінсоцполітики, оприлюднений на сайті Федерації профспілок України, куди документ було направлено на погодження. Зважаючи на щорічні традиції перенесення робочих днів, можна припустити, що розпорядження буде ухвалене у пропонованій редакції його проекту.

Детальніше

21 вересня 2015 року

Вітаємо з Днем народження!

Шановна Ірино Валентинівно!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам щастя і достатку,
Ясного неба, сонця, тепла,
В житті щодень лиш злагоди й порядку,
Щоб доля Ваша світлою була.
В роботі — успіху й терпіння,
У справах — вічного горіння,
В сім’ї — любові і добра
На многії та благії літа!

Колектив та студенти
юридичного факультету

21 вересня 2015 року

Міжнародний День миру

Сьогодні, 21 вересня — Міжнародний День миру!

Двадцять п’ять років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

20 вересня 2015 року

Щоб підтягнути зміст освіти до потреб ринку праці, треба залучити роботодавців до розробки стандартів освіти

Минулого тижня було підписано наказ про формування Науково-методичної ради при Міністерстві освіти і науки України — дорадчого органу, що займатиметься розробкою стандартів освіти.

Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун під час чат-конференції на сайті «Главред» 16 вересня 2015 року.

Детальніше

20 вересня 2015 року

ІI Всеукраїнська конференція з кримінального права та процесу

Асоціація правників України запрошує спланувати участь у II Всеукраїнській конференції з кримінального права та процесу, яка відбудеться в м Києві 13 листопада 2015 в готелі Radisson Blu Hotel Kyiv.

Захід успішно стартував у минулому році і відразу став ефективним майданчиком для побудови діалогу та обміну думками між представниками різних сторін кримінального процесу — адвокатами, прокурорами та суддями.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 Наступні >>