Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

14 вересня 2015 року

Зростання заробітної плати

Увага! За даними Міністерства соціальної політики України стало відомо, наскільки з 1 вересня 2015 року мають зрости посадові оклади працівників бюджетної сфери.

Детальніше

14 вересня 2015 року

Вітаємо колег із присвоєнням вченого звання

Колектив юридичного факультету вітає з присвоєнням вченого звання — доцент

ЛІСНІЧУ
Тетяну
Володимирівну,


кандидата
юридичних
наук,

доцента кафедри цивільно-правових дисциплін
ГРИГОРЕНКА
Євгенія
Івановича,


кандидата
юридичних
наук,

доцента кафедри державно-правових дисциплін

11 вересня 2015 року

Вчені звання з 2016 року отримуватимуть по-новому

Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Про деякі питання реалізації статті 54 Закону України "Про вищу освіту"», якою вводиться в дію новий порядок затвердження рішень про присвоєння вчених звань, а також зразки державних документів про присвоєння вчених звань.

Зокрема, новий Порядок затвердження рішень про присвоєння вчених звань, що набере чинності з 1 січня 2016 року, визначає механізм затвердження атестаційною колегією МОН рішень про присвоєння вчених звань професора, доцента та старшого дослідника вченими радами вищих навчальних закладів або вченими радами наукових установ.

Детальніше

11 вересня 2015 року

Приватні нотаріуси зобов'язані страхувати цивільно-правову відповідальність

11 вересня набули чинності Порядок і правила проведення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса, затверджені постановою Кабміну від 19 серпня 2015 № 624.

Детальніше

11 вересня 2015 року

Право на безоплатну правову допомогу можуть розширити

Безоплатну вторинну допомоги пропонують зробити більш доступною для соціально вразливих верств населення шляхом спрощення процедури надання такої допомоги та розширення переліку категорій осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу.

Відповідний проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання» зареєстрований в Верховній Раді від 7.09.2015 року під № 3044, ініціатором якого є Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Детальніше

11 вересня 2015 року

Україна та Польща створять Раду обміну молоддю

У рамках візиту Урядової делегації України до Варшави підписано Угоду про українсько-польську Раду обміну молоддю, яка має на меті налагодити механізм двосторонньої співпраці у справах молодіжних обмінів та співробітництва і поглиблення контактів представників молоді двох країн. Про це повідомляє Урядовий портал.

Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща підписали міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та міністр національної освіти Польщі Йоанна Клюзік-Ростковська.

Детальніше

10 вересня 2015 року

Дискусійний клуб «Ефективне правосуддя»

У галереї «Єрмілов-центр» розпочав роботу дводенний дискусійний клуб «Ефективне правосуддя»: «Вплив на суд: неправомірний тиск чи стандарти демократії?».

Серед програмних організаторів заходу — Тетяна Суярко, суддя Господарського суду Харківської області, доцент Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Вона переконана, що цей захід покладе початок масштабної дискусії та приверне увагу суспільства до проблеми здійснення впливу на суд та допоможе усвідомити межу між стандартом демократії та неправомірним тиском.

10 вересня 2015 року

Освіта за кордоном

Шановні студенти!

Вашій увазі пропонується декілька найбільш цікавих та вигідних освітніх програм та фондів для українських студентів

Детальніше

10 вересня 2015 року

Змінено умови перебування іноземців в України

Відтепер обчислення дозволеного строку перебування іноземців на території України прикордонники здійснюють шляхом відрахування від дня фактичного в’їзду чи виїзду 180 днів назад. Якщо ж іноземцем перевищено строки перебування, то йому відмовляють у перетині держкордону та притягують до адміністративної відповідальності.

Як повідомили "ЗіБ" в Держприкордонслужбі, це передбачено наказом Міністерства внутрішніх справ України від 20 липня 2015 року №884 "Про затвердження порядку обчислення строку тимчасового перебування в Україні іноземців, які є громадянами держав з безвізовим порядком в'їзду", який набрав чинності 9 вересня 2015 року.

Детальніше

10 вересня 2015 року

Юрисдикція МКС щодо злочинів проти людяності визнана Україною

Україна визнає юрисдикцію Міжнародного кримінального суду стосовно злочинів проти людяності і воєнних злочинів, скоєних на території України з початку військової агресії Російської Федерації проти нашої держави, незалежно від громадянства осіб, які їх скоїли, навіть якщо вони є громадянами третіх держав.

Як повідомили "ЗіБ" у МЗС, Україна передала Секретареві МКС заяву про визнання юрисдикції Суду щодо злочинів проти людяності і воєнних злочинів. Відповідну заяву передав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 8 вересня 2015 року в ході офіційного візиту до Королівства Нідерланди.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 Наступні >>