Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 
Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги відвідувачів!    Розміщено звіти керівників підрозділів     | → Детальніше

Останні події

21 жовтня 2020 року

Засідання наукового гуртка з міжнародного права

23 жовтня 2020 року о 14:00 відбудеться онлайн-засідання наукового гуртка з міжнародного права, приурочене 75 річниці Організації Об’єднаних Націй.

На зустрічі обговорюватимуться актуальні питання міжнародного права, зокрема: реформування Ради Безпеки ООН, дотримання і виконання цілей сталого розвитку, роль Організації в захисті прав окремих категорій осіб в умовах пандемії COVID-19, а також глобальних (екологічних) проблем сучасності та шляхів їх подолання.

20 жовтня 2020 року

Штучний інтелект як об’єкт цивільного права – Школа приватного права

26 жовтня 2020 року о 15:20 відбудеться онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін. Тема зістрічі: «Штучний інтелект як об’єкт цивільного права».

Спікер заходу: Євген Мічурін, доктор юридичних наук, професор кафедри цивільно-правових дисциплін.

16 жовтня 2020 року

Кафедральний семінар «Правовий захист недоторканності приватного життя»

13 жовтня 2020 року кафедрою цивільно-правових дисциплін Каразінського університету проведено кафедральний семінар на тему «Правовий захист недоторканності приватного життя». Захід організовано на базі слухацької аудиторії наукового гуртка «Школа приватного права» (співкерівники доцент кафедри Ольга Волощенко та старший викладач Артем Цибань).

Висловлюємо слова вдячності усім хто долучився до роботи кафедрального семінару та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

15 жовтня 2020 року

Святкування днів Програми Еразмус+

З нагоди днів Еразмус+ в Каразінському університеті відбудеться низка заходів. Представники юридичного факультету презентуватимуть власні проекти Модуля Жана Моне та проведуть відкриту лекцію в межах одного з цих проектів.

Заходи проходитимуть на платформі Google Meet та Zoom. Запрошуємо долучитися усіх зацікавлених осіб.

11 жовтня 2020 року

Привітання з нагоди Дня народження

Шановна Тетяно Євгеніївно! Прийміть наші найщиріші привітання з нагоди Вашого Дня народження! Вам вдається бути одночасно гарним керівником та чуйною і справедливою людиною, надійним і вірним товаришем. Ви справедливо і об’єктивно оцінюєте роль роботи в житті людини, бачите здобутки кожного, допомагаєте встановити правильну шкалу життєвих цінностей.

Бажаємо Вам завжди залишатися такою ж уважною, життєрадісною, креативною, тактовною, цілеспрямованою людиною, яка вміє передбачити всі ситуації на два кроки вперед. Бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, нових подвигів у роботі, невичерпного ентузіазму, втілення всіх Ваших мрій та починань!

Нехай будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх високих звершень! Нехай рідні завжди оточують вас любов’ю та розумінням, а колеги — повагою і вдячністю!

З повагою і вдячністю Ваш колектив юридичного факультету
Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

9 жовтня 2020 року

Правовий захист недоторканності приватного життя – Школа приватного права

13 жовтня 2020 року о 15:30 відбудеться онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє при кафедрі цивільно-правових дисциплін. Тема зустрічі: «Правовий захист недоторканності приватного життя».

Спікер заходу: Віталій Серьогін, доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного і муніципального права.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у роботі заходу.

8 жовтня 2020 року

Засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

13 жовтня о 14:00 відбудеться засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін. Тема зустрічі: «Актуальні питання кримінально-правової політики України».

Місце проведення: аудиторія 434, майдан Свободи 6.

У зв’язку із протиепідемічними заходами максимальна кількість учасників обмежена 20 особами. Бажаючі взяти участь, попередньо узгодьте таку можливість за телефоном (096) 0836307.

Пам’ятаймо – використання засобів захисту є найголовнішим та вирішальним чинником збереження свого здоров’я. Будьмо відповідальними!

8 жовтня 2020 року

Вітання з Днем юриста!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо з Днем юриста! Бажаємо Вам упевненості, рішучості й непохитності в професійній діяльності, а також бадьорості й оптимізму у вашій життєвій позиції.

Нехай Ваш шлях буде легким і безперешкодним для юридичних перемог, нехай справедлива Феміда завжди супроводжує Вас по життю і нехай робить Вас безмежно щасливими круговерть цікавих знайомств і подій!

29 вересня 2020 року

Онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

28 вересня 2020 року відбулося перше у 2020/2021 навчальному році онлайн-засідання наукового гуртка «Школа приватного права», яке мало організаційно-навчальний характер. Студентський гурток працює на базі кафедри цивільно-правових дисциплін.

29 вересня 2020 року

70 students from Ukraine begin “European Union” studies in LU SZF

Each year, the Political Science Division of the University of Latvia's Faculty of Social Sciences (LU SZF), in cooperation with the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Latvia, hosts students from various Ukrainian universities in an intensive training three-month-long intensive module the Young professionals` school: “Studies of the European Union – Internal and Foreign Policy”. This year, the project will be implemented from 20th September to 18th December 2020. The studies will take place in English and are meant for Ukrainian students who obtain or have already obtained higher education.

<< Попередні 1 2 Наступні >>