Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Зустріч із прокурором Андрієм Огородніковим та корпоративним юристом Євгеном Єгоровим — «Тиждень кар’єри»

13 листопада 2018 року

12 листопада 2018 року на юридичному факультеті Каразінського університету у межах заходу «Тиждень кар’єри» відбулася зустріч з прокурором Харківської місцевої прокуратури № 2 Харківської області Андрієм Огородніковим. Присутні дізналися про особливості працевлаштування та роботи студентів-випускників в органах прокуратури України. Також пан Андрій поділився своїм досвідом роботи у прокураторі.

Під час виступу лектор розповів про роль молодих фахівців органів прокуратури у сучасному демократичному розвитку держави. Також висвітлено актуальні питання практичного застосування кримінально-процесуального законодавства, особливості здійснення процесуального керівництва та інших важливих елементів роботи працівника органів прокуратури.

Після виступу студенти мали можливість отримати відповіді на питання щодо специфіки роботи органів прокуратури.

У другій частині зустрічі старший викладач кафедри державно-правових дисциплін, корпоративний юрист Євген Єгоров розкрив тему «Особливості реформування та практичної діяльності адвокатури України». Під час розповіді висвітлено актуальні питання реформування адвокатури у зв’язку з розглядом нового проекту закону «Про адвокатуру і адвокатську діяльність», особливості доступу до професії адвоката. Студенти також мали можливість дізнатися про роботу адвоката, підготовку та ведення справ, роботу з клієнтами.