Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionКурс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» — Левітт інститут міжнародного розвитку

20 лютого 2018 року

Заняття розпочнуться з 1 березня 2018 року та проводитимуться щочетверга о 15:00 в аудиторії 4-29 Північного корпусу університету.

Протягом весняного семестру досвідчені юристи з США та Канади продовжать викладання курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» від Левітт інституту міжнародного розвитку для студентів юридичного факультету Каразінського університету. Наприкінці навчання відбудеться міжнародний конкурс у Молдові та тритижневе стажування в США або Канаді для студентів, які подолають відбір.

Метою курсу є інформування та підготовка учасників до проведення судового розгляду відповідно до правил системи загального судочинства, притаманної Сполученим Штатам Америки. Поєднуючи під час занять теорію із практикою, студенти вивчатимуть основи системи судочинства та матимуть можливість застосувати свої знання та навички на міжнародному конкурсі “moot court”.

Після міжнародного конкурсу студенти, які подадуть заявку та подолають відбір, візьмуть участь у безоплатному стажуванні в США або Канаді. Протягом трьох тижнів учасники стажування співпрацюватимуть з суддями та адвокатами, щоб поглибити своє розуміння принципів, які вони вивчали протягом навчального року.

The Leavitt Institute for International Development – TLI заснований у 2005 році Давидом та Челом Лейвіттами. Це некомерційна організація, основною метою якої є сприяння демократії, етиці та верховенству права в країнах, що розвиваються.

Щоб отримати додаткову інформацію, слідкуйте за нами на веб-сайті та Facebook.

Або звертайтеся до наших координаторів у Харківському регіоні:
Оксани Карпенко +380938169312 okarpenko@leavittinstitute.org
Миколи Бартоша +380939009940 mbartosh@leavittinstitute.org