Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionЗасідання студентського наукового гуртка

5 жовтня 2017 року

29 вересня 2017 року відбулось перше засідання студентського наукового гуртка, в ході якого було вирішено організаційні питання. Завідувач кафедри конституційного і муніципального права Марк Миколайович Воронов представив студентам керівника гуртка доцента кафедри Юлію Володимирівну Градову, яка консультуватиме та керуватиме роботою членів гуртка за напрямками наукової діяльності.

Більшість студентів, які були прийнятті до гуртка, визначилися з запропонованою тематикою наукових робіт, над якими вони будуть працювати. В ході засідання обговорено дві теми: «Гендерна рівність в контексті конституційного законодавства» (доповідачі А. Ю. Скрипка, Т. Ю. Статкевич), «Конституційно-правова відповідальність як інститут конституційного права» (доповідач С. І. Фойт).

Тема гендерної рівності викликала у студентів жваву дискусію, в ході якої наводились яскраві приклади дискримінації як щодо чоловіків, так і щодо жінок як в законодавстві, так і в суспільстві. Щодо конституційної відповідальності, то ця тема зацікавила студентів специфічним колом суб’єктів та санкціями, які передбачені за порушення норм Конституції.

Члени гуртка активно ставили питання доповідачам, а ті, в свою чергу, знаходили потрібні аргументи, наводили вдалі приклади та озвучували статистичні дані з підготовленої теми. Загалом засідання пройшло добре, в невимушеній обстановці, у формі дискусії, де кожен мав змогу поділитися своєю думкою стосовно того чи іншого питання.

Під кінець засідання Юлія Володимирівна подякувала всім присутнім за плідну роботу, ознайомила з темами на наступне засідання гуртка та побажала успіхів в їх науковій роботі.