Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionЛекція Джона Коя з питань кримінального судочинства

16 березня 2018 року

15 березня 2018 року відбулася перша лекція весняного семестру викладача The Leavitt Institute for international development - John Coy. В рамках курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» лекція була присвячена вступу до симуляції судового процесу “mock trial” та показанням свідків в змагальній системі. Під час заняття викладач розповів про правила міжнародних змагань зі змагального судочинства, правила доказування в симуляції судового процесу, які ґрунтуються на Федеральних правилах доказування, а саме: про відповідність доказів, режим та порядок допиту свідків, про показання з чужих слів тощо.

Також Джон Кой акцентував увагу на тягарі знання та застосування Правил доказування, яке лежить на командах. Саме члени команд повинні вміти використовувати правила доказування, щоб захистити свого клієнта та справедливо обмежити дії захисника протилежної сторони та їх свідків.

Джон Кой є судовим адвокатом зі штату Юта, США. Має стаж роботи понад 22 роки, засновник юридичної фірми “The Law Office of John V. Coy”. Джон Кой спеціалізується на сімейному праві.

На занятті були присутні бакалаври, магістри та викладачі юридичного факультету.

Усі бажаючи мають можливість відвідати наступну лекцію в цьому семестрі 22 березня о 15:00.

Заняття проходять в ауд. 4-29 Північного корпусу університету.