Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 
Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Презентація програми «Міжнародне право»
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

11 жовтня 2018 року

Вітаємо з Днем народження!

Шановну Тетяну Євгеніївну Кагановську — декана нашого юридичного факультету — від усього серця вітаємо з Днем народження!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Безмежно і невпинно дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно до оселі заверта!
Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
А Господь дарує довгих-довгих літ!

9 жовтня 2018 року

Конкурс творчості першокурсників “Alma Mater–2018”

22–26 жовтня 2018 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна проводитиметься традиційний щорічний конкурс творчості першокурсників “Alma Mater–2018”. Конкурсні виступи факультетів проходитимуть в глядацькій залі північного корпусу університету.

Детальніше

9 жовтня 2018 року

День відкритих дверей: університет запрошує

4 листопада 2018 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії.

Детальніше

9 жовтня 2018 року

Інтелектуальна гра «Брейн-ринг»

4 жовтня на юридичному факультеті з нагоди святкування Дня юриста відбулася інтелектуальна гра «Брейн-ринг». Участь у грі взяли студенти 1 та 2 курсів факультету.

До тематики брейн-рингу входили питання з базових юридичних дисциплін, таких як теорія держави і права, історія держави і права, конституційне право, адміністративне, кримінальне, цивільне та міжнародне право.

Вісім команд змагалися за звання найрозумніших та найкмітливіших.

8 жовтня 2018 року

Вітаємо з Днем юриста!

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем юриста.

Професія правника важлива і відповідальна, адже саме на них покладаються завдання із утвердження принципу верховенства права, вдосконалення законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури громадян.

Ця професія вимагає від фахівців максимальної витримки, надійної пам’яті, уміння позитивно вирішувати конфліктні ситуації та тримати руку на пульсі законодавчих змін. То ж бажаємо Вам бути в обраній професії успішними і шанованими, а в своїх рішеннях — об'єктивними, послідовними та логічними.

8 жовтня 2018 року

Відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права

28 вересня 2018 року відбулося перше засідання студентського наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права. На засіданні вирішено організаційні питання, зокрема обрано старосту гуртка, розподілено теми доповідей та складено план роботи на перший семестр поточного навчального року, та заслухано доповіді членів гуртка.

30 вересня 2018 року

Круглий стіл «Університетська політика у сфері інтелектуальної власності»

На юридичному факультеті Каразінського університеті відбувся круглий стіл «Університетська політика у сфері інтелектуальної власності»

На заході обговорювалися найбільш важливі питання щодо формування та впровадження університетами політики в сфері інтелектуальної власності: комерціалізація результатів інтелектуальної власності, практики академічної доброчесності вітчизняних академічних видань, європейський досвід кодифікації законодавства у сфері інтелектуальної власності, можливість наближення університетської науки до бізнес-технології, проблеми захисту авторського права в системах дистанційної освіти.

27 вересня 2018 року

Мотиваційна зустріч із управляючим партнером фірми «Riyako&partners»

28 вересня 2018 року о 8:30 відбудеться мотиваційна зустріч управляючого партнера фірми «Riyako&partners» Євгена Ріяки зі студентами юридичного факультету на тему «Особливості працевлаштування молодих юристів. Просто, але практично».

Місце проведення: аудиторія 4-29 Північного корпусу університету.

26 вересня 2018 року

Круглий стіл «Університетська політика в сфері інтелектуальної власності»

28 вересня 2018 року о 14:00 на юридичному факультеті відбудеться круглий стіл на тему: «Університетська політика в сфері інтелектуальної власності». Захід проводиться Національним офісом інтелектуальної власності спільно з Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна.

На заході будуть обговорені найбільш важливі питання щодо формування та впровадження університетами політики в сфері інтелектуальної власності.

Місце проведення: майдан Свободи 6, зал засідань вченої ради юридичного факультету.

24 вересня 2018 року

Рейтинг науково-педагогічних працівників за 2017/2018 навчальний рік

До уваги відвідувачів!

Розміщено рейтинг науково-педагогічних працівників юридичного факультету за 2017/2018 навчальний рік за формами зайнятості: oсновне місце роботи та сумісництво.

<< Попередні 1 2 Наступні >>