Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Запрошуємо до Школи юного юриста

16 лютого 2018 року

До уваги школярів старших класів, абітурієнтів та їх батьків!

Школа юного юриста юридичного факультету Каразінського університету розпочинає третю каденцію роботи у 2017/2018 навчальному році.

Для випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, а також студентів коледжів і технікумів, які у 2018 році бажають вступити на юридичний факультет відкривається чудова можливість взяти участь в освітньому проекті професійної орієнтації «Школа юного юриста».

Проект являє собою систему довузівської правової підготовки майбутніх абітурієнтів. В межах навчально-орієнтаційної програми Школи юного юриста для слухачів проводяться ознайомчі заняття з основ базових юридичних дисциплін (теорія держави і права, конституційне право України, цивільне право, кримінальне право, адміністративне право, трудове право, міжнародне право, юридична лінгвістика, правові основи підприємницької діяльності).

Під керівництвом досвідчених викладачів юридичного факультету кожен слухач отримає можливість:

 • взяти участь у захоплюючих заняттях з актуальних питань розвитку сучасної правової системи України та особисто взяти участь у правових тренінгах;
 • набути первинних навичок роботи з актами законодавства України;
 • ознайомитися з базовими правилами складання юридичних документів (звернення громадян, позовна заява, заява про скоєний злочин і т.д.);
 • відвідати юридичну клініку та кримінологічну лабораторію юридичного факультету;
 • підвищити власні здібності професійного спілкування;
 • ознайомитися з особливостями організації навчального та науково-дослідного процесу на юридичному факультеті та особисто познайомитися з науково-викладацьким складом;
 • взяти участь у наукових та святкових заходах, які організовуються студентським деканатом юридичного факультету;
 • зустріти нових друзів та цікаво провести час.

Також для слухачів буде організовано низку професійних зустрічей з практикуючими адвокатами м. Харків, працівниками прокуратури і суду.

Навчальні заняття у межах роботи проекту є безкоштовними і організовуються деканатом юридичного факультету. На першому занятті відбудеться зустріч із деканом юридичного факультету доктором юридичних наук, професором, Заслуженим юристом України Тетяною Євгеніївною Кагановською.

Початок занять планується на початку березня 2018 року. Заняття будуть організовувати кожної другої п’ятниці з 15:00 до 17:40.

Бажаючим взяти участь у проекті слід заздалегідь зареєструватися за телефонами у відповідальних за організацію роботи проекту осіб:
 • 099-063-31-64 Олександр Сергійович Передерій, кандидат юридичних наук, доцент
 • 050-514-20-24 Євген Іванович Григоренко, кандидат юридичних наук, доцент
 • 063-830-66-30 Тетяна Володимирівна Хабарова, кандидат юридичних наук

Школа юного юриста юридичного факультету чекає на тебе!