Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionЗ Днем народження, Юридичний факультете!

1 червня 2018 року

Дорогі колеги та друзі!

Сьогодні нашому факультету виповнюється 14 років з дня його заснування у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Прийміть мої найщиріші та сердечні вітання з цієї нагоди.

З точки зору багатовікової історії України, майже чотирьохсотрічної історії міста Харкова та понад двохсотлітньої історії Університету — це невелика дата. Однак, разом з тим, 14-ліття — це достатній час для організації сучасного навчального процесу, формування наукової школи, закладення власних традицій та для об'єктивної оцінки досягнутого й перевірки здатності випускників виконувати завдання у своїй багатогранній практичній діяльності.

Ми разом пройшли непростий шлях від відкриття кафедри правознавства на філософському факультеті до випуску молодших спеціалістів уже на юридичному, від акредитації бакалавріату до відкриття магістратури. Кількість кафедр на нашому факультеті за ці роки зросла до п’яти, а професорсько-викладацький склад сповнився докторами та кандидатами наук, відомими фахівцями та практиками у галузі юриспруденції. Тепер ми готуємо не тільки майбутніх правознавців, а й юристів-міжнародників. Свого часу ми раділи, коли захистився наш перший випускник, а тепер у наших стінах працює три спеціалізовані вчені ради з низки наукових юридичних спеціальностей.

Отже, дозволю собі сказати, що факультет, його кафедри, студенти та випускники успішно пройшли становлення, перейшли на багаторівневу систему вищої освіти, з честю витримали перевірку часом, довели свою спроможність навчальної, наукової та практичної діяльності.

Сьогодні я з великим задоволенням констатую, що факультет підтримує широкі міжнародні зв'язки з багатьма університетами та науковими центрами зарубіжних країн, радо приймає вже не один рік до своїх лав іноземних студентів, докладає всіх зусиль, щоб випускники факультету поряд з іншими на високому рівні орієнтувалися в базових питаннях вітчизняного та зарубіжного законодавства, брали активну участь у захисті прав і свобод громадян та відстоюванні інтересів нашої держави.

Вітаючи з Днем народження факультету, хочу, шановні колеги і друзі, побажати всім нам міцного здоров'я, творчої наснаги, успіхів, нових досягнень, сміливих проектів та здійснення творчих задумів! Та висловлюю сподівання на подальшу співпрацю на благо української юридичної освіти та науки у напрямку поєднання традицій та інновацій, створення умов і можливостей для творчого розвитку, підтримки культу знань і прагнень студентської молоді до досягнення успіху!

З повагою, декан факультету Тетяна Кагановська