Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Конкурс «Краща наукова стаття з європейських студій англійською мовою 2018 року»

16 лютого 2018 року

Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal та Українська асоціація європейських студій запрошують до участі у щорічному конкурсі «Краща наукова стаття з європейських студій англійською мовою 2018 року».

Статті, подані конкурсантами, мають відповідати темі четвертого номеру «Hybrid and Frozen Conflicts: Today and Tomorrow» та вимогам до матеріалів, що подаються до міжнародного наукового видання Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal. Пошукачі можуть подавати тільки одну статтю. Переможців конкурсу (перше і друге місце) буде визначено за рішенням експертної комісії, яка включає провідних українських і міжнародних фахівців з європейських студій.

Найкращі статті буде опубліковано у четвертому номері Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal у 2018 році. Інформацію про переможців конкурсу буде поширено серед членів Світової асоціації європейських студій (ECSA-World). Крім того, переможців конкурсу буде нагороджено відповідною відзнакою Світової асоціації євростудій та грошовою премією. Статті мають бути надіслані на електронну адресу випускового редактора журналу п. Євгена Звєрєва zvieriev_ievgen@ukma.edu.ua із темою листа «Конкурс» до 27 квітня 2018 року.

Правила оформлення матеріалів знаходяться за посиланням.

Експертна комісія не розглядає статті, котрі були оформлені неналежним чином.

Інформаційний лист (PDF)