Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionЛекція Катерини Бусол «Міжнародно-правовий захист культурних цінностей під час збройного конфлікту у ХХІ ст.: виклики для України та світу»

12 вересня 2017 року

18 вересня 2017 року о 14:00 у Каразінському університеті відбудеться лекція-дискусія «Міжнародно-правовий захист культурних цінностей під час збройного конфлікту у ХХІ ст.: виклики для України та світу». Лектором виступить дослідниця Kennan Institute (Вашингтон) та юрист британського юридичного партнерства Global Rights Compliance LLP Катерина Бусол, яка є українським юристом зі спеціалізацією у міжнародному публічному праві.

У лекції аналізуватимуться сучасні виклики до захисту пам’яток історії та культури, зокрема вплив нових методів ведення війни та кіберзлочинності, із особливим фокусом на ситуації у Сирії та Україні.

Лекція складатиметься з трьох блоків. У першому аналізуватимуться договірне та звичаєве право захисту культурних цінностей, приклади притягнення конкретних індивідів до відповідальності проти історичних пам’яток (Трибунал із колишньої Югославії, Міжнародний кримінальний суд) та вирішення спорів (реституційні комісії після Другої світової війни).

У другій частині розглядатимуться нові сучасні світові виклики до захисту пам’яток історії та культури, зокрема вплив нових методів війни, кіберзлочинності та особливий випадок ІДІЛ.

Третій блок буде присвячений Україні, а саме законодавчим, політичним і просвітницьким вадам захисту історико-культурних об’єктів, які продемонстрували окупація Криму та збройний конфлікт на Донбасі.

Місце проведення: Головний корпус (майдан Свободи 4), ауд. 5-58.

Вхід вільний