Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

8 вересня 2015 року

Неповнолітнім дітям віком від 14 до 18 років пропонується надавати статус закордонного українця за заявою того з батьків, який має статус закордонного українця

Відповідну пропозицію містить проект закону від 03.09.2015 № 3029 «Про внесення змін до Закону України "Про закордонних українців" (щодо набуття статусу неповнолітніми)». Законопроектом, передбачається, що набуття статусу закордонного українця неповнолітніми може відбуватися за згодою їх батьків.

Національна комісія прийматиме рішення про надання, відмову або припинення статусу закордонного українця, а також про продовження терміну дії посвідчення закордонного українця. А у разі порушення строку для прийняття рішення, особа вважається такою, що набула відповідного статусу.

Детальніше

8 вересня 2015 року

Громадське обговорення проекту нового Статуту університету

Виноситься на громадське обговорення проект нового Статуту університету (PDF, 446 Kb).

Пропозиції та зауваження можна надсилати до 8 листопада 2015 року на електронну адресу kholin@karazin.ua або legal@karazin.ua, або надавати у друкованому варіанті до юридичного відділу та приймальної проректора, професора Ю. В. Холіна.

8 вересня 2015 року

Щодо питання працевлаштування студентів і випускників: засідання ректорату університету

У Каразінському університеті відбулося перше у поточному навчальному році засідання ректорату університету, в рамках якого було обговорено питання організації освітньої діяльності. Захід відбувся за участю керівництва університету на чолі з ректором, академіком Вілем Бакіровим, деканів факультетів, керівників служб та представників органів студентського самоврядування.

8 вересня 2015 року

Курси підготовки до складання тесту TOEFL iBT: триває реєстрація

Запрошуємо всіх охочих стати слухачами підготовчих курсів до складання тесту TOEFL iBT.

Після закінчення навчання всі бажаючі матимуть можливість записатися на складання тесту у сертифікованому тестовому центрі TOEFL iBT в університеті.

Тривалість курсу становить 2 місяці, початок — у жовтні.

7 вересня 2015 року

Юридичний факультет — учасник проекту «Наукові пікніки»

6 вересня 2015 року Каразінський університет долучився до «Наукових пікніків» — унікального проекту, що створює майданчик, де кожен може доторкнутись до науки, відчути себе справжнім експериментатором.

Юристи запропонували гостям заходу пограти в юридичну «показуху», пройти правовий квест та взяти участь у «веселому допиті».

7 вересня 2015 року

Перевірка профпридатності

Вища кваліфікаційна комісія суддів повідомила про початок первинного кваліфікаційного оцінювання. Майже 8000 володарів мантій повинні довести, що можуть вершити правосуддя в установах, в яких працюють. Першими вже цього місяця випробування пройдуть представники Верховного та трьох вищих спеціалізованих судів. Про процедуру кваліфоцінювання та наслідки її проходження законниками розповіли на брифінгу члени ВККС.

Детальніше

7 вересня 2015 року

КМУ пропонує запровадити єдині базові ставки в чотирьох ключових податках

Уряд України пропонує запровадити єдині базові ставки в ключових податках — податку на додану вартість, єдиному соціальному внеску, податку на доходи фізичних осіб і в податку на прибуток. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» в неділю, 6 вересня, повідомляє Урядовий портал.

Він нагадав, що зараз в Україні існує 90 видів різних ставок: «Це дозволяє, з одного боку, маніпулювати цими ставками нечесними платниками податків, а з іншого — зловживати податковим інспекторам при нарахуванні податків і їх сплаті».

Детальніше

7 вересня 2015 року

Рада прийняла Закон «Про електронну комерцію»

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про електронну комерцію», повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Законодавчий акт визначає організаційно-правові засади діяльності у сфері електронної комерції в Україні, встановлює порядок вчинення електронних правочинів із застосуванням інформаційно-телекомунікаційних систем та визначає права і обов'язки учасників відносин у сфері електронної комерції.

Закон регулює правові відносини у сфері електронної комерції під час вчинення електронних правочинів та визначає порядок вчинення електронних правочинів тощо.

Законопроект зареєстровано за № 0957.

4 вересня 2015 року

Міністр освіти і науки розповів про особливості проекту закону «Про науку і науково-технічну діяльність»

Європейський шлях освіти — це поєднання науки і освіти — і це аксіома, яку часто доводиться пояснювати. Про це розповів міністр освіти і науки у програмі «Вересень» на Першому національному, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Сергій Квіт зазначив, що міністерством розроблений проект закону «Про науку і науково-технічну діяльність», який буде подано на розгляд до Парламенту.

4 вересня 2015 року

У парламенті просять правоохоронців не зривати ЗНО

Голова парламентського комітету з питань науки і освіти, народний депутат Лілія Гриневич звернулась до генерального прокурора Віктора Шокіна та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням вжити заходів спрямованих на повернення технічного обладнання для відновлення нормальної роботи Українського центру оцінювання якості освіти.

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 Наступні >>