Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Архів подій

13 квітня 2016 року

Практичні заняття у Курязькій виховній колонії імені А. С. Макаренка

Юридичний факультет постійно розробляє нові інноваційні програми для забезпечення практичної направленості навчального процесу для студентів. Кафедра кримінально-правових дисциплін вже має досвід презентацій курсу кримінально-виконавчого права під час проведення семінарських занять.

5, 8 та 12 квітня 2016 року відбулися практичні заняття для студентів 4 курсу, усіх груп ЮП-41, 42, 43, 44 які вивчають кримінально-виконавче право України у Курязькій виховній колонії імені А.С. Макаренка для неповнолітніх та навчально-методичному центрі-музеї, що знаходиться в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Харківській області.

13 квітня 2016 року

День випускника: університет запрошує

16 квітня 2016 року у Каразінському університеті за ініціативою Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться традиційний День випускника.

13 квітня 2016 року

Східноукраїнський судовий форум

9 квітня 2016 року у Каразінському університеті з ініціативи Харківського осередку Ліги студентів Асоціації правників України відбувся Східноукраїнський судовий форум.

Обговорювалися питання медіації та альтернативних методів вирішення спорів, роботи органів виконавчої служби в Україні, судової системи в Україні й третейського суду та правової основи його діяльності. Про медіацію, її перспективи, моделі та сучасний стан в Україні розповіли спеціаліст з альтернативного вирішення спорів Аліна Сергеєва та адвокат, керівник практики вирішення конфліктів і суперечок юридичної компанії “Juscutum” Антон Куц.

11 квітня 2016 року

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з юридичних наук

30–31 березня 2016 року у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого проходив ІІ етап Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з юридичних наук, у якому взяли участь 243 студенти з 62 вищих навчальних закладів з різних регіонів країни.

За результатами змагання диплом ІІ ступеня отримала студентка юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Ярослава Валеріївна Олійник.

Бажаємо Ярославі творчої наснаги та нових здобутків і перемог на навчальній та науковій ниві!

11 квітня 2016 року

Майстер-клас «Особливості створення юридичної фірми в Україні»

7 квітня 2016 року в рамках діяльності наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбувся майстер-клас на тему: «Особливості створення юридичної фірми в Україні».

На засіданні виступив кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, адвокат, партнер юридичної фірми «Arbitis» Максим Володимирович Селіванов.

8 квітня 2016 року

Східноукраїнський судовий форум

9 квітня 2016 року у Каразінському університеті відбудеться Східноукраїнський судовий форум. Учасники матимуть можливість взяти участь в обговоренні топових проблем функціонування судової системи в Україні, діяльності органів державної виконавчої служби, імплементації медіації як альтернативного методу вирішення спорів.

Організатор заходу: Харківський осередок Ліги студентів Асоціації правників України.

8 квітня 2016 року

Депутати пропонують уточнити закон про посередництво у дачі хабара

Народні депутати України від 1 квітня 2016 року запропонували проект Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за посередництво в хабарництві».

Детальніше

8 квітня 2016 року

Заручники статусу

Уже за місяць набере чинності нова редакція закону «Про державну службу». Втім, попри звернення представників судової системи до парламенту, останній не відмовився від ідеї позбавити помічників статусу держслужбовців. Тож на останньому засіданні Рада суддів затвердила зміни до Положення про помічника судді суду загальної юрисдикції. Проаналізуємо, які це матиме наслідки і чи виправдане таке рішення законодавця.

Детальніше

8 квітня 2016 року

В Києві запрацює онлайн будинок юстиції

Сьогодні у Міністерстві юстиції пройшла презентація нового проекту – Онлайн будинку юстиції. Проект стане продовженням ініціативи запровадження онлайн сервісів, яка з минулого року діє на сайті міністерства. Онлайн будинок юстиції протестують в Києві.

Детальніше

8 квітня 2016 року

Уряд затвердив Порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступенів доктора філософії та доктора наук

Кабінетом Міністрів затверджений новий Порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступенів доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах).

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 Наступні >>