Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

4 вересня 2015 року

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо організації проведення перших виборів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»

Законом внесено зміни до законів України «Про місцеві вибори» та «Про добровільне об'єднання громад» з метою узгодження системи представницьких органів місцевого самоврядування із законодавством, удосконалення процедури об'єднання територіальних громад з урахуванням принципів реформування системи місцевих виборів та узгодження процедур проведення перших виборів із черговими місцевими виборами 2015 року.
Закон ухвалено в редакції, виголошеній головою Комітету з питань правової політики та правосуддя Русланом Князевичем на пленарному засіданні та підтримані Комітетом з питань правової політики та правосуддя.
Законопроект зареєстровано за № 3008.

4 вересня 2015 року

Суб’єкти інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зобов’язані розкривати інформацію про реальну структуру власності та надавати відомості про кінцевого бенефіціарного власника компаній

Відповідні зміни передбачені Закон України (законопроект №1831) «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення», який сьогодні прийняла ВР.

Як пояснили «ЗіБ» у ВР, відповідно до закону структура власності суб’єкта інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення визнається прозорою, якщо інформація, оприлюднена на його офіційному веб-сайті та надана Національній раді, дає змогу визначити всіх осіб, які мають пряму та/або опосередковану істотну участь у юридичній особі чи можливість значного або вирішального впливу на управління та/або діяльність юридичної особи, у тому числі відносини контролю між усіма особами, в ланцюгу володіння корпоративними правами щодо цієї юридичної особи, а також визначити кінцевого бенефіціарного власника.

Детальніше

4 вересня 2015 року

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення»

Відповідно до закону, зокрема, структура власності суб’єкта інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення визнається прозорою, якщо інформація, оприлюднена на його офіційному веб-сайті та надана Національній раді, дає змогу визначити всіх осіб, які мають пряму та/або опосередковану істотну участь у юридичній особі чи можливість значного або вирішального впливу на управління та/або діяльність юридичної особи, у тому числі відносини контролю між усіма особами, в ланцюгу володіння корпоративними правами щодо цієї юридичної особи, а також визначити кінцевого бенефіціарного власника.

4 вересня 2015 року

Держказначейство відкрило онлайн-доступ до інформації про виконання судових рішень

Інформація стосується виконання судових рішень за бюджетною програмою «Забезпечення виконання рішень суду, які гарантовані державою».

У Держказначействі ввели оприлюднення реєстру виконання судових рішень.
За допомогою даного сервісу на офіційному веб-порталі Казначейства стягувачі мають можливість ознайомитися з відомостями про стан виконання судових рішень за бюджетною програмою «Забезпечення виконання рішень суду, які гарантовані державою».

Детальніше

3 вересня 2015 року

Європейський Союз оголосив додатковий конкурс на організацію навчальних кредитних мобільностей

В червні 2015 року Європейський Союз оголосив додатковий конкурс на організацію навчальних кредитних мобільностей між навчальними закладами країн-членів та країн-партнерів програми Еразмус+. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

3 вересня 2015 року

Спрощується реєстрація припинення юридичних осіб

Після внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновників або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи дозволяється внесення змін до установчих документів державних підприємств, установ та організацій, пов’язаних із зміною органу, до сфери управління якого вони належать.

Відповідні зміни передбачені Законом (законопроектом № 2493) «Про внесення змін до Закону України ”Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців