Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionЗасідання студентського наукового гуртка

12 грудня 2017 року

8 грудня 2017 року на кафедрі конституційного і муніципального права відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка. На засіданні було представлено на обговорення такі теми: «Порівняльно-правова характеристика інституту глави держави в Україні та США» (доповідачі В. Маленко, Ю. Рудакова, ЮП-22), «Суб’єкти законодавчої ініціативи в конституційному законодавстві України» (доповідач В. Смірнова, ЮП-22), «Судово-правова реформа як невід’ємна складова конституційного будівництва в Україні» (доповідач М. Литкова, ЮП-24).

Тема інституту президентства викликала жваву дискусію відносно закріплення повноважень глав держав та процедури імпічменту в Україні та США на законодавчому рівні. Щодо другої теми, то студенти поцікавились думкою доповідача стосовно доцільності розширення суб’єктів законодавчої за рахунок Верховного Суду та запровадження інституту народної законодавчої ініціативи. Доповідь про судово-правову реформу М. Литкової є вкрай актуальною, тому студенти ставили питання стосовно зміни правового статусу Верховного Суду та результативності змін, що відбулись.

Наприкінці засідання керівник гуртка доцент кафедри Ю. В. Градова зарахували всім членам гуртка додаткові бали за активну участь протягом семестру у науково-дослідній роботі кафедри.