Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

10 вересня 2015 року

Як будуть розміщуватися в банках вільні кошти ВУЗів?

Вищі та професійно-технічні навчальні заклади зможуть розмістити тимчасово вільні бюджетні кошти в національній валюті у державних банках за умов оформленої заявки-пропозиції до банку, наявності у договорі між банком та закладом пункту щодо права закладу на повернення вкладу за першою ж його вимогою без сплати банку неустойки.

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 657 «Про затвердження Порядку розміщення вищими і професійно-технічними навчальними закладами на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків державного сектору економіки тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг», інформували «ЗіБ» в КМУ.

Детальніше

10 вересня 2015 року

Експерти обговорили ідею відновлення військових судів

Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо утворення військових судів та окремих організаційних питань)», зареєстрований у Верховній Раді 6 березня 2015 року за № 2557, став предметом обговорення експертів-правників.

Своїми думками вони ділилися під час круглого столу, організованого комітетом ВР з питань правової політики та правосуддя. Як повідомив кореспондент «ЗіБ», під час заходу було озвучено чимало позицій стосовно доцільності відновлення системи військових спецсудів, які було ліквідовано у 2010 році.

Детальніше

10 вересня 2015 року

Тривалість робочого часу на 2016 рік розрахувало Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики України своїм листом № 10846/0/14-15/13 встановило порядок розрахунку норми тривалості робочого часу на підприємстві у 2016 році.

У листі, зокрема, зазначається, що законодавством не встановлено єдиної норми тривалості робочого часу на рік. Ця норма може бути різною залежно від того, який робочий тиждень установлено на підприємстві (п’ятиденний чи шестиденний), яка тривалість щоденної роботи, коли встановлено вихідні дні, а тому на підприємствах, в установах і організаціях норму тривалості робочого часу на рік визначають самостійно з дотриманням вимог статей 50—53, 67 і 73 КЗпП.

Детальніше

10 вересня 2015 року

Тиждень першокурсника

21–25 вересня 2015 року у Каразінському університеті проходитиме традиційний «Тиждень першокурсника», організатором якого виступає Студентська рада.

У рамках «Тижня першокурсника» відбудуться квест «Золото піратів», презентація Студентської ради університету, кінопоказ під відкритим небом, традиційне відкриття сезону вечірок університету «Ніч першокурсника» та посвята у студенти.

До участі у заходах запрошуються всі бажаючі.

10 вересня 2015 року

Чи буде зовнішнє незалежне оцінювання–2016?

Нинішнього року система незалежного тестування зробила великий крок у розвитку. Багато нововведень, багато планів на майбутнє. Але останні події навколо Центру тестування неабияк здивували й занепокоїли. Особливо тих, хто вступав до вищих навчальних закладів. Проте й майбутнім випускникам не легше. Вони стоять на низькому страті й не розуміють: що буде далі зі ЗНО? До чого готуватися? Адже підготовка до іспитів починається вже тепер.

Детальніше

10 вересня 2015 року

МОН вивчить стан студентського самоврядування

Міністерство освіти і науки має намір провести моніторинг виконання положень Закону України "Про вищу освіту" в частині діяльності органів студентського самоврядування у вищих навчальних закладах.

Зокрема, у Міносвіти звертають увагу керівників навчальних закладів, що закон "Про вищу освіту" передбачає обов’язкове функціонування у вищих навчальних закладах студентського самоврядування як інституту, що забезпечує участь здобувачів вищої освіти в управлінні навчальним закладом.

3 метою реалізації положень закону Міністерство освіти і науки роз’яснює, що студентське самоврядування має об’єднувати всіх студентів вищого навчального закладу незалежно від курсу та форми навчання.

Детальніше

10 вересня 2015 року

Студенти можуть повторно вступати за держзамовленням

Кабінетом Міністрів затверджено Порядок відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців.

Документом, зокрема, визначено процедуру відшкодування коштів, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців, які навчалися за держзамовленням та не завершили навчання за певним ступенем освіти і бажають повторно здобувати вищу освіту в державних або комунальних вишах за тим самим ступенем освіти за державним замовленням.

Дія документа поширюється на осіб, які починаючи з 1 вересня 2015 року будуть повторно здобувати вищу освіту за державним замовленням у державних або комунальних вищих навчальних закладах.

Детальніше

10 вересня 2015 року

Виставка Каріни Волошко «Подорож до мрії»

З 31 серпня по 20 вересня у Каразінському університеті експонуватиметься художня виставка Каріни Волошко «Подорож до мрії».

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, Центральна наукова бібліотека, хол 8-го поверху

Контактна інформація

Телефон: +380 (57) 707-53-65

9 вересня 2015 року

Питання скасування держзамовлення на випускників

За повідомленням міністра освіти України Сергія Квіта, фінансування університетів через держзамовлення фахівців буде скасовано. У світі подібної практики немає. Система фінансування буде працювати через прямі дотації вишам залежно від рейтингів і уподобань студентів. Очевидно, для такої позиції є серйозні причини.

8 вересня 2015 року

Саме по собі подання заяви про залишення позову без розгляду не може свідчити про необґрунтовані дії позивача, які б були підставою для компенсації судових витрат

До такого висновку дійшла колегія суддів ВССУ у справі № 6-15926 св 15.

Як пояснили в суді, відповідно до ч. 3 ст. 89 ЦПК України у разі залишення заяви без розгляду відповідач має право заявити вимоги про компенсацію здійснених ним витрат, пов’язаних з розглядом справи, внаслідок необґрунтованих дій позивача.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 Наступні >>