Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionПеремога на IV Міжнародному студентському саміті

27 квітня 2018 року

25–26 квітня 2018 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся IV Міжнародний студентський саміт «Перспективи збереження і розвитку демократичних тенденцій функціонування держави в умовах загострення глобалізаційних викликів». Співорганізаторами заходу виступили Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників». У Саміті з проектами взяли участь здобувачі вищої освіти з більш як 50 закладів вищої освіти України та зарубіжних країн.

За результатами саміту команда юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, до складу якої входили студентка 4 курсу Ярослава Олійник і студент 1 курсу Андрій Моря, була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня і отримала пам’ятні та цінні подарунки від організаторів та партнерів заходу. Наша команда представила на саміті свій проект під назвою «Smart-city: конституційно-правовий аспект».

Щиро вітаємо наших учасників саміту та їхнього наукового керівника, професора кафедри конституційного і міжнародного права В. О. Серьогіна з успіхом, бажаємо їм творчого натхнення і нових досягнень!