Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionЛекції Briant Mildenhall та Bruce Edge

13 квітня 2018 року

29 березня–12 квітня 2018 року на юридичному факультеті відбулися лекції Briant Mildenhall та Bruce Edge, присвячені проведенню прямого та перехресного допиту свідків, правилам складання вступної та заключної промови адвокатів. Викладачі провели майстер-класи, поділилися власним досвідом та надали поради як написати хорошу промову.

Брайант Мілденхолл є адвокатом зі штату Джорджіа, США. Партнер юридичної фірми “Katz, Wright, Fleming, Dodson & Mildenhall”. Мілденхол названий одним з топ-100 адвокатів у штаті Джорджіа та одним з 40 провідних адвокатів віком до 40 років Національною асоціацією судових адвокатів.

Брюс Едж є адвокатом зі штату Оклахома, США. Засновник юридичної фірми “The Edge Law Firm, PC”. Брюс Едж є одиним з 50 юристів в США, які сертифіковані асоціацією як юристи із захисту водіїв в справах, пов'язаних з водінням автомобіля у стані алкогольного сп'яніння, відповідно до правил Американської Асоціації Адвокатів.

Захід реалізовано в рамках курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» завдяки співпраці з The Leavitt Institute for International Development - TLI.

На занятті були присутні бакалаври, магістри та викладачі юридичного факультету.

Усі бажаючи мають можливість відвідати останню лекцію в цьому семестрі 19 квітня о 15:00. Заняття проходять в ауд. 4-29 Північного корпусу університету.