Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 
Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Презентація програми «Міжнародне право»
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

1 червня 2018 року

Програми вступних випробувань

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право» (бакалавріат, магістратура та аспірантура).

Шановні абітурієнти! Пропонуємо вашій увазі програми вступних випробувань для вступу на навчання у 2018 році.

30 травня 2018 року

Зменшення вартості навчання у 2018/2019 навчальному році

Згідно з рішенням Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з питання «Про затвердження вартості платних послуг у сфері освітньої діяльності у 2018/2019 н. р.» від 27 квітня 2018 року, протокол № 5, зменшено вартість навчання у 2018/2019 навчальному році на юридичному факультеті: для громадян України за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» (бакалавр денна форма навчання) — 18 900 грн. за навчальний рік, (бакалавр, заочна форма навчання) — 9 900 грн. за навчальний рік.

Вартість навчання для іноземних громадян у 2018/2019 навчальний рік:

  • бакалавріат (денна форма) — екв. 1500 дол. США за навчальний рік;
  • бакалавріат (заочна форма) — екв. 1100 дол. США за навчальний рік;
  • магістратура (денна форма) — екв. 2200 дол. США за весь період навчання;
  • магістратура (заочна форма) — екв. 1700 дол. США за весь період навчання.

14 травня 2018 року

Реєстрація абітурієнтів для складання вступних іспитів (магістратура)

14 травня 2018 року розпочнеться реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право».

Подання заяв: до 18:00 5 червня 2018 року.

3 квітня 2018 року

МОН впровадить ЗНО для студентів-іноземців

Міністерство освіти має намір впровадити зовнішнє оцінювання з мови навчання для студентів-іноземців після першого курсу. Про це, під час виступу на Першому українському форумі міжнародної освіти, сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

Детальніше

3 квітня 2018 року

Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Вступ у вищі навчальні заклади у 2018 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1378 від 13 жовтня 2017 року.

Детальніше

3 квітня 2018 року

Рейтинговий відбір вступників у 2018 році

Вступ у вищі навчальні заклади у 2018 році встановлений чинними Правилами прийому до вищих навчальних закладів, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1378 від 13 жовтня 2017 року.
Під час вступної кампанії 2018 року вступ абітурієнтів до вищих навчальних закладів Українивідбуватиметься з урахуванням визначених вступником пріоритетностей заяв. При цьому вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж на чотири різні спеціальності. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Детальніше

3 квітня 2018 року

Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році

Конкурсний бал – це комплексна оцінка досягнень вступника, до якої входять результати вступних випробувань та інші показники, що обраховуються відповідно до правил прийому до вищого навчального закладу.

Детальніше