Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionПроект «Інноваційний університет та лідерство»

18 грудня 2017 року

З 8 жовтня 2017 року по 5 листопада 2017 року доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Каразінського університету, кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Володимирівна Лісніча перебувала у Республіці Польща з метою участі у проекті «Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІІІ: Інноваційність і відносини з оточенням», який спільно організований факультетом «Artes Liberales» Варшавського університету, факультетом міжнародних і політичних досліджень Ягеллонського університету, фондом «Інститут “Artes Liberales”».

Метою проекту є навчання групи осіб, які підтримуватимуть імплементацію інноваційного європейського ноу-хау в українській освітній практиці.

Програма охоплювала відвідання та ознайомлення із роботою двох основних вищих навчальних закладів Республіки Польща — Варшавського університету (м. Варшава) та Ягеллонського університету (м. Краків). Участь у проекті передбачала курс тренінгів, які проходили на базі цих університетів.

У травні 2017 року відбудеться підсумковий семінар у м. Київ, на якому учасники проекту представлятимуть свої мікро-проекти за результатами участі у проекті.