Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

20 вересня 2015 року

IX Щорічний форум з корпоративного права

30 жовтня 2015 Асоціація правників України проводить IX Щорічний форум з корпоративного права у м. Київ, Radisson Blu Hotel.

Цього року програма заходу буде традиційно включати сесії, присвячені правовому регулюванню господарських товариств і практиці розгляду судових спорів. Крім того, значна частина питань буде присвячена аналізу наявних змін в чинне законодавство.

Детальніше

19 вересня 2015 року

IV Судовий форум АПУ

Асоціація правників України (АПУ) запрошує на унікальний захід — IV Судовий форум АПУ, який пройде 1–2 жовтня 2015 в м. Київ.

Цього року Судовий форум АПУ стане одним з наймасштабніших і найбільш впливових заходів року на юридичному ринку країни.

Детальніше

19 вересня 2015 року

Кабінет Міністрів України у типовому договорі для вузів заборонив підвищувати оплату за навчання частіше разу в рік

Уряд України затвердив типовий договір про надання освітніх послуг ВНЗ, згідно з яким вони не можуть змінювати розмір оплати за навчання частіше, ніж раз на рік.

Детальніше

19 вересня 2015 року

Українські вузи отримали можливість самостійно формувати освітні програми

З 1 вересня у вузах введена академічна автономія. Про це заявив глава Міністерства освіти і науки України Сергій Квіт.

«З 1 вересня буде багато змін в організації навчального процесу, тому що ми вводимо академічну автономію і це означає, що створення освітніх програм — це справа самого університету, університет може створити такі освітні програми, які не має іншого університет, вони не стандартні на всю країну, а вони залежать від можливостей, від якості самого університету. Це дуже важливо», — заявив міністр.

Детальніше

18 вересня 2015 року

Зустріч з міжнародними експертами проекту «Європа у валізі»

2 жовтня 2015 року в Каразінському університеті у рамках міжнародного німецько-польсько-українського проекту «Європа у валізі» відбудеться зустріч студентів університету з експертами з Німеччини, Польщі та України.

18 вересня 2015 року

Рада ввела новий вид цінних паперів у вигляді державних дериватив

Верховна Рада ввела новий вид цінних паперів — державні деривативи. За відповідний законопроект проголосували 307 народних депутатів.

Згідно з документом, державний дериватив — цінний папір, що розміщується державою на міжнародних фондових ринках і підтверджують зобов'язання України згідно з умовами розміщення цього цінного паперу здійснити виплати власнику цього цінного паперу в разі досягнення певних показників валового внутрішнього продукту України, а також здійснити інші виплати.

Передбачається, що емісія державних деривативів є частиною бюджетного процесу і не підлягає регулюванню Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Детальніше

18 вересня 2015 року

Запобіжні заходи до корупціонерів хочуть дегуманізувати

Нардепи підготували чергову спробу обмеження застосування запобіжних заходів до осіб, які підозрюються у корупційних злочинах. Хоча попередня подібна ініціатива не сподобалась ані експертам, ані профільному комітету.

Голова президентської фракції Юрій Луценко вніс проект «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо розширення кола осіб, до яких не можуть бути застосовані окремі види запобіжних заходів)» (№ 3066).

Відповідно до нього такі запобіжні заходи, як особисте зобов’язання, особиста порука, застава і домашній арешт, не можуть бути застосовані до осіб, яких підозрюють у корупційних злочинах. Але лише тоді, коли такі громадяни посідають посади, віднесені до першої та другої категорій, займають особливо відповідальне становище чи працюють правоохоронцями або суддями. Альтернативні запобіжні заходи дозволяється застосовувати, лише якщо вони вже провели 3 місяці за гратами.

Детальніше

17 вересня 2015 року

У Комітеті з питань європейської інтеграції обговорено питання набрання чинності розділом IV Угоди про асоціацію щодо запровадження поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС з 1 січня 2016 року: переваги та потенційні виклики для України

16 вересня відбулося засідання Комітету за участю Міністра економічного розвитку і торгівлі України А. Абромавичуса, заступника Міністра закордонних справ України О. В. Зеркаль, заступника Міністра юстиції України С. І. Пєтухова, заступника Міністра Кабінету Міністрів–директора Урядового офісу з питань європейської інтеграції Н. А. Гнидюк та інших представників ЦОВВ України.

На засіданні було обговорено важливе питання — набрання чинності розділом IV Угоди про асоціацію щодо запровадження поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС з 1 січня 2016 року: переваги та потенційні виклики для України.

Детальніше

17 вересня 2015 року

Інформація щодо держзакупівель стає відкритою

Верховна Рада затвердила зміни до процедури держаних закупівель, якими передбачається відкриття доступу до всієї інформації про державні тендери, включаючи пропозиції, ціни, перелік власників компаній-учасниць, протоколи оцінок.

Відповідний Закон (законопроект №2087а) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державних закупівель (щодо заходів з подолання корупції та приведення у відповідність із міжнародними стандартами)» прийнято сьогодні на засіданні ВР. «За» проголосував 251 народний депутат.

Закон стосуватиметься всіх замовників та закупівель товарів, робіт та послуг, за умови, що вартість закупівлі товару, послуги дорівнює абоперевищує 200 тисяч гривень, а робіт — 1,2 мільйона гривень.

Детальніше

17 вересня 2015 року

Чого очікувати від кваліфоцінювання?

Деякі нюанси визначення професійного рівня служителів Феміди та його наслідки.

З прийняттям нової редакції Закону «Про судоустрій і статус суддів» перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів постало вкрай важливе завдання — запровадження незалежного, прозорого та ефективного оцінювання діяльності суддів. Його метою є комплексний аналіз професійної діяльності та особистісних якостей суддів для підвищення ефективності їхньої роботи, відновлення громадської довіри до судової системи у цілому, підтримання і посилення якісного функціонування системи судочинства.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 Наступні >>